پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۱۵۸۱
تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸
حجت الاسلام پناهیان گفت: از بالا به پایین لیست بستن اشتباه است و این روش از پایین به بالا انتخاب شدن که در اتحادیه دفتر تحکیم هست‌کم نظیر است.
شعار سال: وی گفت: شاید برخی از خانم‌هایی که در دانشگاه‌ها پوشش کاملی ندارند، افرادی باشند که به امور دینی معتقد هستند و قصد ندارند بی دینی کنند، ولی سبک زندگی غیر مسئولانه باعث این پوشش شده است.

حجت الاسلام علیرضا پناهیان در نشست اتحادیه دفتر تحکیم وحدت با تاکید بر کار تشکیلاتی در عرصه اقتصاد گفت: در عرصه اقتصاد کار جمعی انجام دهید و این کار با ایجاد تعاونی‌های مردمی قابل انجام است.

پناهیان با نهی انتخاب افراد از بالا به پایین عنوان کرد: از بالا به پایین لیست بستن اشتباه است و این روش از پایین به بالا انتخاب شدن که در اتحادیه دفتر تحکیم هست‌کم نظیر است و ما این روش را قبول داریم و این روش برتر از روش‌های از بالا به پایین است.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به مسئله حجاب در دانشگاه‌ها گفت: شاید بعضی از خانم‌هایی که در دانشگاه‌ها پوشش کاملی ندارند، افرادی باشند که به امور دینی معتقد هستند و قصد ندارند بی دینی کنند، ولی سبک زندگی غیر مسئولانه باعث این پوشش شده است.

وی در ادامه افزود: حجاب صرفا مسئله دینی نیست بلکه مسئله اجتماعی بوده و قانون نیز بر پایه مسائل اجتماعی است. باند‌های مافیای اقتصادی و رانت خواری برخی مسئولین باعث بروز مشکلات اقتصادی شده است.
 
باند‌های مافیای اقتصادی و رانت خواری برخی مسئولین باعث بروز مشکلات اقتصادی شده
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری خبرآنلاین، تاریخ انتشار:۴ مرداد ۱۴۰۱، کدخبر:۱۶۵۵۲۸۱، www.khabaronline.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین