پیاده‌رو تجاری و توریستی همدان ؛

جغرافیای حضور یا لنگه‌کفشی در بیابان؟

پیاده‌رو تجاری و توریستی همدان درست یک روز قبل از سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح شد که خود البته حدیث مکرر افتتاح‌ها و گشایش‌ها و جشنواره‌ها و چسباندن‌شان به یک واقعه‌ی سیاسی را به ذهن می‌آورد. گاه و جایی که قرار است سیاست همه‌چیز را در خود ببلعد.
با حضور احمدی‌پور و سلطانی‌فر صورت گرفت:

رونمایی از لوگوی انجمن توسعه گردشگری ورزشی/ آغاز پویش ملی

با حضور زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، از لوگوی انجمن توسعه گردشگری ورزشی رونمایی شد.

ثبت‌نام تورهای گردشگری نوروزی بازنشستگان از بهمن‌ماه آغاز می‌شود

مدیرکل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون بیمه تکمیلی بازنشستگان، گفت: بازنشستگان می‌توانند برای استفاده از تورهای گردشگری نوروزی، پس از باز شدن سامانه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
مصطفی شفیعی شکیب:

چینی ها گردشگری ایران را دور زدند

عضو هیات مدیره جامعه تورگردانان ایران گفت: برخی از گردشگران و تجار چینی به جای اقامت در هتل، آپارتمان هایی را برای اقامت ارزان در تهران اجاره کرده اند که مجوزی برای این کار ندارند.
با وجود صدور دو حکم ناحق، تبرئه شدیم

مختومه شدن بزرگترین پرونده فساد مالی در میراث فرهنگی

مسعود سلطانی‌فر در روز تودیع‌اش به عنوان رئیس پیشین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بزرگترین پرونده فساد در این سازمان را با حکم دادگاه مختومه اعلام کرد و سپس به جانشین خود در این سازمان توصیه‌هایی کرد تا کارهایِ در حال انجام روی زمین نماند.
ولی تیموری عنوان کرد؛

نمره قبولی آژانس‌ها در ممنوعیت تورهای ترکیه/ برخورد با متخلفان

مدیرکل نظارت و ارزیابی گردشگری گفت: از عملکرد دفاتر مسافرتی در زمان ممنوعیت تورهای ترکیه راضی بودیم. موارد نقض شده در زمینه برگزاری تورها نیز کم بوده اما همان موارد بررسی می‌شود.
آژانس‌ها چگونه تخفیف می‌دهند؟

رمزگشایی از شگردهای جذب مسافر

دفاتر خدمات مسافرتی نوپا برای تبلیغ تورهای گردشگری خود به تبلیغ سفرهای رایگان و قرعه‌کشی می‌پردازند؛ این تبلیغات و وعده‌ها چقدر واقعی است؟
رئیس باستانشناسی کشور:

همکاری کمبریج با پژوهشگاه میراث فرهنگی

رئیس پژوهشکده باستانشناسی کشور گفت: دانشگاه کمبریج انگلیس برای چاپ و انتشار پژوهش های میدانی باستانشناسان ایرانی اعلام آمادگی کرده است که به همکاری منتج خواهد شد.
مطالب کاربردی درباره گردشگری

علائم اختصاری هر هتل ، چه معناهایی دارند؟

معرفي علائم اختصاری هتل ها
میراث فرهنگی کشور

ایران عضو "ایکروم" شد

معاون میراث فرهنگی کشورمان به نمایندگی از ایران به عضویت شورای اجرایی سازمان بین المللی مطالعه، حفاظت و مرمت آثار تاریخی و فرهنگی (ایکروم) در آمد.
نظرات و گلایه ها