سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
معاون سازمان میراث فرهنگی:

می خواهیم بازیگر اصلی تجارت الکترونیک صنایع دستی در دنیا باشیم

معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ایران با تکیه بر تجربیات جهانی و استفاده از فناوری های نوین می خواهد از بازیگران اصلی تجارت الکترونیک صنایع دستی در جهان باشد.
نامور مطلق مطرح کرد؛

سهم اندک صنایع‌دستی از فضای رسانه‌ای/ نیاز به گفتمان‌سازی داریم

معاون صنایع‌دستی کشور در حاشیه نمایشگاه مطبوعات گفت: ما برای گفتمان و تصویرسازی در زمینه صنایع‌دستی به رسانه‌ها نیاز داریم و رسانه‌ها حق مطلب را در این زمینه ادا نمی‌کنند.
نامور مطلق مطرح کرد؛

بازاریابی جهانی برای صنایع‌دستی ایرانی/ بخش خصوصی آماده رقابت شود

معاون صنایع‌دستی کشور گفت: باید یک موسسه بین‌المللی تجارت الکترونیک به شورای جهانی صنایع‌دستی معرفی کنیم تا به معرفی و فروش آثاری که مهر اصالت دارند بپردازد.
شهرهاي جهاني صنايع‌دستي :

ثبت جهانی اولین روستای صنایع‌دستی ایران

دو شهر مريوان و سيرجان و همچنين کلپورگان به‌عنوان نخستين روستاي صنايع دستي ايران، ثبت جهاني شدند.
نامور مطلق خبر داد:

ارائه طرح مادر جهانی صنایع دستی از سوی ایران

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور از ارائه طرح معرفی مادر جهانی صنایع دستی به شورای جهانی صنایع دستی خبر داد.
مدیرکل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان؛

اعلام برنامه‌ها برای روستای کلپورگان بعد از ثبت جهانی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان بعد از ثبت جهانی روستای کلپورگان، گفت: به‌زودی تور ملی سفالگران ایران را در استان و منطقه کلپورگان و همچنین یک نمایشگاه تخصصی و سمپوزیوم سفال را در چابهار برگزار می‌کنیم.
صنایع دستی؛

طراحی، برندسازی، تجاری‌سازی، بسته‌بندی و ایجاد بازار مهم‌ترین اولویت‌های حوزه صنایع‌دستی است

نشست معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با تشکل‌های غیر‌دولتی صنایع‌دستی امروز یکشنبه 19 شهریور برگزار شد.
معاون صنایع دستی :

مریوان، سیرجان و کلپورگان جهانی شدند

معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با ثبت اسامی دو شهر مریوان(کردستان) و سیرجان(کرمان) و روستای کلپورگان(سیستان و بلوچستان) در شورای جهانی صنایع دستی، ایران با 6 شهر و یک دهکده جهانی در رتبه اول دنیا در این صنعت ایستاد.
مدیرکل دفتر صادرات صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی؛

آغاز صادرات محصولات صنایع‌دستی ایران به آمریکا و انگلیس

مدیرکل دفتر صادرات و بازرگانی معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی گفت: پس از گذشت سالیان طولانی توانستیم صادرات خود را به کشورهای آمریکا و انگلیس آغاز کنیم.
نمایشگاه بین‌المللی صنایع دستی کشور؛

نان درآوردن از زیر سنگ در میان خشکسالی و شن بادهای 120 روزه

سنگ‌ها، روستای خور خراسان جنوبی را مقصد «گردشگری کارگاهی» می‌کنند
معاون رئیس‌جمهوری تاکید کرد؛

صنایع‌دستی فله‌ای عرضه نشود

بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی عصر چهارشنبه در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران آغاز به‌کار کرد.
نامور مطلق خبر داد؛

نخستین پایانه صادراتی صنایع‌دستی راه‌اندازی می‌شود

نامورمطلق از راه‌اندازی نخستین پایانه صادراتی صنایع‌دستی خبر داد و گفت: با توجه به ظرفیت هنرهای دستی به وجود پایانه‌های بیشتر برای انبار و تسهیل روند صادرات آن نیاز داریم.
بهمن نامورمطلق:

صنایع دستی ایران قانون جامع خواهد داشت

صادرات صنایع دستی به کشورهای اروپایی، آسیایی و منطقه خاورمیانه، از کمتر از ۱۰۰ میلیون دلار به بیش از ۲۵۰ میلیون دلار رسیده است.
در حاشیه مراسم تحلیف؛

سودی که هنر ایران از مراسم تحلیف برد

توجه مسوولان کشور به هنرهای سنتی برای طراحی مراسم تحلیف ریاست جمهوری اتفاق امیدوارکننده‌ای بود و فرصتی در اختیار این هنر قرار داد که تصاویری از آن به ۲۹ کشور جهان مخابره شود و صنایع دستی که همیشه در سایه بوده است، فرصتی برای دیده شدن پیدا کند.
هدفمان برندسازی است؛

جزئیات ثبت جهانی صنایع‌دستی سیرجان و مریوان

معاون صنایع‌دستی کشور گفت: چه گلیم سیرجان و کلاش مریوان ثبت جهانی بشود چه نشود، آنچه اهمیت دارد این است که این دو شهر، نمایندگان خوبی برای ایران محسوب می‌شوند.
یک هنرمند چرم‌کار مطرح کرد؛

اما و اگرهای تصویب طرح حمایت از هنرمندان صنایع‌دستی

نیما ذاکری‌سعید، کلیت تصویب طرح حمایت از هنرمندان در مجلس را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ای کاش این طرح به اجرا درآید و مشکلات بیمه و معرفی صنایع دستی برطرف شود
با تصویب نمایندگان؛

دولت مکلف به اقدامات تشویقی برای رشد صنایع دستی شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب ماده‌ای از طرح حمایت از هنرمندان صنایع دستی، دولت را مکلف کردند برای تشویق و حمایت از صنایع دستی، اقداماتی را انجام دهد.
علیرضا قاسمی مطرح کرد؛

لالجین سفال چینی ندارد !

با آنکه زمزمه‌هایی از فروش اجناس چینی در شهر جهانی «لالجین» مطرح شده است، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی همدان با قاطعیت از نبود سفال چینی در لالجین سخن می‌گوید.
نامورمطلق ؛

طرح حمایت از صنایع‌دستی پشت درهای مجلس/ قانونمند شدن هنرهای سنتی

معاون صنایع‌دستی کشور گفت: قرار بود در جلسه ۱۷ خردادماه و در صحن علنی مجلس درباره طرح حمایت از هنرمندان صحبت شود که براثر حوادث رخ داده، این بحث به زمان دیگری موکول شد.
رییس انجمن صادرکنندگان صنایع دستی ؛

بخشی از بودجه فرهنگی سازمان‌ها در اختیار صنایع‌دستی قرار بگیرد

به گفته رییس انجمن صادرکنندگان صنایع دستی برای رشد صادرات باید بخشی از بودجه فرهنگی ارگان‌ها در اختیار صنایع دستی قرار گیرد تا پیام دوستی ایران به مردم دنیا از طریق ارسال شود.
صفحه  از ۶
نظرات و گلایه ها