سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
قاضی حیدری اظهار کرد:

بازداشت معاون مدیر کل و رییس اداره ارشاد مشهد/ علت: حرکات موزون در حاشیه یک قرعه‌کشی

قاضی حیدری اظهار کرد: کاظم دبیری معاون مدیر کل و رئیس ارشاد مشهد امروز دستگیر شده است و تصمیم‌های دیگر در زمان مناسب اعلام خواهد شد.
معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی؛

مفتوح بودن هزاران پرونده کلاهبرداری و هتک حیثیت به دلیل عدم تبعیت مدیر تلگرام از قوانین کشور

معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی در کانال شخصی خود در پیام رسان سروش نوشت: در حال حاضر هزاران پرونده مربوط به کلاهبرداری و هتک حیثیت و دیگر جرایم ارتکاب یافته در بستر شبکه اجتماعی تلگرام به لحاظ عدم تبعیت مدیر این شبکه خارجی از قوانین کشور مفتوح بوده است.
محرمانگی پیام رسان‌ها؛

حمایت از حریم خصوصی مردم اولویت دستگاه قضایی در فضای مجازی

رئیس قوه قضاییه با تصویب و ابلاغ آیین نامه حمایت حقوقی از فعالیت پیام رسان‌های داخلی حراست و حمایت جدی از حریم خصوصی مردم را مورد تاکید قرار داده است.
دادستان تهران؛

فرار متهم پرونده محیط زیست به خارج از کشور

جعفری دولت‌آبادی خروج یکی از افراد مرتبط با پرونده محیط زیست از کشور را ناشی از نتایج تحقیقات دانست و بیان کرد: اگر عده‌ای فرار را بر قرار ترجیح می‌دهند، ناشی از اهمیت تحقیقات مقدماتی در پرونده است.
ماده ۴۷۷ چيست؟

دادستان سابق در پي راهي براي گريز از اجراي حكم

مرتضوي، مرتضوي، مرتضوي... خبر، شايعه و مصاحبه است که درباره او و حواشي‌اش منتشر مي‌شود. اما مسئله آن‌قدر هم ممتنع نيست؛ متهم مجرم شناخته‌شده، در زماني که بايد خود را معرفي نکرده، حکم جلبش صادر شده، اما خبري از او نيست.
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس:

مرتضوی نمی‌تواند فرار کند/هرچه زودتر حکم اجرا شود

سخنگوی کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس با تاکید بر اینکه «باید قوه قضائیه از طریق اطلاعات سپاه، نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات مرتضوی را پیدا کند» گفت که عدم دسترسی به مرتضوی قابل قبول نیست آن‌هم در شرایطی که او نمی تواند فرار کند.
دادستان همدان خبرداد؛

حکم اعدام «بهمن ورمزیار» صبح امروز اجرا شد

دادستان همدان از اجرای حکم اعدام «بهمن ورمزیار» در زندان همدان خبر داد.
پس از بی خبری روزهای گذشته؛

همسر سعید مرتضوی: همسرم در تهران است ولی در منزل نیست

همسر سعید مرتضوی گفت: همسرم در تهران است اما در منزلمان نیست.
غلامرضا حیدری، نماینده تهران؛

اظهاراتی مبنی بر پیدا نکردن سعید مرتضوی، در جهت تضعیف اقتدار نظام است/ مرتضوی مترادف با فجایع کهریزک است

حیدری، نماینده تهران در مجلس درباره اجرانشدن حکم سعید مرتضوی گفت: بعد از چند سال حکم سبکی به مرتضوی داده‌اند، اما این اتفاقاتی که حول اجرای حکم دادستان سابق تهران به وجود آمده وهن نظام جمهوری اسلامی است. چقدر افراد را به اتهام اقدام علیه امینت ملی زندان‌های طولانی داده‌اند اما می‌گویند ایشان را که عملکردش عین اقدام علیه امنیت ملی بوده را پیدا نمی‌کنند.
بررسی طرح ترافیک جدید در دیوان عدالت؛

احتمال لغو اجرای طرح جدید قوت گرفت

طرح ترافیک جنجالی تهران که پس از حرف و حدیث‌های فراوان به تصویب شورای شهر رسیده و برای اجرا به شهرداری ابلاغ شده است، پشت چراغ قرمز دیوان عدالت اداری قرار گرفت.

خبرخوش دیوان عدالت برای دریافت‌کنندگان بیمه بیکاری/ابطال یک دستور

هیأت عمومی دیوان عدالت اداری دستورالعمل وزارت کار در خصوص قطع مقرری بیمه بیکاری به دلیل تأخیر ۴۵ دقیقه ای مقرری بگیران، در ثبت حضور و غیاب را ابطال کرد.
دادگستری تهران:

رسیدگی به پرونده مقاماتی که در انتخابات 96 مرتکب جرم شدند، به پایان رسید

غلامحسین اسماعیلی درباره آخرین وضعیت پرونده متهمان حوادث دی سال 96 اظهار کرد: در ارتباط با پرونده‌های اغتشاشات دی ماه 96، برای تعدادی از متهمان حکم صادر شده و تعدادی هم در نوبت رسیدگی است. او اضافه کرد: بین حکم‌های صادره، هم رأی به محکومیت و هم برائت وجود دارد.
سرمقاله روزنامه «رسالت»؛

انتشار حکم بقایی عمل به نص قانون است

انتشار حکم قطعی محکومیت بقایی و خراسانی با عناوین دولتی - معاون رئیس جمهور و سرپرست وقت نهاد ریاست جمهوری و ذیحساب نهاد ریاست جمهوری - در فضای مجازی یا روزنامه ها و حتی رسانه ملی عمل به نص قانون است.
رییس دادگاه انقلاب خبر داد:

محکومیت «محمود رضا خاوری» قطعی شد

رییس دادگاه انقلاب گفت که محکومیت محمود رضا خاوری - مدیرعامل وقت بانک ملی و یکی از متهمان پرونده موسوم به فساد بزرگ بانکی - قطعی شده است.
محکومیت خاوری قطعی شد؛

شناسایی اموال داخلی برای اجرای حکم

محکومیت محمودرضا خاوری مدیرعامل پیشین بانک ملی که از متهمان پرونده موسوم به اختلاس سه هزار میلیاردی به شمار می‌رود و از کشور متواری شده، قطعی شد.
درد دل با رئیس دستگاه قضا؛

انتظاری که قربانیان اسیدپاشی از قوه قضاییه دارند

قوه قضاییه توانسته است اقتدار خود را در زمینه اجرای عدالت نشان دهد و همین مسئله سبب شده تا قربانیان اسیدپاشی این قوه را تنها پناهگاه خود بدانند.
رئیس کل دادگستری استان تهران خبر داد:

صدور کیفرخواست تعدادی از متهمان آشوب‌ خیابان پاسداران

رئیس کل دادگستری استان تهران از صدور کیفرخواست تعدادی از متهمان آشوب‌‌ خیابان پاسداران خبر داد.
رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

دستگاه قضایی موظف به رسیدگی به پرونده شهردار سابق تهران است

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: استعفا از اختیارات شهردار تهران است و تصمیم گیری در این‌باره نیز با شورای شهر است و دادستان نمی تواند در این مسئله ورود کند.
سعید مرتضوی: حکم دو سال زندانم اجرا نشده؛

روزنامه اصولگرا: او تحت‌نظر است؛ به موقعش حکم اجرا می‌شود

اسفند سال گذشته روح‌الامینی شاکی پرونده سعید مرتضوی در ماجرای کهریزک از ابلاغ حکم دو سال حبس دادستان سابق تهران خبرداده بود، اما وی روز گذشته از اجرا نشدن این حکم خبرداد.
با تصویب مجلس؛

گزارش تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به قوه قضائیه ارجاع شد

نمایندگان مجلس پس از استماع گزارش کمیسیون آموزش در خصوص تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با ارجاع این گزارش به قوه قضائیه موافقت کردند.
صفحه  از ۶۷
نظرات و گلایه ها