سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
یک مشاور کارآفرینی معتقد است:

تدوین برنامه جامع شبکه سازی فروش، صادرات صنایع دستی را دو برابر می‌کند

یک مشاور کارآفرینی معتقد است: تدوین برنامه جامع شبکه سازی فروش می تواند میزان صادرات صنایع دستی را به سقف دو برابر برساند.
بهبود اوضاع صنعت گردشگری ؛

پنج راه برای افزایش درآمد از طریق سفارشی سازی خدمات

همان طور که روز به روز شاهد پیشرفت و بهبود اوضاع صنعت گردشگری در دنیا هستیم و آژانس های مسافرتی و شرکت های گردشگری انواع بهتر و جذاب تری از سفرها و خدمات را به مشتریان ارائه می کنند، متخصصان عرصه تکنولوژی و کسانی که به خوبی این فناوری را در صنعت پیاده کرده اند نیز در حال شکل دادن محصولات و خدمات جدید هستند.
گردشگری و هتل های مناسب:

برنامه های هگتا جهت کمک به توسعه صنعت گردشگری چست؟

بازار گردشگری کنونی در ایران سنتی، محدود و پراکنده است. هکتا در مطالعات خود به این نتیجه رسیده که باید زمینه توسعه مقاصد گردشگري در 31 استان کشور گسترش یابد.
در جلسه ستاد تنظیم بازار تأکید شد؛

ضرورت آمادگی کامل برای مدیریت و کنترل بازار شب عید

جلسه ستاد تنظیم بازار، به ریاست معاون اول رئیس جمهوری و با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.
یعقوب امین زاده:

گردشگری پاک‌ترین صنعت جهان است/ ضرورت توسعه هوشمند زیرساخت‌ها

مشاور کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: گردشگری پاک‌ترین صنعت جهان است، باید برنامه ریزان و مسئولان گردشگری کشور توجه بیشتری به این صنعت داشته باشند.
کسب‌وکار آنلاین گردشگری؛

بررسی سیاست‌های قیمت‌گذاری گردشگری در دنیای دیجیتال

قیمت‌گذاری برای کسب‌وکار، یک تلفیق پیچیده از سیاست‌های بازاریابی و تحلیل‌های مالی است. ‌این موضوع در دنیای دیجیتال بالطبع نیازمند درک کامل و صحیح از بازاریابی دیجیتال و تحلیل‌های مالی در‌این عرصه خواهد بود.
امین غلامعلی:

اتوبوس‌های دو طبقه گردشگری پیش از عید در تهران

نخستین اتوبوس دو طبقه گردشگری که چند ماهی در گمرک معطل بود تا موافقت ورود به ایران را دریافت کند، سرانجام به تهران رسید تا پس از صدور مجوزهای مربوطه و گرفتن پلاک، اجرای تورهای «HOP-ON HOP-OFF» را آغاز کند.
رئیس سازمان توسعه معادن خبر داد:

اعمال تعرفه ۱۰۰ تومانی به ازای واردات هر کیلو فولاد برای توسعه حمل و نقل ریلی

رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی گفت: در برنامه ششم، دولت با اعمال تعرفه ۱۰۰ تومانی به ازای واردات هر کیلو فولاد، منابع مالی لازم برای توسعه حمل و نقل ریلی را فراهم خواهد کرد.
عظیم زاده مطرح کرد:

ساخت 10 هتل بین‌المللی در نقاط مختلف کشور

احد عظیم زاده گفت: باید دست سرمایه گذاران را باز گذاشت و در این بین دولت موظف است با ایجاد انگیزه و تسهیل شرایط سرمایه گذاری و حمایت از کارآفرینان در کشور در جهت ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری اقدام کند.
سرپرست سازمان حج و زیارت:

افتتاح هتل بزرگ نجف در آینده نزدیک

سرپرست سازمان حج و زیارت گفت: از 5 ماه گذشته ارزشیابی از عوامل عتبات را در برنامه داریم و در این برنامه بجای بازرسی از خدمات، عملکرد عوامل انسانی را مورد ارزشیابی قرار می‌دهیم و بررسی می‌کنیم چه کسی مسئول بوجود آمدن مشکل است.
ابراهیم بای سلامی:

ساخت زائرسرای ارزان، اتلاف سرمایه است

عضو شورای‌عالی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «زائرسرای ارزان‌قیمت مانند مسکن مهر، به معنای تولید بافت فرسوده است.»
رئیس سازمان توسعه تجارت؛

آدرس تجاری‏ سازی گردشگری

رئیس سازمان توسعه تجارت با تبیین مفهوم تجاری‌سازی صنعت گردشگری، راهکارهای حضور گردشگری ایران در بازار جهانی این صنعت و افزایش درآمدهای ارزی از این محل را تشریح کرد.
در کنفرانس سرمایه‌گذاری گردشگری واکاوی شد؛

5 بازار سرمایه‌گذاری توریسم ایران

سرمایه ‏گذاران خارجی فعال در زمینه ‏های گردشگری و هتلداری، نمایندگانی از شرکت‌هایی همچون هتل‏های آکور، هتل‏های روتانا، لینک‏می، عربیا مانیتور، دوتچه هاسپیتالیتی، اینکوبما، TRI هاسپیتالیتی، گروه ZAS، هتل‏های ملینا و... دیروز و امروز در جریان همایشی در هتل اوین گرد هم آمده‏اند تا تجارب خود را درباره بازار ایران با یکدیگر به اشتراک بگذارند، چالش‏های این بازار را بررسی کنند و در راستای امکان‏سنجی سرمایه‏گذاری در این بازار اقدام کنند.
همایش سرمایه گذاری در هتل داری و گردشگری:

فراهم آوردن فضای مناسب برای معرفی فرصت های بالقوه سرمایه گذاری از اهداف دولت تدبیر و امید است

دکتر زهرا احمدی‌پور با بیان این مطلب در همایش سرمایه‌گذاری در هتل‌داری و گردشگری ایران گفت: «گردشگری در ایجاد صلح پایدار و تحکیم روابط دوستانه ملت‌ها و کشورها نقش مؤثری دارد و این صنعت باید تقویت شود.»
اقامتگاه بوم گردی:

افتتاح 3 اقامتگاه بوم گردی در یزد

تعداد اقامتگاه های بوم گردی فعال در استان یزد با افتتاح سه اقامتگاه جدید بمناسبت دهه فجر به 43 واحد رسید.
بناهای تاریخی ایران؛ سیرجان:

تمایل ایتالیایی ها برای سرمایه گذاری در بناهای تاریخی ایران

موسس و رئیس هیات مدیره یک شرکت ایتالیایی با ابراز علاقه برای سرمایه گذاری در بناهای تاریخی کشور، آینده صنعت گردشگری ایران را روشن ارزیابی کرد.
امیرحسین جفاری:

تعامل بین شرکت های بیمه و راهنمایان گردشگری افزایش یابد

برای تعریف یک بسته جدید بیمه ای ابتدا باید احساس نیاز شود و شاید عدم اطلاع سازمان های بیمه ای از نیازهای طبیعت گردان و کوهنوردان باعث شده است تا امروز پوشش مورد نیاز کوهنوردان تامین نشده باشد.
اعتمادسازی مخاطب از طریق فیلم ؛

تبدیل سینما به رسانه بازاریاب مقاصد سفر

بازاریابی درباره مقاصد سفر داخلی در حوزه گردشگری فیلم در کشور ضروری به نظر می رسد.
رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور؛

بهره برداری از هتل های هما مساوی با افزایش درآمد ملی

ساخت هتل و بهره برداری از آن در شهر اصفهان می تواند به افزایش درآمد ملی کمک کند.
بازاریابی گردشگری؛

هفت روند بازاریابی آنلاین گردشگری 2017

کارشناسان بر این باورند که سال 2017 می‌تواند یک شروع نوین برای بازاریابی آنلاین باشد. بازاریابی آنلاین در سال‌های اخیر به شدت سرعت گرفته و شتاب آن تا جایی رسیده است که بدون آن نمی‌توان سهم مناسبی در یک بازار رقابتی داشت.
صفحه  از ۵
نظرات و گلایه ها