پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 14
کد خبر: ۲۲۷۶۱
تاریخ انتشار : ۳۱ تير ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۶
مدیرکل تعرفه و ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ ای با اشاره به آخرین وضعیت حمل و نقل به کشور ترکیه گفت: حجم تردد کامیون‌ها میان ایران و ترکیه کاهش نیافته است.

شعار سال:

محمدجواد عطرچیان با اشاره به آخرین وضعیت تردد کامیون‌های ایرانی و ترکیه‌ای، گفت: وضعیت مرز ایران و ترکیه به حالت عادی بازگشته و مشکلی در تردد کامیون‌ها وجود ندارد.

وی در خصوص اینکه آیا از زمان حملات تروریستی در خاک ترکیه، تردد کامیون های ایرانی کاهش یافته است، افزود: میزان ترددها کاهش نیافته و روزانه کامیون های ایرانی به ترکیه تردد می کنند چرا که یکی از مسیرهای فعال ما برای رسیدن به اروپا است و همچنین کامیون های ترکیه برای دستیابی به آسیای میانه از ایران عبور می کنند.

مدیرکل تعرفه و ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه البته ما به دنبال فعال کردن مسیرهای موازی برای اتصال به اروپا هستیم، اظهار داشت: در ۵ ماهه ابتدای سال ۲۰۱۶، ۱۵ هزار و ۷۳۴ کامیون ایرانی به مقصد ترکیه به این کشور وارد شده و ۶ هزار و ۵۱ کامیون ترانزیتی ایرانی هم از این کشور عبور کرده است.

عطرچیان با اعلام اینکه در این مدت ۱۳ هزار و ۱۶۳ کامیون ترک به مقصد ایران وارد کشور ما شده است، اظهار داشت: در ۵ ماهه ابتدای ۲۰۱۶، ۱۳ هزار و ۳۶۰ کامیون ترانزیتی ترکیه از کشور ایران عبور کرده است همچنین ۵ هزار و ۳۰۹ کامیون هم در مرز کالاهای خود را تخلیه کرده اند.

وی با بیان اینکه در مجموع ۲۱ هزار و ۷۸۵ کامیون ایرانی به مقصد کشور ترکیه و یا برای ترانزیت از این کشور عبور کرده است، گفت: ۳۱ هزار و ۸۳۲ کامیون ترکیه‌ای هم در این مدت به مقصد ایران و یا ترانزیت به کشور ما وارد شده اند.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار29 تیر 95 ، کد مطلب:3717852 : www. mehrnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین