سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام؛

چهار بند دیگر از سیاست‌های کلی قانون‌گذاری کشور تصویب شد

مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز، پس از بررسی و تدوین سیاست‌های کلی نظام قانون‌گذاری کشور چهار بند دیگر از این سیاست‌ها را تصویب کرد.
علی رضایی خبرداد؛

تدوین سیاست های کلی قانونگذاری کشور اولویت اول امسال مجمع تشخیص مصلحت نظام

معاون پژوهش، اطلاع رسانی و امور بین الملل مجمع تشخیص مصلحت نظام، تدوین سیاست های کلی قانونگذاری در کشور را اولویت اول امسال این مجمع دانست.
در اولین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در سال جدید تصویب شد

تصویب کلیات سیاست‌های کلی نظام قانون‌گذاری کشور

اولین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در سال جدید، امروز به ریاست آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تشکیل شد و دو موضوع لایحه‌ی موافقت‌نامه انتقال محکومان به حبس، بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قبرس اختلافی میان مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان و بررسی و تدوین سیاست‌های کلی نظام قانون‌گذاری در دستور کار قرار گرفت که کلیات آن به تصویب رسید.
جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام؛

بررسی و تدوین سیاست‌های کلی خانواده در مجمع تشخیص

در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، بررسی و تدوین سیاست‌های کلی خانواده در دستور کار قرار گرفت.

مصوبه مربوط یه عضویت ۲ نماینده با حق رأی در کمیسیون احزاب به مجمع تشخیص رفت

نمایندگان مجلس مصوبه "عضویت ۲ نماینده با حق رأی در کمیسیون احزاب" را برای تعیین تکلیف نهایی به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع دادند.

جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام

جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز شنبه به ریاست آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.
نظرات و گلایه ها