پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۲۳۱۸
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۶
پایگاه خبری رصد نیوز مدعی شده است که بررسی‌ها نشان می‌دهد که مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک دولتی صنعت و معدن در پایان سال ۹۹ جمعاً ۲۲ میلیارد ۳۵۷ میلیون ریال حقوق و دستمزد دریافت کردند که به طور میانگین در هر ماه ۳۷۰ میلیون ریال دریافتی هریک از آنان بوده است. منتظر توضیحات بانک صنعت و معدن برای تنویر افکار عمومی هستیم.
شعار سال : بررسی‌ها نشان میدهد که مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک دولتی صنعت و معدن در پایان سال ۹۹ جمعاً ۲۲ میلیارد ۳۵۷ میلیون ریال حقوق و دستمزد دریافت کردند که به طور میانگین در هر ماه ۳۷۰ میلیون ریال دریافتی هریک از آنان بوده است.

ادعای دستمزد لاکچری برای مدیران بانک صنعت و معدن

لازم به ذکر است در پایان سال قبل حسین مهری به عنوان مدیرعامل این بانک فعالیت می‌کرد و اصغر پاک طینت، حسین عسگری، علی موحد نژاد و علی خورسندیان هم در هیئت مدیره بانک حضور داشتند.
 
ادعای دستمزد لاکچری برای مدیران بانک صنعت و معدن

این حقوق در شرایطی به مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک صنعت و معدن پرداخت شده که ۱.۱۲۱ پرسنل این بانک در مجموع در سال گذشته ۱.۳۱۵ میلیارد ریال حقوق و دستمزد داشتند که به طور میانگین دریافتی هریک از آنان در ماه ۹۷ میلیون ریال بود.
 
ادعای دستمزد لاکچری برای مدیران بانک صنعت و معدن

شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از رصد روز، تاریخ انتشار: ۲۰مهر۱۴۰۰، rasaderooz.com
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین