پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
يکشنبه ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - 2023 September 24
کد خبر: ۳۹۱۸۳۶
تاریخ انتشار : ۲۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۹
بانک کارگشایی یکی از واحد‌های تابعه بانک ملی ایران است که به منظور رفع نیاز‌های فوری و احتیاجات ضروری افراد محروم و نیازمند جامعه از فروردین تا پایان مرداد ماه امسال با پرداخت وام قرض الحسنه و جعاله رفع احتیاجات ضروری به ارزش ۱۸ هزار و ۴۶۹ میلیارد ریال گره گشای مشکلات ۱۱۲ هزار و ۸۲۹ نفر شد. پرداخت تعداد وام قرض الحسنه و جعاله بانک کارگشایی در مجموع طی پنج ماه ابتدای سال جاری از مرز ۱۱۲ هزار فقره عبور کرد.

شعار سال: پرداخت تعداد وام قرض الحسنه و جعاله بانک کارگشایی در مجموع طی پنج ماه ابتدای سال جاری از مرز ۱۱۲ هزار فقره عبور کرد.

طی پنج ماه؛ تسهیلات بانک کارگشایی گره گشای مشکلات بیش از ۱۱۲ هزار نفر شد
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک کارگشایی یکی از واحد‌های تابعه بانک ملی ایران است که به منظور رفع نیاز‌های فوری و احتیاجات ضروری افراد محروم و نیازمند جامعه از فروردین تا پایان مرداد ماه امسال با پرداخت وام قرض الحسنه و جعاله رفع احتیاجات ضروری به ارزش ۱۸ هزار و ۴۶۹ میلیارد ریال گره گشای مشکلات ۱۱۲ هزار و ۸۲۹ نفر شد.

بانک کارگشایی می‌کوشد در مواقع ضروری با حداقل زمان در ازای ترهین طلاآلات با پرداخت تسهیلات جعاله و وام قرض الحسنه برای کمک هزینه درمان، کمک هزینه تحصیلی، تهیه جهیزیه، ودیعه مسکن و ... در کنار مشتریان خود باشد.

بانک کارگشایی در مدت پنج ماه نخست سال نیز تعداد ۴۲ هزار و ۴۸۷ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش بیش از یک هزار و ۹۶۲ میلیارد ریال و تعداد ۷۰ هزار و ۳۴۲ فقره تسهیلات جعاله به ارزش ۱۶ هزار و ۵۰۷ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

لازم به ذکر است، آمار‌ها نشان می‌دهد پرداخت تسهیلات جعاله و قرض الحسنه بانک کارگشایی در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل به ترتیب ۵۶ درصد و ۷۷ درصد رشد داشته است.

بانک کارگشایی به عنوان یکی از واحد‌های بانک ملی ایران در حال حاضر با ۱۳ شعبه و ۴۲ دایره فعال در سراسر کشور مشغول ارائه خدمات متمایز و منحصر بفرد از جمله پرداخت وام قرض الحسنه، اعطای تسهیلات جعاله احتیاجات ضروری، نگهداری و حفاظت از طلا و جواهرات مشتریان، تخصیص صندوق امانت به مشتریان، افتتاح انواع حساب‌های بانکی، خدمات بانکداری الکترونیک و… به مشتریان ارجمند خود است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پورتال خبری بانک ملی ایران، تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۴۰۲، کدخبر: ۱۹۵۱۸، www.bmi.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین