پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۲۶۹۳
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۴
فایل صوتی که مدعی گفتگوی سردار جعفری فرمانده پیشین سپاه و سردار صادق ذوالقدر نیا معاون وقت اقتصادی سپاه با موضوع افشا تخلفات ۸ هزار میلیاردی هلدینگ یاس و همچنین نقش سردار قالیباف و سردار آبرومند در آن سخن است، توسط رادیو فردا و برخی از رسانه‌های معاند در حال انتشار بوده و در شبکه‌های اجتماعی در حال دست به دست شدن است. شایسته است که در خصوص این فایل، موضع گیری ضد تخریب توسط نهاد‌های ذی ربط صورت گیرد. باید بپذیریم که بخش زیادی از شهروندان فاقد توان و اطلاعات لازم برای تحلیل بسیاری از مسائل کلان بوده و شنیدن حقایق پراکنده را معادل کل سیستم می‌پندارند.
شعار سال: فایل صوتی مربوط به گفتگوی سردار جعفری فرمانده پیشین سپاه و سردار صادق ذوالقدر نیا معاون وقت اقتصادی سپاه افشا شده که در آن از تخلفات ۸ هزار میلیاردی هلدینگ یاس و همچنین نقش سردار قالیباف و سردار آبرومند در آن سخن گفته می‌شود.

در بخشی از این فایل صوتی که رادیو فردا آن را منتشر کرده، از تلاشی که برای پوشاندن رد پای عاملان تخلف شده، صحبت می‌شود و ذوالقدرنیا مدعی شده قالیباف در مسجد محل دیداری با او داشته تا به نحوی کار را جمع کنند.

این فایل صوتی به خاطر محدودیت رسانه‌های ایران در داخل کشور قابل انتشار نیست، اما تا این لحظه به صورت گسترده در همه شبکه‌های اجتماعی منتشر شده و از آن صحبت می‌کنند. روابط عمومی ریاست مجلس (قالیباف) و مقامات سپاه درباره این فایل هنوز واکنشی نشان نداده‌اند.

در این فایل صوتی نام افراد دیگری همچون حسین طائب در ماجرای محمدعلی نجفی و سردار سلیمانی در موضوع بدهی‌های سپاه قدس نیز آورده شده است.

پایگاه تحلیلی خبری شعار سال برگرفته از کانال تلگرامی اسکان نیوز
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین