پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۸۵۲۹۵
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
کتاب‌های بسیاری درباره چگونگی تربیت بهتر و موثرتر دختران منتشر شده است.
شعار سال: تربیت فرزند یکی از مسائلی است که خانواده‌ها با آن مواجه هستند. تربیت فرزندان از دوران جنینی آغاز می‌شود و تا دوران بلوغ و رسیدن به بزرگسالی ادامه پیدا می‌کند. تربیت فرزند با توجه به جنسیت او متفاوت است. در اینجا کتاب‌هایی را معرفی می‌کنیم که به تربیت بهتر دختران دلبندتان کمک می‌کند:

در بحران‌های دوران نوجوانی، یاور دخترتان باشید

کتاب هایی برای تربیت فرزندان از دوران جنینی

کتاب «مادر، از زندگی‌ام متنفرم! در بحران‌های دوران نوجوانی، یاور دخترتان باشید» اثر شارون هرش است که با ترجمه مهدی قراچه داغی در انتشارات پیک بهار منتشر شد.

این کتاب در سه بخش «درک دنیا‌های شما»، «پلی میان دنیاهایتان ایجاد کنید» و «از میان برداشتن موانع سر راه» به منظور برقراری رابطه خوب میان دختران و مادران و بهره‌گیری دختران از تجارب مادران فراهم آمده است. نگارنده همچنین راه‌کار‌ها و روش‌هایی را برای مادران، هنگام مواجهه دختران با بحران‌های دوران نوجوانی و رسیدن به بلوغ احساس آنان عرضه کرده است.

۱۰۱ نکته طلایی در تربیت دختران موفق

کتاب هایی برای تربیت فرزندان از دوران جنینی

کتاب «۱۰۱ نکته طلایی در تربیت دختران موفق» اثر مرضیه شیروانی در انتشارات یاریگر منتشر شده است. این کتاب به مادران آموزش می‌دهد چگونه دخترانی موفق تربیت کنند.

۲۰۰ راه برای تقویت عزت نفس دختران

کتاب هایی برای تربیت فرزندان از دوران جنینی

کتاب ۲۰۰ راه برای تقویت عزت نفس دختران اثر ویل گلنن است که با ترجمه معصومه نیکوگفتار و الهام محمود زاده در انتشارات دانژه منتشر شد.

این کتاب در هفت فصل و با ارائه راهکار‌های عملی، در ۲۰۰ گام، نحوه برخورد و تعامل مؤثر با دختران را به روشنی شرح و توصیف می‌کند. عشق‌ورزی، الگوسازی، قدرت کلمات، آشکارسازی، ریسک‌پذیری سالم و صداقت و دوست داشتن عنوان‌های فصول این کتاب است.

۱۹۹ راز درباره پدران قوی دختران از نگاه نویسندگان معروف جهان

کتاب هایی برای تربیت فرزندان از دوران جنینی

کتاب ۱۹۹ راز درباره پدران قوی دختران از نگاه نویسندگان معروف جهان اثر محمدرضا کرامتی در انتشارات زندگی شاد منتشر شد. این کتاب راز‌هایی را درباره پدران قوی از نگاه نویسندگان معروف جهان به مخاطب ارائه می‌کند.

آداب رفتار با دختران

کتاب هایی برای تربیت فرزندان از دوران جنینی

کتاب «آداب رفتار با دختران» اثر معصومه حیدری است که در انتشارات محتشم منتشر شد. این کتاب درباره نحوه رفتار با دختران نوشته شده و از جمله کتاب‌هایی است که به موضوع تربیت خانوادگی می‌پردازد.

آنچه دختران باهوش باید بدانند

کتاب هایی برای تربیت فرزندان از دوران جنینی
کتاب «آنچه دختران باهوش باید بدانند» اثر نانسی هولویک، جولی ویلیامز، پتی کلی کریسول و مینگوس است که با ترجمه گیتی شهیدی و روژین شاملو در انتشارات گام منتشر شد. این کتاب به بیان مسائلی می‌پردازد که دختران به آن نیاز دارند از جمله این مسائل آگاهی درباره رفتار مناسب، حفظ دوستی و مدیریت پول است.شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران، تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۹، کدخبر:۷۳۹۶۷۲۸، www.yjc.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین