سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
در انتخابات هیئت رئیسه شورای نگهبان؛

آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان ماند / ابقای کدخدایی در سمت قائم‌مقامی

در انتخابات هیئت رئیسه شورای نگهبان، آیت‎‌الله جنتی به عنوان دبیر و کدخدایی به عنوان قائم مقام دبیر و سخنگو انتخاب شدند.
کدخدایی is typing؛

آیت‌الله هاشمی ردصلاحیت شد چون...

شورای نگهبان درصدد ترمیم رابطه خود با رسانه هاست. این را می توان از افزایش فعالیت رسانه ای این شورا فهمید. عباسعلی کدخدایی با وجود آنکه سالهاست پشت تریبون سخنگویی شورا قرار دارد اما در دوره اخیر حضورش در شورا بعد از یک دوره وقفه، سعی کرده با رسانه ها بیشتر ارتباط برقرار کند. شنبه گذشته نیز سایت جدید شورا رونمایی شد؛ سایتی که قرار است به عنوان بازوی دوم رسانه ای آن عمل کند.
کدخدایی:

ظرفیت کارشناسی پژوهشکده شورای نگهبان در اختیار مجلس است

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه ظرفیت کارشناسی پژوهشکده شورای نگهبان در اختیار مجلس قرار دارد، تصریح کرد: در هر مصوبه‌ای که لازم باشد کارشناسان پژوهشکده آماده همکاری با مجلس بوده و کمک می‌کنند تا رفت و برگشت مصوبات کمتر شود.
در جلسه صبح امروز مجلس؛

دهقان، طحان نظیف و صادقی‌مقدم اعضای حقوقدان شورای نگهبان شدند

نمایندگان در جلسه صبح امروز مجلس ۳ عضو حقوقدان شورای نگهبان را انتخاب کردند. با شمارش آرا محمد دهقان با ۲۲۳ رای، محمدحسین صادقی مقدم با ۱۸۱ رای به‌همراه هادی طحان نظیف با ۱۵۶ رای به شورای نگهبان راه یافتند.
عباسعلي كدخدايي:

نیت‌خوانی نمی‌کنیم

سخنگوی شورای نگهبان در رابطه با شروط شورای نگهبان در راستای برگزاری انتخابات الکترونیک، گفت: بیشترین مسأله‌ای که ما داریم در حوزه امنیت آرا است. شورای نگهبان در حوزه انتخابات باید پاسدار حق‌الناس باشد.
کدخدایی:

شورای نگهبان پیشنهادات را می‌پذیرد اما باج‌خواهی را خیر

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان امروز (شنبه) در ابتدای نشست خبری خود از نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان رونمایی کرد.وی درباره ملاک ارزیابی صلاحیت‌های کاندیداها در انتخابات اعلام کرد که مفاسد اقتصادی، اخلاقی و خلاف منافع ملی از جمله مواردی است مدنظر ما است که در انتخابات بررسی می‌شود.
شورای نگهبان واکنش نشان داد؛

حذف گزارش انتخابات سال ۸۸ از آرشیو سایت شورای نگهبان

به دنبال انتشار یک خبر جعلی در فضای مجازی، روابط عمومی شورای نگهبان اطلاعیه‌ای صادر کرد و در آن توضیحاتی درباره راه‌اندازی آزمایشی نسخه جدید سایت خود داد.
اعضای جدید شورای نگهبان؛

آشنایی با گزینه‌های رئیسی برای شورای نگهبان

بر اساس آنچه قاضی‌زاده نماینده مجلس شورای اسلامی اعلام کرده، رئیس قوه قضائیه پنج حقوقدان را برای عضویت در شورای نگهبان معرفی کرده است.
قاضی‌زاده‌هاشمی خبرداد؛

سه حقوقدان شورای نگهبان تا سه‌شنبه در مجلس انتخاب می‌شوند

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مهلت قانونی ۲۶ تیر دستور هفتگی مجلس پس از طی ارجاعات اداری نامه رئیس قوه قضائیه اصلاح می‌شود و تا سه‌شنبه رسیدگی می‌شود.عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اتمام دوره قانونی انتخاب سه نفر از حقوقدانان باید در دستور کار مجلس قرار گیرد.
انتظارات جریان های سیاسی؛

احتمال تغییر در ترکیب شورای نگهبان و گمانه‌زنی‌های بی‌حاصل

با نزدیک تر شدن به موعد انتخابات مجلس و همزمان با پایان یافتن دوره حضور سه تن از حقوقدانان شورای نگهبان گمانه زنی ها و تحلیل ها درباره این نهاد نظارتی در کشور قوت گرفته و این نهاد سیاسی در کانون توجهات رسانه ای قرار دارد.
کدخدایی:

مشروح مذاکرات شورای نگهبان در سامانه شفافیت قابلیت دسترسی پیدا کرد

سخنگوی شورای نگهبان از دسترسی عموم مردم به مشروح مذاکرات شورای نگهبان در سامانه شفافیت خبر داد.
موافقت با کلیات تشدید مجازات اسیدپاشی؛

موافقت شورای نگهبان با کلیات طرح تشدید مجازات اسیدپاشی/ ایراد جزئی به متن

شورای نگهبان در نشست چهارشنبه خود با کلیات طرح تشدید مجازات اسیدپاشی موافقت کرد اما در عین حال ایرادات جزئی نیز به محتوای متن طرح گرفت.
تشدید مجازات اسیدپاشی ؛

موافقت شورای نگهبان با کلیات طرح تشدید مجازات اسیدپاشی

شورای نگهبان در نشست چهارشنبه خود با کلیات طرح تشدید مجازات اسیدپاشی موافقت کرد اما در عین حال ایرادات جزئی نیز به محتوای متن طرح گرفت
کدخدایی:

شورای نگهبان تمام تلاش خود را برای مشارکت گسترده مردم در انتخابات به‌کار می‌بندد

قائم‌مقام دبیر شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان در بستر قانون تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیرد تا شاهد مشارکت گسترده مردم در انتخابات باشیم.
سخنگوی شورای نگهبان:

«افترا زدن‌ها» در بررسی صلاحیت نمایندگان مجلس تأثیر می‌گذارد

عباسعلی کدخدایی گفت: طبق قانون، اگر نماینده‌ای افترا بزند و نتواند نسبت به آن توضیح ارائه دهد، در بررسی صلاحیت وی تاثیرگذار خواهد بود.
ایرادات لایحه حمایت از كودكان؛

ایرادات شورای نگهبان به لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان اساسی است؟

شورای نگهبان ماده نه لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان را خلاف موازین شرعی دانسته و این لایحه را به مجلس برگردانده است.
۲ چهره متفاوت از کدخدایی؛

ماموریت ویژهٔ «آقای سخن‌گو» برای جلب اعتماد عمومی به شورای نگهبان

عباسعلی کدخدایی از زمان بازگشت دوباره به شورای نگهبان چهره‌ای متفاوت از خود به نمایش گذاشته است، او سخن‌گویی است که تلاش دارد با برخی اقدامات بار انتقادات از این شورا را کم‌تر و کم‌تر کند.
عباسعلی کدخدایی :

شورای نگهبان لایحه تابعیت فرزندان زنان ایرانی را مشروط تأیید‌ کرد

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان از تأیید مصوبه مجلس شورای اسلامی درباره لایحه تابعیت فرزندان زنان ایرانی در این شورا خبر داد و گفت: این لایحه در جلسات متعدد شورای نگهبان از حیث مطابقت با شرع و قانون اساسی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت که در نهایت اعضای شورا با کلیات آن موافقت کردند.
مصوبات مجلس؛

شورای نگهبان لایحه تابعیت فرزندان زنان ایرانی را استمهال کرد

شورای نگهبان لایحه اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی را استمهال کرد.
کدخدایی در جمع خبرنگاران تشریح کرد؛

شورای نگهبان چه ایرادهایی به طرح استانی شدن انتخابات مجلس گرفت؟

سخنگوی شورای نگهبان جزییات دلایل مخالفت این شورا با طرح استانی شدن انتخابات مجلس را تشریح کرد.
صفحه  از ۱۵
نظرات و گلایه ها