پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۲۳۳۵
تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۳
شرکت دخانیات گیلان توانسته با در نظر گرفتن تدابیری، اقدام به تأمین برق موردنیاز خود کند تا بتواند در شرایط اضطراری روی پای خود بایستد و به فعالیت تولیدی خود، ادامه دهد. اکنون سه ژنراتور هرکدام با ظرفیت ۱.۳ مگاوات که درمجموع ۴ مگاوات برق تولید می‌کنند، در شرکت دخانیات گیلان خریداری و به زودی مورداستفاده قرار خواهند گرفت.
شعار سال: از ملازمات تولید در هر مجموعه‌ای فراهم بودن زیرساخت‌های کافی است و این قرارگیری توالی زیرساخت‌ها هستند که یک مجموعه تولیدی هماهنگ و پیشرو را آماده فعالیت می‌کنند.

انرژی برق امروزه به عنوان پاک‌ترین انرژی از ضروری‌ترین نیازمند‌های شرکت‌های تولیدی و خدماتی است و می‌توان گفت در جوامع امروزی بدون این انرژی عملاً اغلب فعالیت‌ها از ادامه کار بازمی‌ایستند.
 
خداحافظی مجتمع دخانیات گیلان با خاموشی‌های پرتکرار

با افزایش گرما و مصرف بی‌رویه برق، دولت‌ها در نخستین اقدام به تعدیل و قطع برق شرکت‌های تولیدی روی می‌آورند تا بتوانند بخشی از کمبود‌ها در این رابطه را جبران کنند و در این شرایط این شرکت‌های تولیدی هستند که با در نظر گرفتن تدابیری باید برق موردنیاز خود را تأمین کنند.

شرکت دخانیات گیلان ازجمله شرکت‌های تولیدی در استان است که توانسته با در نظر گرفتن تدابیری، اقدام به تأمین برق موردنیاز خود کند تا بتواند در شرایط اضطراری روی پای خود بایستد و به فعالیت تولیدی خود، ادامه دهد.
 
خداحافظی مجتمع دخانیات گیلان با خاموشی‌های پرتکرار

اکنون سه ژنراتور هرکدام با ظرفیت ۱.۳ مگاوات که درمجموع ۴ مگاوات برق تولید می‌کنند، در شرکت دخانیات گیلان خریداری و به زودی مورداستفاده قرار خواهند گرفت.

مدیر مجتمع دخانیات گیلان در این خصوص اظهار کرد که قطعی برق در سال گذشته بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان خسارت به این شرکت وارد کرده بود و با نصب و راه‌اندازی این سه دیزل ژنراتور، مجتمع دخانیات گیلان دیگر شاهد خاموشی و خسارات ناشی از آن نخواهد بود.
 
خداحافظی مجتمع دخانیات گیلان با خاموشی‌های پرتکرار

وی با بیان اینکه اعتباری بالغ‌بر ۳۰ میلیارد تومان برای افتتاح فاز نخست نیروگاه برق این مجتمع اختصاص‌یافته، می‌گوید: با تلاش‌های انجام شده در شرکت دخانیات ایران و مجتمع دخانیات استان، آرزوی دیرینه ما محقق شده و با نصب و راه‌اندازی سریع‌تر این سه دیزل ژنراتور، دیگر مشکل قطعی برق که زیان‌های متعددی درزمینهٔ تولید به ما وارد می‌کرد، نخواهیم داشت.

تدبیر شرکت دخانیات گیلان در سخت‌ترین شرایط اقتصادی و اقدام به خرید سه ژنراتور و تأمین برق موردنیاز برای فعالیت تولیدی، اقدامی پسندیده و قابل‌تحسین است که به نظر می‌رسد باید به الگوی سایر شرکت‌های تولیدی و کارخانه‌ها باشد.
 
خداحافظی مجتمع دخانیات گیلان با خاموشی‌های پرتکرار

حفظ اشتغال و تولید در شرایط کنونی در کنار جذب سرمایه‌گذار و منابع ملی، نیازمند مدیریت صحیح منابع و گسیل آن در راستای توسعه فعالیت‌های اقتصادی و تولیدی است و می‌توان گفت اساس تحقق منویات نظام و رهبری در حوزه اشتغال و تولید است.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار:۲۴ مرداد ۱۴۰۱، کدخبر:۱۴۰۱۰۵۲۴۰۰۰۳۹۸، www.farsnews.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین