سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
تصاویر جلسه مجمع؛

حضور آیت الله شاهرودی در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام

مجمع تشخیص مصلحت نظام روز شنبه به ریاست آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی تشکیل شد.
آیت‌الله هاشمی شاهرودی:

شکست داعش، استکبار را به طراحی توطئه‌های جدید وا خواهد داشت

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با یادآوری هشدارهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم هوشیاری درباره توطئه‌های استکبار گفت: شکست داعش، استکبار را به طراحی توطئه‌های جدید وا خواهد داشت.
اتاق فکر نظام؛از دیروز تا امروز؛

مجمع تشخیص مصلحت نظام چگونه تاسیس شد و چه وضعیتی دارد

مجمع تشخیص مصلحت یا همان اتاق فکر نظام با حضور چهره های ارشد سیاسی و حکومتی نزدیک به جناح راست با مدیریت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سه دهه گذشته نقش آفرین بوده اما با توجه به تغییراتی ترکیبی و تغییرات ساختاری مد نظر رهبری نظام باید به انتظار نشست و دید دامنه و شعاع کارکردی مجمع تشخیص مصلحت نظام همچون گذشته باقی خواهد ماند یا آنکه مسئولیت های این نهاد مهم ملی بازتعریف خواهد شد؟آیا مجمع با ترکیبی از اکثریت اصولگرایان وظیفه ریل گذاری برای نظام را بر عهده خواهد داشت یا آنکه مختصات کارکردی آن دچار دگردیسی می شود؟
محسن رضایی خبرداد؛

شمخانی و رضایی روسای دو کمیسیون سیاسی دفاعی و اقتصادی مجمع شدند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از انتخاب رئیس و اعضای کمیسیون سیاسی، دفاعی و امنیتی و کمیسیون اقتصادی این نهاد خبر داد.
اولین جلسه مجمع:

جلسات دوره جدید مجمع تشخیص مصلحت

اولین جلسه دوره جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت‌الله هاشمی شاهرودی صبح امروز شنبه اول مهر ماه در سالن جلسات مجمع برگزار شد.
مجمع تشخیص مصلحت نظام؛

مصلحتی که هست، مصلحتی که باید باشد

پس از رحلت هاشمی و انتصاب آیت‌ا... هاشمی شاهرودی، رهبر معظم انقلاب در حکم جدید اعضای مجمع، نکاتی را مورد توجه قرار دادند که منتهی به تغییر ساختار مجمع خواهد شد.
اولین جلسه مجمع تشخیص ۴ مهر در محل جدید برگزار می‌شود؛

مسائل شخصی افراد به مجمع تشخیص ارتباطی ندارد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص پرونده های مفتوح محمود احمدی نژاد در قوه‌قضائیه و حضور او در مجمع تشخیص، گفت: مسائل شخصی افراد از نظر قانونی به مجمع هیچ ارتباطی ندارد.
تأملی بر تحولات مجمع تشخیص مصلحت؛

از احتمال ادغام مرکز تحقیقات استراتژیک در دبیرخانه تا معرفی اعضای جدیدالورود مجمع

به نظر می رسد در زمینه چابک سازی تشکیلات و حذف بخش های موازی مجمع تشخیص مصلحت نظام، یکی از تصمیمات مهم احتمالا ادغام مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشیخص مصلحت نظام در دبیرخانه مجمع با توجه به صدور حکم برای دبیر این نهاد باشد، چون هر دوی این نهادها، وظیفه انجام کارهای پژوهشی در خصوص تصمیمات، اقدامات و برنامه های بلند مدت را انجام می دهند. این مسأله احتمالا در پیوستی که رهبر معظم انقلاب صادر خواهند کرد، به تفصیل مورد اشاره قرار خواهد گرفت.
جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام؛

چهار بند دیگر از سیاست‌های کلی قانون‌گذاری کشور تصویب شد

مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز، پس از بررسی و تدوین سیاست‌های کلی نظام قانون‌گذاری کشور چهار بند دیگر از این سیاست‌ها را تصویب کرد.
علی رضایی خبرداد؛

تدوین سیاست های کلی قانونگذاری کشور اولویت اول امسال مجمع تشخیص مصلحت نظام

معاون پژوهش، اطلاع رسانی و امور بین الملل مجمع تشخیص مصلحت نظام، تدوین سیاست های کلی قانونگذاری در کشور را اولویت اول امسال این مجمع دانست.
در اولین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در سال جدید تصویب شد

تصویب کلیات سیاست‌های کلی نظام قانون‌گذاری کشور

اولین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در سال جدید، امروز به ریاست آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تشکیل شد و دو موضوع لایحه‌ی موافقت‌نامه انتقال محکومان به حبس، بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قبرس اختلافی میان مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان و بررسی و تدوین سیاست‌های کلی نظام قانون‌گذاری در دستور کار قرار گرفت که کلیات آن به تصویب رسید.
جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام؛

بررسی و تدوین سیاست‌های کلی خانواده در مجمع تشخیص

در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، بررسی و تدوین سیاست‌های کلی خانواده در دستور کار قرار گرفت.

مصوبه مربوط یه عضویت ۲ نماینده با حق رأی در کمیسیون احزاب به مجمع تشخیص رفت

نمایندگان مجلس مصوبه "عضویت ۲ نماینده با حق رأی در کمیسیون احزاب" را برای تعیین تکلیف نهایی به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع دادند.

جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام

جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز شنبه به ریاست آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.
نظرات و گلایه ها