محمد علی فرخ‌مهر خبر داد؛

اعلام آمادگی هتلداران تهران برای ارزان سازی سفر

رئیس اتحادیه هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های استان تهران از آمادگی به منظور ارزان‌سازی سفر خبر داد و گفت: این آمادگی وجود دارد تا کمیته‌ای متشکل از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، جامعه تور گردانان و تعزیرات حکومتی به این منظور تشکیل شود.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس؛

سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه میراث فرهنگی مبتنی بر واگذاری به بخش خصوصی باشد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه بیشتر سرمایه‌گذاری‌ها در بخش میراث فرهنگی باید مبتنی بر واگذاری به بخش خصوصی باشد، گفت: قوانین باید اصلاح شود، تصدی‌گری کم شده و نتیجه آن توسعه حوزه میراث فرهنگی است.
مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران:

مشکل کمبود هتل در بخش گردشگری تا سال 1400 رفع می شود

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران با اشاره به برنامه های دولت یازدهم در خصوص ایجاد زیرساخت های گردشگری گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده مشکل اساسی گردشگری در بخش هتل ها تا سال 1400 بطور اساسی حل خواهد شد.
گردشگری سلامت، یکی از پنج منبع مهم تولید ناخالص داخلی؛

سود 500 میلیون دلاری گردشگری سلامت در جیب واسطه‌ها

در بسیاری از کشورهای دنیا، گردشگری سلامت در زمره پنج منبع مهم تولید ناخالص داخلی شناخته می‌شود، طوری که سود سالانه آن در جهان، رقمی حدود صدمیلیارد دلار تخمین زده می‌شود، اما در کشور ما این رقم به زحمت به 500 میلیون دلار در سال می‌رسد که البته بیشتر سود این سهم نیم‌درصدی از بازار گردشگری سلامت در جهان به جیب دلالان می‌رود. به دلیل این‌که در چند دهه متوالی، زیرساخت و برنامه‌ریزی درستی برای توسعه گردشگری سلامت در کشور انجام نشده است، هنوز هم دلال‌ها در توریسم‌درمانی، حرف اول و آخر را می‌زنند.مشکلات گردشگری سلامت، مساله‌ای نیست که وزارت بهداشت آن را کتمان کند.
«شیرکوند» با حضور در نمایشگاه خبر داد

تُرک‌ها، پیشروترین سرمایه‌گذاران خارجی در ایران

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از علاقه و پیگیری بیشتر سرمایه‌گذاران ترکیه در ایران نسبت به سایر همتایان آنها خبر داد و گفت: سرمایه‌گذاران تُرک مذاکرات بیشتری تاکنون با ایرانیان داشته‌اند.
رئیس سازمان حج عنوان کرد:

افتتاح هتل کربلا نماد همبستگی ملت عراق و ایران است

هتل بزرگ کربلا الدولی با حضور آیت‌الله حسینی، نماینده مقام معظم رهبری در عراق، سعید اوحدی، رییس سازمان حج و زیارت و جمعی از مسؤولان ایرانی و عراقی افتتاح شد.
هتلداران اروپایی گوی سبقت را از همتایان بلاتکلیف امریکایی خود ربوده‌اند

تمایل اروپایی‌ها برای هتل سازی در ایران

شرکت‌های هتل‌سازی زیادی در اروپا در تلاش هستند هرچه سریع‌تر وارد بازار گردشگری ایران شوند. آنها باتوجه به بلاتکلیفی کمپانی‌های امریکایی، گوی سبقت را از آنها ربوده‌اند. به گفته این سرمایه‌گذاران، مهم‌ترین موضوع سرمایه‌گذاری در هتل‌سازی در ایران تهیه «زمین» است.
هتلداران اروپایی گوی سبقت را از همتایان بلاتکلیف امریکایی خود ربوده‌اند

تمایل اروپایی‌ها برای هتل سازی در ایران

شرکت‌های هتل‌سازی زیادی در اروپا در تلاش هستند هرچه سریع‌تر وارد بازار گردشگری ایران شوند. آنها باتوجه به بلاتکلیفی کمپانی‌های امریکایی، گوی سبقت را از آنها ربوده‌اند. به گفته این سرمایه‌گذاران، مهم‌ترین موضوع سرمایه‌گذاری در هتل‌سازی در ایران تهیه «زمین» است.
عملیات احداث اولین هتل کپری ایران؛

هتل کپری قلعه‌گنج، نماد کپر را از فقر به ثروت تغییر داد

عملیات احداث اولین هتل کپری ایران در شهرستان قلعه گنج سال 1394 اغاز و تنها پس از گذشت هشت ماه در فروردین ماه 1395 به بهره برداری رسید و اماده پذیرایی از میهمانان و گردشگران داخلی و خارجی شد.
گزارش رسانه جمهوری‌خواه از فرصت‌های پسابرجام؛

ورود شرکت‌های سازنده هتل و مراکز خرید اروپا به بازار ۸۰ میلیونی ایران

یکی از رسانه‌های مخالف دولت اوباما در ایالات متحده در گزارشی به ورود بنگاه‌های توسعه املاک و مستغلات بین‌المللی به پروژه‌های عظیم ساختمانی در ایران اشاره کرده و گفته برجام فرصت خوبی برای کمپانی‌هایی نظیر هتل‌سازان و سازندگان مراکز خرید در این کشور فراهم کرده است.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:

هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی در جهت توسعه ملی حرکت می‌کند

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، نقش هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی(هگتا) را در ایجاد هم افزایی در بین شرکتهای مرتبط با حوزه حمل و نقل و گردشگری و هتل داری برجسته دانست و گفت: این هلدینگ تشکیل شد که بتواند با ایجاد هم افزایی در بین شرکت‌های رجا، هما، آبادگران و کشتیرانی نه تنها سهم درآمد سازمان را از منبع گردشگری افزایش دهد، بلکه گام اثرگذار و متقنی را برای توسعه ملی بردارد.
برندهای مطرح هتل‌سازی دنیا فردا گرد هم می‌آیند؛

عرضه ۲۰ میلیارد دلار پروژه سرمایه‌گذاری برای ساخت ۱۰۰ هتل در ایران

۶۴ نفر از ۲۲ هلدینگ و شرکت هتل‌سازی از ۱۷ کشور دنیا فردا در ایران گرد هم می‌آیند تا بسته‌های سرمایه‌گذاری برای ساخت ۱۰۰ هتل به ارزش ۲۰ میلیارد دلار به آنها عرضه شود.
شیرکوند خبر داد

بهره‌برداری از 15 هتل چهار و پنج ستاره تا پایان دولت یازدهم

معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: سرمایه‌گذاری خارجی ایران را نمی‌شناسند، توهم‌ها و کسری اطلاعاتی درباره ایران دارند که باید شفاف‌سازی شود. سرمایه‌گذار با خواهش و یا توپ و تشر نمی‌آید، بلکه با محاسبه می‌آیند.

سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری "امارات" در صنعت گردشگری ترکیه

یک مقام ترکیه در گفت وگو با هیأت رسانه ای کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای عربی در دفتر خود در ترابوزان ترکیه گفت: شرکت املاک و مستغلات "اعمار"، وابسته به دولت دبی، قصد دارد یک میلیارد دلار در طرح گردشگری و تجاری شهر ترابوزان در شمال شرق ترکیه سرمایه گذاری کند.
سلطانی‌فر:

شبکه بانکی با پروژه‌های گردشگری بیشتر همکاری کند

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در دیدار با رئیس‌کل بانک مرکزی و مدیران عامل بانک‌ها، همکاری بیشتر شبکه بانکی کشور را برای اجرا و تکمیل پروژه‌های گردشگری و صنایع دستی خواستار شد.

مذاکره با بخش خصوصی ترکیه برای ساخت 10 هتل 4 و 5 ستاره در ایران

نمایندگان گروه هتل های اینترکنتینانتال ترکیه با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دیدار و گفتگو کردند.

احمد اصغری: امضای قرارداد 2 سرمایه‌گذار از دوبی و عمان در رامسر

رییس کمیسیون تخصصی گردشگری اتاق بازرگانی ایران گفت: دو سرمایه‌گذار از دوبی و عمان برای حضور در رامسر اعلام آمادگی کرده اند که قرارداد این سرمایه‌گذاری با حضور فرماندار امضا شده و مراحل اجرایی آن به زودی آغاز می شود.
ارائه تسهیلات به صنعت گردشگری؛

ابلاغیه سیف به بانک‌ها درباره صنعت گردشگری

رئیس کل بانک مرکزی از ابلاغ بخشنامه‌ای به بانک‌ها به منظور ارائه تسهیلات به صنعت گردشگری خبر داد.
سلطانی‌فر خبرداد؛

آلمان و ترکیه در ایران هتل پنج ستاره می‌سازند

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، گفت: برای ساخت چندین هتل پنج ستاره در ایران با بخش‌های خصوصی دو کشور ترکیه و آلمان توافق‌نامه‌هایی امضا شده است.
سلطانی فر خبرداد؛

آلمانی ها 10 هتل در ایران می سازند

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مدیر اجرایی گروه هتلهای اشتاینگن برگر آلمان در هتل اسپیناس پالاس طی قراردادی برای ساخت 10 هتل در مدت 7 تا 10 سال در نقاط مختلف ایران به توافق رسیدند.
صفحه  از ۲
نظرات و گلایه ها