سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
ویلای ۳۳.۵ میلیاردی "پروین" خریدار نداشت؛

دولت ۱۰ میلیارد تومان به پسر اسطوره بدهکار شد+اسناد

بر اساس اینکه ویلای ۳۳.۵ میلیارد تومانی علی پروین در منطقه ییلاقی لواسان بابت بدهی برنج و شکر دولتی در مزایده به فروش نرسید، دولت قصد تملک آن را دارد بنابراین نه تنها طلب دولت نقد نشده بلکه دولت باید حدود ۱۰ میلیارد تومان به بدهکار نقداً بپردازد.
تاج گردون؛

دیوان محاسبات درباره انتقال گاز ایران به ترکیه گزارش دهد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای از رئیس دیوان محاسبات خواست گزارشی درخصوص نحوه انتقال گاز ایران به ترکیه ارائه کند.
با صدور اطلاعیه ای صورت گرفت؛

فراخوان دفتر جلیلی برای همکاری با کارگروه‌های تخصصی

همایش مردمی حمایت از نامزد اصلح بعد از ظهر روز چهارشنبه در حوزه هنری با حضور سعید جلیلی برگزار شد.
اقدامی برای توسعه دولت الکترونیک؛

راه‌اندازی سامانه رصد استعلام و پیگیری فرامین رئیس جمهور

مدیرکل پشتیبانی، فنی، مهندسی و فناوری اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه سازمان حفاظت محیط زیست نخستین دستگاهی است که اقدام به راه اندازی سامانه رصد استعلام و پیگیری پی‌نوشت‌ها و فرامین رئیس جمهور کرده است، گفت: این اقدام در راستای توسعه دولت الکترونیک، افزایش سرعت پاسخگویی دستگاه‌ها، شفاف‌سازی، دسترسی آسان به اطلاعات و جریان آزاد اطلاعات است.
نتیجه سرشماری نفوس و مسکن؛

جمعیت ایران از مرز ۸۰میلیون نفر عبور نکرد

سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395 که از ابتدای پاییز سال جاری آغاز شد یک امتیاز نسبت به سایر سرشماری ها داشت و آن هم برگزاری به صورت الکترونیکی در کنار سرشماری حضوری برای اولین بار در کشورمان بود.
مدیریت جهادی:

سومین همایش ملی مدیریت جهادی

سومین همایش ملی مدیریت جهادی با حضور جمعی از مسئولین کشوری و لشگری در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد. سوال اینجاست که دستاورد این نوع همایش ها و الگو ها و مدل های قابل استفاده از خروجی های آنها چیست؟
سرلشکر صفوی تاکید کرد؛

در کادرسازی مدیریتی کشور ضعف داریم

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: یکی از نواقص اساسی ما ضعف در کادرسازی مدیریتی برای انجام امور کشور است.
معنای هم اندیشی؟؟

نشست هم‌اندیشی صمیمانه جوانان با دولت

نشست هم‌اندیشی صمیمانه جوانان با دولت بعدازظهر روز ۲۹ آذرماه در سالن اجلاس سران برگزار شد.
سیزدهمین دوره جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران

تکریم ارباب رجوع باید شعار استراژیک روابط عمومی‌های کشور باشد

هیئت داوران سیزدهمین جشنواره روابط عمومی ایران با بیان اینکه روابط عمومی‌ها در زمینه احترام به ارباب رجوع و پاسخگویی مسئولانه به مردم کوشا بوده‌اند، آورده است: تکریم ارباب‌رجوع و صیانت از کرامت انسان‌ها باید شعار استراتژیک روابط عمومی‌ها باشد.
امید علی پارسا:

سرشماری 97 درصد خانوارهای کشور/ تا آخرین نفر شمارش می شود

رییس مر کز آمار ایران گفت: تاکنون23 میلیون و 400هزار خانوار با جمعیتی برابر با 77میلیون و 400هزار نفر سرشماری شده اند که 97 درصد خانوارهای کشور را در بر می گیرد.
ستاد سرشماری 95 اعلام کرد:

زمان سرشماری تمدید شد

ستاد سرشماری کشور اعلام کرد: زمان سرشماری کشور تا پایان روز دوشنبه یکم آذرماه تمدید شد.
کارشناس سازمان اداری استخدامی مطرح کرد

رشد تشخیص‌های سلیقه‌ای در چند سال اخیر/ به اسناد میان مدت در تفکیک سازمان مدیریت توجه نشد

کارشناس سازمان اداری استخدامی با بیان اینکه در اوج گرفتاری‌های اقتصادی کشور، شاهد تشخیص‌های سلیقه‌ای و تغییرات پرهزینه هستیم، گفت: انتظار از رئیس جمهور آن بود که هنگام دوپاره کردن سازمان مدیریت و برنامه ریزی به اسناد برنامه ششم توجه میکرد.
رئیس سازمان ثبت احوال کشور:

۱۲ میلیون ایرانی کارت هوشمند ملی دریافت کرده‌اند

رئیس سازمان ثبت احوال کشور از خرید دستگاه‌های جدید صدور کارت هوشمند ملی خبر داد و گفت: در حال حاضر 12 میلیون نفر از جمعیت بالای 15 سال ایران کارت ملی هوشمند دریافت کرده‌اند.
رییس مرکز آمار:

67.2 درصد خانوارهای کشور سرشماری شدند

رییس مرکز آمار ایران می گوید، تا کنون ١٧میلیون و ٣٠٠ هزار خانوار با جمعیتی برابر با 57 میلیون و 400 هزار نفر سرشماری شده اند که 67.2 درصد خانوارهای کشور را تشکیل می دهند.
رییس مرکز آمار ایران:

١١.٨میلیون خانوار تاکنون سرشماری شده اند

رییس مرکز آمار ایران می گوید، تا ساعت 10 صبح روز چهاردهم آبان ماه ١١میلیون و ٨٠٠هزار خانوار شامل ٣٩ میلیون و ٤٠٠هزار نفر سرشماری حضوری شده‌اند که ٤٦.٢درصد خانوارهای کشور را در بر می‌گیرد
رئیس مرکز آمار ایران:

آمار ثبت‌نام سرشماری اینترنتی در ایران به 46.4 درصد رسید

رئیس مرکز آمار ایران گفت: آمار مشارکت اینترنتی مردم در سرشماری نفوس و مسکن در کشور 46.4 درصد بود که این میزان در دنیا بی‌سابقه است.
رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران عنوان کرد

سهم صفر درصدی بهره‌وری در رشد اقتصادی

در حالی که همواره تاکیدات بر فاصله گرفتن از اقتصاد نفتی و حرکت به سمت اقتصاد مولد وجود دارد، رئیس سازمان ملی بهره‌روی ایران سهم بهره‌وری را در میانگین رشد اقتصادی کشور در ۴۵ سال اخیر نزدیک به صفر درصد عنوان کرد.
امیدعلی پارسا:

مشارکت 44.7 درصدخانوارها در سرشماری اینترنتی/از اهداف ملی عبور کردیم

رئیس مرکز آمار ایران گفت: با مشارکت 44.7درصدی مردم در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن تا ساعت شش صبح روز (جمعه)، از اهداف ملی سرشماری عبور کردیم.
رئیس مرکز آمار ایران:

شنبه آخرین روز سرشماری اینترنتی/ بیش از 4.3 میلیون خانوار مشارکت کرده اند

رئیس مرکز آمار ایران، روز شنبه را آخرین روز از سرشماری اینترنتی اعلام کرد و گفت: تا ساعت 6 صبح جمعه چهار میلیون و 351 هزار خانوار و 14میلیون و 706هزار نفر در سرشماری اینترنتی مشارکت کرده اند.
رییس مرکز آمار:

نخستین سرشماری اینترنتی از فردا در سراسر کشور آغاز می شود/ یکهزار نفر جایزه می گیرند

رییس مرکز آمار ایران گفت: نخستین سرشماری نفوس و مسکن به صورت اینترنتی از شنبه سوم مهرماه در سراسر کشور آغاز می شود .این شیوه سرشماری تا ٢٤ مهرماه ادامه خواهد داشت.
صفحه  از ۲
نظرات و گلایه ها