پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۸۵۵۴
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۷
این روز‌ها به علت ضعف مدیریتی وزیر صمت، معضل صنعت خودرو بیش از پیش رخ نموده و تغییر در سیاست‌ها و حذف رانت‌ها مطالبه مردم و رهبری معظم انقلاب و مجلس گردیده است. مطالبه‌ای که عملا قدرت عده‌ای برخوردار از منافع و رانت بر منافع و جان مردم می‌چربد و خط و نشان سازمان استاندارد و یا پلیس نیز راهگشا نمی‌باشد.
شعار سال: نمایشگاه خودرو از تاریخ ۲۶ لغایت ۳۰ اردیبهشت در شهر نمایشگاهی آفتاب برگزار شد. نمایشگاهی که با استقبال بی نظیر مردم مواجه شد، اما علیرغم انتظار رسانه‌ها و مردم، وزیر صمت نه برای افتتاحیه نمایشگاه و نه بازدید از غرفه‌ها و شرکت‌های حاضر به نمایشگاه نیامد. این روز‌ها به علت ضعف مدیریتی وزیر صمت، معضل صنعت خودرو بیش از پیش رخ نموده و تغییر در سیاست‌ها و حذف رانت‌ها مطالبه مردم و رهبری معظم انقلاب و مجلس گردیده است. مطالبه‌ای که عملا قدرت عده‌ای برخوردار از منافع و رانت بر منافع و جان مردم می‌چربد و خط و نشان سازمان استاندارد و یا پلیس نیز راهگشا نمی‌باشد. فعالان صنعت خودرو عدم حضور در نمایشگاه را تعبیر به انزوا جستن و دوری از مواجهه وزیر با مردم تلقی نموده تا از انتقادات و سوال‌های بی جواب مصون بماند.
 
ضعف مدیریتی وزیر صمت و فرار از پاسخگویی

لازم به ذکراست سطح ارایه خدمات و سرویس دهی شهر نمایشگاهی در حد استاندارد‌های بین المللی و در قیاس با سال‌های گذشته بسیار بهتر و با کیفیت گردیده است. این نمایشگاه پر بازدید و خوش اقبال از توجه مردم، با ۲۵۰۰۰ مترمربع سطح مسقف نمایشگاهی، بدون بار ترافیکی و یا مزاحمت برای پایتخت نشینان برگزار گردید و نوید بخش اصلاح اساسی در رویکرد شهرداری و شورای شهر در تامین نیاز مردم و فعالان اقتصادی می‌باشد.
 
ضعف مدیریتی وزیر صمت و فرار از پاسخگویی

ضعف مدیریتی وزیر صمت و فرار از پاسخگویی
ضعف مدیریتی وزیر صمت و فرار از پاسخگویی
 
 
ضعف مدیریتی وزیر صمت و فرار از پاسخگویی
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی ۳۶۱ درجه ایران، تاریخ انتشار:۱ خرداد ۱۴۰۱، کد خبر: ۴۶۰۳۴، i۳۶۱.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین