سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کدخدایی:

بودجه شورای نگهبان از پول تو جیبی برخی مسئولین کمتر است

سخنگوی شورای نگهبان با انتقاد از مسائلی که اخیرا در خصوص بودجه شورای نگهبان در برخی رسانه‌ها منتشر شده است، گفت: آقایان باید با انصاف این موضوع را نگاه کنند، بودجه شورای نگهبان از پول تو جیبی برخی مسئولین کمتر است.
کدخدایی خبر داد؛

محکومیت قطعی تعدادی از مدیران دولتی به دلیل تخلفات انتخاباتی

سخنگوی شورای نگهبان، از دریافت گزارشی مبنی بر محکومیت قطعی تعدادی از مدیران دولتی به دلیل تخلفات انتخاباتی خبر داد.
کدخدایی:

مصوبات مجلس در سیاست خارجی، راهکار اجرایی ندارد

سخنگوی شورای نگهبان، با تأکید بر لزوم کاهش تعداد جلسات مجلس گفت: مصوبات مجلس در زمینه سیاست خارجی، راهکار اجرایی ندارد و تصویر روشنی از این مصوبات در حوزه اجرا وجود ندارد.
شورای نگهبان: مصوبه عضویت اقلیت‌های دینی در شوراهای شهر هنوز به دست ما نرسیده است؛

واکنش کدخدایی به مصوبه عضویت اقلیت‌های دینی در شوراهای شهر

سخنگوی شورای نگهبان گفت: بعد از وصول و بررسی مصوبه مجلس درباره عضویت اقلیت‌های دینی در شوراهای شهر، اعلام نظر می‌کنیم.
آیت‌الله جنتی:

شورای نگهبان کارنامه خوبی دارد

رئیس مجلس خبرگان رهبری و دبیر شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان به واسطه بی‌طرفی و عدم وابستگی به دولت‌ها تا کنون توانسته کارنامه خوبی به جا بگذارد.
سخنگوی شورای نگهبان:

طرح انتشار نام متهمان جرائم اقتصادی تایید نشد

سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح الحاق یک تبصره به ماده 353 قانون آیین دادرسی کیفری(جلسات متهمان جرائم اقتصادی به صورت علنی برگزار و نام متهمان این جرائم در صورت تشخیص دادگاه منتشر شود) خلاف شرع و قانون اساسی شناخته شد.
کدخدایی:

شورای‌نگهبان رایزنی‌سیاسی نمی‎کند

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه شورای نگهبان از هرگونه گفت‌وگو و صحبت در بخش‌های مختلف استقبال می‌کند، گفت: پیشنهاد برخی از چهره‌ها در قالب رایزنی سیاسی مطرح شده بود که باید بگویم شورای نگهبان سیاسی نیست که رایزنی سیاسی کند، اما در حوزه قانون اگر انتقاد و پیشنهادی باشد استقبال می‌کند.
ابهامی که باید رفع شود؛

اختلاف مجلس و شورای نگهبان بر سر مصادیق «رجل سیاسی»

تعیین مصادیق رجل سیاسی در دستور کار شورای نگهبان قرار گرفته؛ هرچند خبری بیشتر درباره نتایج جلسات این شورا منتشر نشده است.
کدخدایی:

موضوع گفت‌وگوی اصلاح‌طلبان با شورای نگهبان تا کنون از این شورا خواسته نشده

«عباسعلی کدخدایی»، سخنگوی شورای نگهبان درباره موضوع مذاکره اصلاح‌طلبان و شورای نگهبان گفت: تاکنون درباره این موضوع با من چیزی در میان گذاشته نشده است اما درباره سایر اعضای شورای نگهبان نمی‌دانم.
سخنگوی شورای نگهبان:

در مناطقی که اکثریت غالب مسلمان هستند، نماینده اقلیت نمی‌تواند حضور داشته باشند

آن چه شورای نگهبان انجام داده، طبق قوانین موجود بوده است. صلاحیت و اختیار آن را هم داشته و قبل از انتخابات هم انجام داده است. نگاه شورای نگهبان، به یک انتخابات یا یک فرد خاص نبوده است و تنها تبصره‌ای از قانون را خلاف شرع اعلام کرده است.
با حضور نمایندگان حقوقی ۳ قوه و شورای نگهبان؛

راهکار‌های تصویب سریع موافقتنامه‌های بین‌المللی بررسی شد

با حضور مسئولین حقوقی دولت، مجلس، قوه قضائیه و نماینده شورای نگهبان بررسی راهکار‌های تصویب سریع موافقتنامه‌های بین‌المللی صورت پذیرفت.
عباسعلی کدخدایی خبرداد؛

شورای نگهبان مصادیق رجل سیاسی را بررسی می کند

سخنگوی شورای نگهبان از بررسی مصادیق رجل سیاسی در جلسه فردای این شورا خبر داد.
کدخدایی:

حوزه علمیه باید در اقتصاد ورود کند

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه بسیاری از فقها و فضلای بزرگ در موضوع روابط اقتصادی کتاب‌ها نوشته‌اند و بسیاری نظریه پردازی کرده اند، گفت که حوزه علمیه باید در اقتصاد ورود کند.
اظهارات سخنگوی شورای نگهبان؛

توضیح کدخدایی درباره حکم توقف فعالیت عضو زرتشتی شورای شهر یزد

سخنگوی شورای نگهبان در خصوص توقف فعالیت عضو زرتشتی شورای شهر یزد، گفت: اینکه دیوان عدالت اداری چه اقداماتی انجام می دهد باید گفت که باید در چارچوب قانون اعلام نظر کند، ولی شورای نگهبان بدون اظهارنظر درباره افراد درباره قانون و خلاف شرع بودن آن اعلام نظر کرد و به موضوع انتخابات شوراها دخالتی نکرد.
طرح کاهش اعدام؛

جزییات ایرادات شورای نگهبان به طرح کاهش اعدام

عضو هیات رییسه کمیسیون حقوقی مجلس گفت: شورای نگهبان ابهاماتی را به طرح کاهش مجازات اعدام وارد دانسته لذا این طرح را به مجلس ارجاع کرد.
رحیمی جهان آبادی:

ایراد شورای نگهبان به مصوبه کاهش مجازات اعدام

یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از ایراد مجدد شورای نگهبان به مصوبه مجلس در خصوص کاهش مجازات اعدام محکومان موادمخدر خبر داد.
کدخدایی خبر داد؛

اتمام بررسی تعیین مصادیق رجل سیاسی در شورای نگهبان

سخنگوی شورای نگهبان از اتمام مراحل بررسی تعیین مصادیق رجل سیاسی و مذهبی برای کاندیداهای انتخابات در این شورا تا دو هفته آینده خبر داد.
بیانیه شورای نگهبان:

در مکالمات با وزیر کشور از ابطال انتخابات صحبت نشده است

اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان به وزارت کشور درخصوص مطالب مطرح شده راجع به اخذ رای پس از ساعت ۲۴ در روز انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری پاسخ داد.
سیامک ره پیک بیان نمود؛

روند بررسی «رجل سیاسی» در شورای نگهبان

رییس پژوهشکده شورای نگهبان روند بررسی موضوع «رجل سیاسی» در شورای نگهبان را تشریح کرد.
کدخدایی در نشست خبری:

بررسی قرارداد توتال در حیطه وظایف شورای نگهبان نیست

سخنگوی شورای نگهبان گفت: قرارداد توتال بین دو دولت منعقد نشده است که شورای نگهبان بخواهد درباره آن اظهار نظری داشته باشد.
صفحه  از ۶
نظرات و گلایه ها