پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۸۶۹۳۳
تاریخ انتشار : ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵
خانم دکتر با شیوائی کلام خاص و اعتماد به نفس در خصوص شیوه مدیریت روابط دختر و پسر توضیح می دهد. حرف های به ظاهر منطقی و درستی که اگر با جامعیت نگاه، استفاده نشود، دودمان خانواده را به باد خواهد داد. قضاوت با شما.
شعار سال:خانم دکتر بیتا حسینی هستند که عنوان مشاور را یدک کشیده و‌ عده ای دختر جوان را دور خود جمع کرده و ذهن آنها را پر از سم خالص می کنند. حداقل در چند دقیقه ای که ما به این کلیپ نگاه کردیم، این طور می توان قضاوت نمود. اگر روش های بیان شده در این چند دقیقه، قابل تعمیم به کل دوره ایشان باشد ، با نوعی نگاه زن سالارانه مرد ستیز در جهت از بین بردن پایه های خانواده ایرانی و به منظور شوراندن زنان علیه مردان ، مواجه هستیم. عجب خانواده ای درست شود از این گونه مشاوره دادن ها .

رسانه مکتوبات (کانال تلگرامی) در این خصوص بیان کرده ، کاش شهرداری حواسش باشد سالن هایش را برای هر کاری و به هر منظوری اجاره ندهد. این جلسات بنیان خانواده ها را از جا می کند!
 
اما بنظر می رسد که نباید زود قضاوت کرد و پیشنهاد می دهیم، کل دوره ایشان، توسط افراد و نهادهای ذی ربط بررسی شود. جدیت در رابطه و پذیرش مسئولیت، الزاما امری متقابل است. همانگونه که دوره مرد سالاری تمام شده ، دوره زن سالاری و عدم مسئولیت پذیری زن در زندگی( مصرف کنندگی و تجمل و تفاخر گرایی زنانه) نیز به اتمام رسیده است. خصوصا در جامعه ای با شرایط اقتصادی خاص کشورمان و مولفه های فرهنگی- اجتماعی در حال گذار.

مجددا توصیه می شود که فرمایشات و سخنان به ظاهر منطقی و درست این مشاور، در قالب بازبینی محتوای کل دوره مرور شده و در صورت نیاز، جهت دهی های درست در فضاهای عمومی و دوره های آموزشی صورت پذیرد و در صورت صحت کار نیز، جای دارد از الگوی مورد استفاده ایشان، برای توانمندسازی دخترها، بهره برداری های لازم صورت پذیرد.
 

تعداد بازدید : 53


اختصاصی پایگاه تحلیلی- خبری شعار سال
-------------=------------------------
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین