پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۷۳۴۹
تاریخ انتشار : ۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۳
احمد دنیامالی، نماینده مردم شهرستان بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی با عیسی فرهادی، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان دیدار کرده و در خصوص مسائل مربوط به منطقه آزاد انزلی به بحث و تبادل نظر پرداخت. فرهادی با بیان هزینه کرد ۱۵۰ میلیارد تومانی برای ترمیم موج‌شکن بندر کاسپین، از شروع به کار سینی دوار و اسکله رو رو جهت تسهیل و تسریع در روند عملیات تخلیه و بارگیری خبر داد و گفت: از سوی دیگر میزان تخلیه و بارگیری کالا بندر کاسپین از ۲۰۰ هزار تن به ۶۰۰ هزار تن در سال ۱۴۰۱ افزایش پیدا کرده است.

شعار سال: احمد دنیامالی، نماینده مردم شهرستان بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی با عیسی فرهادی، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان دیدار کرده و در خصوص مسائل مربوط به منطقه آزاد انزلی به بحث و تبادل نظر پرداخت.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به اینکه سال مالی ۱۴۰۱ تنها دوره بدون بدهی و کسر بودجه این سازمان بود، اظهار داشت: برگزاری جلسات کاری منظم در سطح معاونین و مدیران سازمان به منظور بررسی هفتگی مسائل جاری فعالین اقتصادی و اهالی منطقه، فعال‌سازی طرح‌های زیرساختی و سرمایه‌گذاری راکد در دستور کار این سازمان قرار داشت.

افزایش بودجه اتصال مجتمع بندری کاسپین به خط ریل تا رفع مشکل سومین شهرک صنعتی منطقه
وی خواستار همکاری نماینده مردم بندر انزلی در رفع مشکلات پیش آمده در مسیر بهره‌برداری از شهرک ناحیه سه و طرح شنای این منطقه شد و افزود: بحمدلله سومین اسکله مجتمع بندری کاسپین طی این مدت شروع به فعالیت و ارائه خدمات بندری نموده، و این در حالی است که رونق فعالیت‌های بندری، ترانزیتی و تولیدی در منطقه علاوه بر دستاورد‌های منطقه ای، استانی و ملی، به گسترش اشتغالزایی نیز منجر می‌شود.

فرهادی با بیان هزینه کرد ۱۵۰ میلیارد تومانی برای ترمیم موج‌شکن بندر کاسپین، از شروع به کار سینی دوار و اسکله رو رو جهت تسهیل و تسریع در روند عملیات تخلیه و بارگیری خبر داد و گفت: از سوی دیگر میزان تخلیه و بارگیری کالا بندر کاسپین از ۲۰۰ هزار تن به ۶۰۰ هزار تن در سال ۱۴۰۱ افزایش پیدا کرده است.

نماینده مردم شهرستان بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی از موافقت برای افزایش بودجه احداث و تکمیل راه آهن پیربازار رشت به مجتمع بندری کاسپین خبر داد و خواستار همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی در امور ورزش‌های همگانی، نوسازی مدارس روستای محدوده و تأسیس اداره برق مخصوص منطقه آزاد شد.

نماینده مردم شهرستان بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: علاوه بر ایجاد اداره برق منطقه، با عنایت به افزایش واحد‌های تولیدی-صنعتی، کسب و کار‌های تجاری، خدماتی و گردشگری منطقه آزاد انزلی، می‌توان زمینه ساخت دومین نیروگاه برق منطقه با توان ۲۲۰ کیلووات را در دستور کار قرار داد.

گفتنی است در این جلسه برخی از روسای ادارات شهرستان بندرانزلی به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

افزایش بودجه اتصال مجتمع بندری کاسپین به خط ریل تا رفع مشکل سومین شهرک صنعتی منطقه

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری دیار میرزا، تاریخ انتشار:3 فروردین ۱۴۰۲، کدخبر: 768102، diyarmirza.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین