پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۵۲۴۷
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۲
همتی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با انتقاد از کسانی که مردم را به بورس دعوت کردند، حل مشکل آن را زمانبر دانست و از سوددهی منطقی این بازار سخن گفت؛ اما وی در زمان مدیرکلی بانک مرکزی، یکی از دعوت کنندگان به سرمایه گذاری در بازار سهام و یکی از عاملان ذوب شدن دارایی مردم در این بازار است.

شعار سال:عبدالناصر همتی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری که روزهای گذشته از سمت ریاست بانک مرکزی به شکل صوری کنار رفت، سعی کرده طی روزهای گذشته از نقش خود در دعوت سرمایه های مردم به بازارهای مالی مخصوصا بورس شانه خالی کند.

ادعای همتی درباره عدم داشتن اختیار لازم برای حمایت از بازار سرمایه در حالی صورت می گیرد که وی ابتدای سال گذشته، مردم را به حضور در بورس تشویق و ادعا می کرد که دولت از سرمایه های مردم در بورس پشتیبانی می کند.

 اما پس از ذوب شدن سرمایه مردمی که با تشویق و اعتمادسازی همتی و دیگر چهره های دولتی وارد بورس شده بودند، وی در هشداری دیرهنگام مردم را متهم به سودجویی و عدم تحمل در بازار سرمایه می کند.

تعداد بازدید : 6

پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال، برگرفته از دانا

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین