سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
ذبیح‌الله نیکفر؛

اتمام ۷ هزار طرح نیمه‌تمام در کشور ۶۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود ۶ تا ۷ هزار طرح نیمه‌تمام در کشور وجود دارد گفت: طبق پیش‌بینی‌های انجام‌شده برای اتمام این طرح‌ها حداقل ۵۰۰هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
شافعی :

تاسیس اتاق بازرگانی در دمشق

رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: ساختمان ۱۱ طبقه اتاق بازرگانی را در شهر دمشق خریداری کردیم و قرار است در استان‌های مختلف تقسیم شود.
شریعتمداری؛

سرمایه‌گذاری و رشد اقتصادی از برنامه عقب ماند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: براساس برنامه پنج ساله باید ۷۷۰ هزار میلیارد سرمایه‌گذاری در کشور صورت می‌گرفت تا رشد اقتصادی هشت درصد به دست آید اما به دلیل فشارهای نظام سلطه، سرمایه‌گذاری‌ها و رشد اقتصادی مورد انتظار در سال ۹۷ به شکلی که می‌خواستیم، پیش نرفت.
تئوریسین تشکیل وزارت صمت:

مشاوره های غلط، دولت را به فکر تفکیک وزارت صمت انداخت

اولین وزیر صمت بعد از ادغام وزارتخانه های بازرگانی و صنایع، معتقد است که تصمیم به تفکیک، ناشی از مشاوره های غلط به دولت است و اکنون اقتصاد تحریمی، فرمانده می خواهد تا اوضاع را مدیریت کند.
تجمع معلولان؛

زیر گرفتن معلولان با خودرو‌ی رئیس سازمان خصوصی سازی

پوری حسینی در مورد خواسته این افراد گفت: این افراد عضو تعاونی سهام عدالت در شهرستانها هستند و خواسته آنها استخدام در دولت است، کسی نیست به این افراد بگوید من در چه جایگاهی هستم که از من تقاضای کار می کنند؟ من رییس خصوصی سازی چگونه می توانم برای آنها کار دولتی ایجاد کنم که باید مورد هجمه این افراد قرار بگیرم و با ناسزا و مشت و لگد روبرو شوم.
رئیس سازمان صنعت استان تهران خبر داد؛

جزئیات توزیع روزانه ۱۲۶ تن گوشت قرمز در تهران

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اشاره به توزیع روزانه ۱۲۶ تن گوشت قرمز گرم در میادین میوه و تره‌بار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای گفت: گوشت قرمز منجمد هم بین اتحادیه‌های کارگری و کارمندی توزیع می‌شود.
پوری حسینی:

پاک‌ترین مدیر دولت‌های یازدهم و دوازدهم هستم

رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی با تاکید براینکه بنده فعال‌ترین، پاک‌ترین و شجاع‌ترین مدیر دولت‌های یازدهم و دوازدهم هستم،گفت: وظیفه سازمانی و قانونی خود را باتمام وجود انجام داده‌ام و به خود در راستای اجرای وظایف قانونی در زمینه خصوصی سازی نمره ۲۰ می‌دهم.
لاریجانی؛

۶۰۰هزار میلیارد تومان پروژه نیمه‌تمام داریم

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ۶۰۰ هزار میلیارد تومان پروژه نیمه‌تمام در کشور وجود دارد که با حمایت بخش خصوصی می‌توان بخشی از آن را انجام داد.
سه سال در تولیت؛

نگاهی به حضور ابراهیم رئیسی در آستان قدس

خبرگزاری تسنیم روز گذشته در چند خبر و مصاحبه اقدام به ارائه گزارشی از عملکرد شرکت‌های وابسته به آستان قدس در طول سه سالی که تولیت آن بر عهده سید‌ ابراهیم رئیسی بود، کرد. البته در این فاصله سعی کرد گزارش بخشی از عملکرد اقدامات فرهنگی نظیر معاونت اماکن متبرکه آستان قدس را هم منتشر کند. این گزارش‌ها روایت متولیان این حوزه‌ها نظیر مدیرعامل شرکت نان رضوی بوده است.‌ آیت‌الله سید‌ ابراهیم رئیسی قرار است به جای آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی به قوه قضائیه برود و از این‌رو خبرگزاری تسنیم اقدام به انتشار برخی گزارش‌های عملکرد رئیسی در طول این سه سال کرد.
محمد جواد آذری جهرمی :

لکوموتیو انقلاب انرژی تازه‌ای می‌خواهد

نوآوری در عرصه مدیریت برای حل مسائل، واقعیتی است که باید آن را بپذیریم. بنابراین، میدان دادن به جوان‌ها به این معناست که جوان‌ها با ایده‌ها و راه حل‌های جدید و شکستن حلقه‌های مدیریتی بسته کشور پیش بیایند و از ظرفیت‌های موجود برای حل مشکلات استفاده کنند.
با دستور ویژه وزیر راه و شهرسازی؛

تعیین مسئول رسیدگی به حادثه واژگونی اتوبوس جاده قم

وزیر راه و شهرسازی با صدور دستوری ویژه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و کمیسیون ایمنی راه‌ها را مسئول بررسی حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل ۱۵ مسافر در کیلومتر ۴۸ اتوبان قم – تهران کرد تا موضوع را بررسی و اقدامات لازم را انجام دهند.امروز در حوالی ساعت ۹ صبح در کیلومتر ۴۸ اتوبان قم – تهران یک دستگاه اتوبوس واژگون شد، بلافاصله پس از اطلاع این حادثه به مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ۶ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند و به دلیل وخامت حال برخی مصدومان این حادثه بالگرد اورژانس نیز به پرواز در آمد.
حاجی دلیگانی عنوان کرد؛

گوشت هست، مدیریت نیست

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیرق مطالبه گری باید در کشور برپا شود، گفت: کالاهایی مانند گوشت قرمز و سفید در کشور بیش از حد نیاز تولید می‌شود اما بی مدیریتی و قرارگرفتن افرادی نفوذی در کشور باعث به وجود آمدن این وضعیت است.وی «برجام‌های منطقه‌ای، موشکی، حقوق بشر، به رسمیت شناختن رژیم صهیونستی، پذیرش سلطه غرب و پذیرش اقماری شدن کشور» را از دیگر برجام‌هایی عنوان کرد که اروپاییان و آمریکا برای ایران پیش‌بینی کرده‌اند و ادامه داد: دشمنان برای این‌که زمینه اجرای برجام‌های خود را در بین ملت فراهم کنند باید طراحی داشته باشند که برای این کار همه گروهای مردم را تحت فشار و فتنه بزرگ اقتصادی قرار دادند.
آل‌اسحاق عنوان کرد؛

کابینه باید به شکل اساسی ترمیم شود

آل‌اسحاق گفت: ما همه تئوری‌های موجود را امتحان کرده‌ایم و پس از ۴۰-۳۰ سال هزینه‌ ـ فایده کردن به نسخه ۲۴ بندی اقتصاد مقاومتی رسیدیم ولی آن را اجرا نمی‌کنیم.وی با بیان اینکه نظام استکبار با ما درگیر است و راه‌های مختلف را امتحان کرده و اکنون خود را در جنگ اقتصادی با ما موفق دیده است، گفت: اینکه می‌گویم سال ۹۸ سال سختی است زیرا به نظر می‌آید تمام سرمایه‌‌گذاری‌هایی که استکبار بر روی اقتصاد ما انجام داده از جمله تحریم‌ها و امثال آن را می‌خواهد در سال ۹۸ برداشت کند.
وزیر رفاه:

منظور رئیس‌جمهور از واگذاری شرکتهای شستا رها کردن بنگاهداری است

وزیر رفاه با بیان اینکه تاکید رئیس جمهور برای واگذاری بزرگ شرکت‌های شستا در سال آینده در راستای رها کردن بنگاه داری است گفت: باید فعالیت‌های اقتصادی بنگاه داری را تبدیل به پیدا کردن یک پرتفوی مناسب از سهام کنیم و در نهایت سود قابل ملاحظه‌ای به بیمه شدگان برگردانیم.
در جریان بازدید امروز رئیس‌جمهور از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛

مدیرعامل شستا از تحولات بزرگ در این شرکت خبر داد

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در جریان بازدید امروز رئیس‌جمهور از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از واگذاری سهام 40 شرکت از شرکت‌های زیر مجموعه شستا در بورس تا پایان سال آینده خبر داد و گفت: عرضه شستا در بورس شاه بیت عرضه های سال آینده خواهد بود.
بگردند تا بگردیم؛

واکنش زنگنه به برخی اخبار درباره تلاش برای استعفا یا برکناری او

«زنگنه» وزیر نفت در پاسخ به سوالی برای تلاش عده‌ای در جهت برکناری وی و برخی وزرا گفت: بگردند تا بگردیم.
مدیرکل استاندارد تهران خبر داد؛

۱۰ برند غیراستاندارد رب گوجه‌فرنگی توقیف شد

محمودرضا طاهری مدیرکل استاندارد تهران اظهار کرد: در بازرسی بازرسان استاندارد از بورس مواد غذایی در خیابان مولوی تهران، ۱۰ برند غیراستاندارد رب گوجه‌فرنگی شناسایی و توقیف شد.
برخی مسئولان اعلام کردند؛

مردم نگران مسئولان نباشند!

اخیرا برخی مسئولان اعلام کردند که مردم نگران نباشند، هیچ کمبودی در کشور نداریم؛ این موضوع سوژه کارتونی از بهرنگ جدی در کانال طنز و کارتون نیش خط شد.
انتصاب فرد نزدیک به مدیرعامل ایران خودرو در چهار شرکت تابعه!

سکوت وزیر صنعت و نهادهای نظارتی در برابر یک تخلف بزرگ!

بر هیچ کس پوشیده نیست که هزینه دستمزد، حق جلسه، پاداش و مزایای برای اعضای هیئت مدیره شرکت های تابعه خودروسازی، از جمله موضوعاتی است که بر قیمت خودرو اثرگذار است.
مطهری:

نامه‌ روحانی برای تخصیص هزار میلیارد تومان به سهامداران پدیده را دیده‌ام

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نامه‌ای که حاکی از دستور آقای رئیس جمهور برای تخصیص یک هزار میلیارد تومان برای پرداخت به سهامداران شرکت پدیده شاندیز است را دیده‌ام.
صفحه  از ۳۲
نظرات و گلایه ها