سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       

بزرگ‌ترین هتل جهان در شهر مکه

بزرگ‌ترین هتل جهان در شهر «مکه» افتتاح می‌شود.
رییس سازمان میراث فرهنگی:

باید در گردشگری تفریحی سرمایه گذاری کنیم

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: گردشگران گران قیمت دنیا گردشگران تفریحی هستند و باید برای این گردشگری سرمایه گذاری کنیم چون جاذبه های تاریخی فرهنگی برای جذب گردشگر به تنهایی کافی نیستند.
توسعه گردشگری؛

سرمایه گذاری در احیای بناهای تاریخی راهی برای رشد گردشگری ایران

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی:سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی در احیای بناهای تاریخی نقش اثربخشی در رشد صنعت گردشگری دارد.
عضو هیات نمایندگان اتاق تهران تشریح کرد:

چالش اصلی عدم سرمایه‌گذاری خارجی در هتل‌سازی ایران

در شرایطی که برجام باعث باز شدن درهای ایران شد و بسیاری از سرمایه‌گذاران را در حوزه‌های مختلف به ایران کشاند، اما دست کم در عرصه گردشگری هنوز اقدامات چشمگیری صورت نگرفته است. فعالان اقتصادی معتقدند همچنان چالش‌های قابل ملاحظه‌ای سد راه جذب سرمایه‌های خارجی به گردشگری و هتلداری می‌شود.
استاندار ایلام :

قرارگاه خاتم‌الانبیاء اعتبار پروژه چهار بانده شدن مسیر ایلام به مهران را تامین می‌کند

استاندار ایلام گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیاء با تامین اعتبارات پروژه چهاربانده شدن مسیر ایلام به مهران را تکمیل می‌کند.
وحیدرضا خباززاده یزدی خبر داد؛

درخواست تبدیل شدن یزد به اولین منطقه آزاد ویژه گردشگری بافت تاریخی کشور

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر یزد تصویب بافت تاریخی شهر یزد به عنوان اولین منطقه آزاد ویژه تجاری و گردشگری بافت تاریخی کشور را پیشنهاد داد.
رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی؛

ورشکستگی 70 هتل مشهد در رقابتی نابرابر

رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی اعلام کرد که 70 هتل در مشهد به فروش گذاشته شده‌اند و خواستار تدوین طرح جامع گردشگری مشهد شد تا مشخص شود مشهد همچنان نیازمند ایجاد هتل است یا خیر.
با تصویب و ابلاغ پروژه‌ها؛

فاز دوم طرح تولید و اشتغال در 76 روستا آغاز شد

مشاور و دستیار ویژه رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «فاز دوم طرح تولید و اشتغال در 76 روستا با تصویب و ابلاغ پروژه‌های میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به مدیران کل استان‌ها آغاز شد».
سرمایه گذاری در گردشگری ؛

سه راه جذب سرمایه خارجی در گردشگری

در شرایط کنونی کشور نیازمند ورود سرمایه گذاران خارجی در بخش گردشگری است.
مدیرکل میراث فرهنگی قشم؛

ایران هنوز موفق نشده سهم خود را از بازار گردشگری حلال به دست آورد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گردشگری حلال را صنعتی رو به رشد در جهان دانست و عنوان کرد: ایران هنوز موفق نشده سهم خود را از این بازار به دست آورد.
یک مشاور کارآفرینی معتقد است:

تدوین برنامه جامع شبکه سازی فروش، صادرات صنایع دستی را دو برابر می‌کند

یک مشاور کارآفرینی معتقد است: تدوین برنامه جامع شبکه سازی فروش می تواند میزان صادرات صنایع دستی را به سقف دو برابر برساند.
بهبود اوضاع صنعت گردشگری ؛

پنج راه برای افزایش درآمد از طریق سفارشی سازی خدمات

همان طور که روز به روز شاهد پیشرفت و بهبود اوضاع صنعت گردشگری در دنیا هستیم و آژانس های مسافرتی و شرکت های گردشگری انواع بهتر و جذاب تری از سفرها و خدمات را به مشتریان ارائه می کنند، متخصصان عرصه تکنولوژی و کسانی که به خوبی این فناوری را در صنعت پیاده کرده اند نیز در حال شکل دادن محصولات و خدمات جدید هستند.
گردشگری و هتل های مناسب:

برنامه های هگتا جهت کمک به توسعه صنعت گردشگری چست؟

بازار گردشگری کنونی در ایران سنتی، محدود و پراکنده است. هکتا در مطالعات خود به این نتیجه رسیده که باید زمینه توسعه مقاصد گردشگري در 31 استان کشور گسترش یابد.
در جلسه ستاد تنظیم بازار تأکید شد؛

ضرورت آمادگی کامل برای مدیریت و کنترل بازار شب عید

جلسه ستاد تنظیم بازار، به ریاست معاون اول رئیس جمهوری و با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.
یعقوب امین زاده:

گردشگری پاک‌ترین صنعت جهان است/ ضرورت توسعه هوشمند زیرساخت‌ها

مشاور کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: گردشگری پاک‌ترین صنعت جهان است، باید برنامه ریزان و مسئولان گردشگری کشور توجه بیشتری به این صنعت داشته باشند.
کسب‌وکار آنلاین گردشگری؛

بررسی سیاست‌های قیمت‌گذاری گردشگری در دنیای دیجیتال

قیمت‌گذاری برای کسب‌وکار، یک تلفیق پیچیده از سیاست‌های بازاریابی و تحلیل‌های مالی است. ‌این موضوع در دنیای دیجیتال بالطبع نیازمند درک کامل و صحیح از بازاریابی دیجیتال و تحلیل‌های مالی در‌این عرصه خواهد بود.
امین غلامعلی:

اتوبوس‌های دو طبقه گردشگری پیش از عید در تهران

نخستین اتوبوس دو طبقه گردشگری که چند ماهی در گمرک معطل بود تا موافقت ورود به ایران را دریافت کند، سرانجام به تهران رسید تا پس از صدور مجوزهای مربوطه و گرفتن پلاک، اجرای تورهای «HOP-ON HOP-OFF» را آغاز کند.
رئیس سازمان توسعه معادن خبر داد:

اعمال تعرفه ۱۰۰ تومانی به ازای واردات هر کیلو فولاد برای توسعه حمل و نقل ریلی

رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی گفت: در برنامه ششم، دولت با اعمال تعرفه ۱۰۰ تومانی به ازای واردات هر کیلو فولاد، منابع مالی لازم برای توسعه حمل و نقل ریلی را فراهم خواهد کرد.
عظیم زاده مطرح کرد:

ساخت 10 هتل بین‌المللی در نقاط مختلف کشور

احد عظیم زاده گفت: باید دست سرمایه گذاران را باز گذاشت و در این بین دولت موظف است با ایجاد انگیزه و تسهیل شرایط سرمایه گذاری و حمایت از کارآفرینان در کشور در جهت ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری اقدام کند.
سرپرست سازمان حج و زیارت:

افتتاح هتل بزرگ نجف در آینده نزدیک

سرپرست سازمان حج و زیارت گفت: از 5 ماه گذشته ارزشیابی از عوامل عتبات را در برنامه داریم و در این برنامه بجای بازرسی از خدمات، عملکرد عوامل انسانی را مورد ارزشیابی قرار می‌دهیم و بررسی می‌کنیم چه کسی مسئول بوجود آمدن مشکل است.
صفحه  از ۵
نظرات و گلایه ها