پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 May 27
کد خبر: ۳۸۶۹۴۳
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۷
سه جانبه گرایی که بشکل خاص از دوره جهرمی وزیر تعاون و کار رواج یافته، امروزه بعنوان لقلقه زبانی وزرای تعاون و کار و رفاه شده است. موضوعی که به جرات می توان گفت حتی اطلاعات کافی در خصوص آن ندارند و تنها حرفش را می زنند. از این همه ابتذال در مدیریت اعلام انزجار می کنیم. در گام دوم انقلاب، خجالت بکشید آقایان عاشق مدیریت و پست و مقام.دلتان برای خودتان نمی سوزد،حداقل برای نسل های بعدی تان بسوزد. اگر به ادعاهای ما شک دارید، از جناب وزیر تقاضا می کنیم برعلیه ما شکایت کنند. به هر جرمی که دوست دارند ( توهین، افترا ، تشویش اذهان و غیره). آن وقت یک تک پا تشریف بیاورند دانشگاه یا پشت برنامه زنده تلویزیون ، تا قدرت بچه های گام دومی انقلاب را نشانشان بدهیم و برخلاف افراد پرمدعای پوک و خالی از برنامه( نیازی به ذکر نام نیست، چرا که همه تقریبا می دانند منظور چه کسانی بوده و کدام طیف فکری را می گوییم. همان هایی که با کمال تاسف و با وجود ده ها باز هشدار، سید ابراهیم رئیسی را هم دور زدند)، بفهمانیم که مختصات جمهوری اسلامی ایران یعنی چی و چطور باید در آن کار کرد.

شعارسال: «سید صولت مرتضوی» در مورد افزایش حداقل دستمزد کارگران در سال آینده، اظهار داشت: کمیته حقوق و دستمزد با رویکرد سه جانبه گرایی نمایندگان دولت، کارگری و کارفرمایی تشکیل شده است.

آخه تو از سه جانبه گرایی چی حالیته سید صولت؟ پنج تای قبل از شما هم همین رو می گفتن

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: جلسات متعدد و متنوعی در حوزه کارشناسی تعیین دستمزد کارگران صورت گرفته است و موارد مختلف بررسی می‌شود. تعیین میزان افزایش دستمزد با در نظر گرفتن همه شاخص‌ها در حوزه مطالعاتی صورت می‌گیرد که در وقت مناسب تصمیمات گرفته شده را اعلام خواهد کرد.

پایگاه خبری تحلیلی شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ انتشار: 17 اسفند 1401، کدخبر: 85051230، www.irna.ir/ سایر منابع .

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین