پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۶۳۳۱
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۲
مدیرکل راه و شهرسازی گیلان از مرحله پنجم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن استان در شهر‌های رشت و صومعه سرا خبرداد. ماکان پدرام در جمع خبرنگاران گفت: مرحله پنجم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن استان گیلان امروز چهارشنبه ۱۹ خرداد ماه آغاز شده و سهم گیلان برای ثبت نام در این مرحله تعداد ۹۰۰ واحد برای شهر‌های رشت و صومعه سرا است.
شعار سال: ماکان پدرام در جمع خبرنگاران گفت: مرحله پنجم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن استان گیلان امروز چهارشنبه ۱۹ خرداد ماه آغاز شده و سهم گیلان برای ثبت نام در این مرحله تعداد ۹۰۰ واحد برای شهر‌های رشت و صومعه سرا است.

وی افزود: متقاضیان واجد شرایط می‌توانند از امروز به مدت یک هفته از طریق نشانی اینترنتی https://tem.mrud.ir «سامانه طرح اقدام ملی تولید مسکن» ثبت نام کنند.

پدرام با اشاره به جزییات ساخت مسکن ملی گفت: براساس شیوه نامه طرح مسکن اقدام ملی، هزینه ساخت با آورده متقاضی است و قیمت هر مترمربع بر مبنای قیمت تمام شده لحاظ می‌شود.

وی یاد آور شد: افرادی که در مراحل قبل ثبت نام کرده و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط را دریافت کرده اند چنانچه در بازه زمانی اعلام شده، انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می‌توانند در این مرحله ثبت نام کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان درخصوص شرایط متقاضیان برای ثبت نام گفت: با توجه به قانون ساماندهی این طرح، سبز بودن فرم (ج) یعنی عدم استفاده متقاضی و افراد تحت تکفل از زمین مسکونی، واحد مسکونی و یا امکانات نهاد‌های عمومی غیر دولتی مربوط به تامین مسکن، داشتن سابقه سکونت ۵ ساله در محل مورد نظر، سرپرست خانوار یا متاهل بودن و خودسرپرست بودن زنان مشروط به داشتن حداقل ۳۵ سال سن از جمله شرایط در نظر گرفته شده است.

وی گفت: برای گیلان ساخت ۱۲ هزار و ۳۹۲ واحد طرح اقدام ملی مسکن پیش بینی شده است و تاکنون ۱۲ هزارو ۸۵۶ متقاضی ثبت نام کرده‌اند که از این میزان ۱۴۷۸ متقاضی حایز شرایط بوده‌اند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۰، کد خبر: ۶۲۶۲۷۶، www.diyarmirza.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین