پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۹۳۷۶
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱
در احکامی جداگانه از سوی رئیس‌جمهوری اعضای جدید شورای عالی حفاظت محیط‌زیست منصوب شدند.
شعار سال: در حکم سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری خطاب به هادی سلیمانپور، محمد یزدی، مجید مخدوم و نغمه مبرقعی دینان به عنوان اعضای جدید شورای عالی محیط زیست آمده است: در اجرای ماده (۲) اصلاحی موضوع‌بند (۱) ماده واحده قانون حفاظت و بهسازی محیط‌زیست ۱۳۷۱/۸/۲۴ مجلس شورای اسلامی و بنا به پیشنهاد معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست، با عنایت به سوابق علمی و تجارب جناب‌عالی/سرکار عالی به موجب این حکم برای مدت سه سال به عنوان عضو شورای عالی حفاظت محیط‌زیست منصوب می‌شوید.

انتظار دارد با حضور فعال در جلسات شورا و تشریک مساعی سایر اعضای محترم، ضمن بهره‌گیری از تمام امکانات و ظرفیت‌های موجود در حفاظت، بهبود و بهسازی محیط‌زیست مجدانه کوشا باشید.

توفیقات روزافزون آن جناب/ سرکار عالی را در انجام شایسته وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به‌ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

طبق قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست مصوب ۲۸ خرداد ۱۳۵۳ و اصلاحیه ۲۴ آبان ۱۳۷۱، سازمان محیط زیست وابسته به ریاست‌جمهوری است و زیر نظر شورای‌عالی حفاظت محیط زیست انجام وظیفه می‌کند. ریاست شورای‌عالی با رئیس‌جمهور و اعضای آن عبارتند از: وزرای صنایع و معادن، بهداشت و درمان، جهاد کشاورزی، اقتصاد و دارایی، کشور، و رؤسای مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، سازمان حفاظت محیط زیست و ۴ نفر از اشخاص یا مقامات ذی‌صلاح که بنا به پیشنهاد رئیس سازمان محیط زیست و تصویب رئیس‌جمهور برای مدت ۳ سال منصوب می‌شوند.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه خبری زیست آنلاین، تاریخ انتشار:۹ خرداد ۱۴۰۱، کد خبر: ۸۶۴۸۵، www.zistonline.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین