پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۰۴۰۷
تاریخ انتشار : ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۰
علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت گفت: درباره طرح تبدیل وضعیت و ساماندهی نیروی انسانی سازمان اداری استخدامی به عنوان نماینده دولت انتخاب شد تا با همکاری مجلس وضعیت این نیرو‌ها ساماندهی شود.
شعار سال: علی بهادری جهرمی سخنگوی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران ضمن محکوم کردن سالگرد بمباران شیمیایی سردشت، گفت: مصوباتی که امروز هیات دولت داشت، اختصاص اعتبار برای جبران خسارت‌های زلزله استان خراسان رضوی و خراسان شمالی، وقوع تندباد در غرب استان گیلان بود و همچنین لایحه‌ای به منظور امضای موافقت‌نامه دوجانبه بین جمهوری اسلامی ایران و عراق به منظور اجتناب از اخذ مالیات مضاعف از سوی وزیر اقتصاد ارائه شده بود که دولت با قید یک فوریت با این لایحه موافقت کرد.

سخنگوی دولت افزود: درباره طرح تبدیل وضعیت و ساماندهی نیروی انسانی نیز سازمان اداری استخدامی به عنوان نماینده دولت انتخاب شد تا با همکاری مجلس وضعیت این نیرو‌ها ساماندهی شود.

بهادری جهرمی در رابطه با افزایش تعرفه محصولات پستی، بیان کرد: یکی از اولویت‌های دولت حمایت از مشاغل خرد و خانگی و کسب و کار‌های اینترنتی است. یکی از اقدامات دولت تشکیل کارگروه ویژه کسب و کار‌های خانگی بود و برای اولین بار شاهد ورود کسب و کار‌های خرد در بورس بودیم.

وی پیرامون رقم بدهی دولت به سازمان بازنشستگی و سازمان تامین اجتماعی، گفت: سازمان تامین اجتماعی یک مجموعه خودگردان است که تامین منابع و پرداخت هم باید از سوی خود آن‌ها انجام شود. سازمان تامین اجتماعی پیش‌بینی‌هایی ارائه می‌دهد که باید صحت سنجی شوند. هیئت وزیران پیشنهاد تامین اجتماعی را بررسی کرده و روش پلکانی معکوس بر همین اساس طراحی شده است.


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار:۸ تیر ۱۴۰۱، کد خبر: ۱۳۴۵۰۳۲، www.borna.news
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین