پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۱۱۸۹
تاریخ انتشار : ۲۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
عزیزی تعریف می‌کرد که ما دو خانه در اختیار داریم. یکی را بعنوان محل سکونت مورد استفاده قرار داده و دومی را بعنوان دفتر کاری مورد استفاده قرار می‌دهیم. با توجه به وضعیت کسب و کار است، به زحمت دخل و خرج شرکت در می‌آید و به معنای واقعی، اگر دفتر را اجاره بدهیم، درآمد بیشتری کسب می‌گردد. با نام نویسی در سامانه کذایی، ما هم جزو دهک اول قرار گرفته ایم؟ گل بگیرید درب سامانه‌ای که از حداقل هوشمندی لازم برخوردار نیست. سازمان هدفمندی هم هر زمان تمایل داشت، اعلام کند تا خدمت رسیده و درب سازمان معظم را گل اندود کنیم. شما هم از تجارب نام نویسی تان برای ما و سایر شهروندان بگویید.
شعار سال: اگرچه قرار بود یارانه جاماندگان تا عید غدیر واریز شود، اما برخی از این افراد می‌گویند همزمان با واریز یارانه ۹ دهک اول درآمدی جامعه، یارانه آن‌ها هم واریز شده است. اما قابل برداشت نیست.

برخی دیگر، اما همچنان منتظر واریز یارانه جدیدند و نمی‌دانند آیا جزو ۹ دهک درآمدی دسته‌بندی شده‌اند یا جزو دهک دهم. به نظر می‌رسد دولت در واریز این یارانه خطا کرده و یارانه برای برخی از جاماندگان واریز شده و برای برخی دیگر نه.

یارانه تیر قابل برداشت است!

در ادامه پیام برخی از مخاطبان را می‌خوانید. افرادی که در لیست جاماندگان بوده‌اند و علاوه بر دریافت یارانه اردیبهشت، یارانه خرداد و یا خرداد و تیر برای آن‌ها واریز شده است.
«من باز نشسته بیمه اجتماعی هستم یارانه منو قطع کردن اعتراض کردم یک میلیون و ۱۰۰ برام ریختن که تا الان نتونستم بر داشت کنم.»

«برای ما هم دو ماه واریز شد (خرداد و تیر)، اما هنوز قابل برداشت نیست؟»

«ما یارانه اومده برامون، ولی نمی‌تونیم برداشت کنیم این چه وضعشه آخه؟»

«تا الان دو تا یارانه برای ما ریختن. یکی اردیبهشت و یکی هم این ماه داده شده. دومی را برداشت کردیم. اما اولی هنوز قابل برداشت نیست.»

یارانه خرداد هنوز قابل برداشت نیست؟

«ما از جاماندگان یارانه هستیم. این ماه ۸۰۰ ریختن، ولی قابل برداشت نیست. چرا؟»

«برای من یارانه تیر ماه واریز شده و قابل برداشت هم شد. اما پولی که اردیبهشت واریز شده هنوز هم مسدود هست. چرا دومی قابل برداشته اولی نه؟»

«یارانه ما از اردیبهشت قطع شد ماه قبل نفری ۳۰۰ تومن ریختن که مسدود بود دیشب هم نفری ۳۰۰ ریختن که باز هم مسدود است با توجه به اعتراضی که کرده بودیم اگر قرار است یارانه نگیریم چرا به عنوان یارانه مبلغی رو میریزن، ولی قابل برداشت نیست لطفا جواب بدید»


«برای ما دونوبت یارانه ریختن، ولی قابل برداشت نیست چرا؟»

«برای من علاوه بر اولی گویا دومی همواریز شده. کارت که میزنم موجودی رو نشون نمیده، اما رفتم بانک گفتن مبلغ جدید به حسابم اومده.»

«من تونستم یارانه تیر رو برداشت کنم. اما اون یارانه‌ای که خرداد واریز کردن توی حسابم هست، اما قابل برداشت نیست.»
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه خبری پرسون، تاریخ انتشار:۲۶ تیر ۱۴۰۱، کد خبر: ۴۰۶۱۰۸، www.purson.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین