سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
سامانه حقوق و مزایا؛

شمارش معکوس برای مدیران/ حقوق‌ها را اعلام کنید

از فرصت تعیین شده برای ورود اطلاعات حقوق کارکنان دستگاه‌های اجرایی به سامانه حقوق و مزایا، فقط هشت روز دیگر باقی است و باید در این فاصله مدیران برای اعلام اطلاعات حقوقی اقدام کنند.
ربیعی:

بخشنامه رئیس قوه قضائیه اقدامی مثبت در مبارزه با فساد است

سخنگوی دولت عنوان کرد: بخشنامه رئیس قوه قضاییه اقدامی مثبت در ثبات اقتصادی و مبارزه با فساد است.
وزیر نیرو:

هزینه‌ چاپ قبوض کاغذی سالانه حدود ۳۰۰ میلیارد تومان می‌شود

وزیر نیرو گفت: هزینه‌های چاپ قبوض کاغذی سالانه حدود ۳۰۰ میلیارد تومان می‌شود که با حذف آن‌ها این رقم صرفه جویی می‌شود.
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس؛

تازه‌ترین جزئیات از طرح تعطیلی پنجشنبه‌ها

محمد وحدتی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس آخرین روند بررسی طرح تعطیلی پنجشنبه‌ها در این کمیسیون را تشریح کرد.
معاون وزیر کشور:

بازسازی مناطق سیل‌زده و زلزله‌زده تا پایان سال 98 به اتمام می‌رسد

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: بازسازی مناطق سیل‌زده و زلزله‌زده امسال پایان می‌یابد.
مدیرعامل بانک سپه :

تغییر هیات مدیره بانک‌های ادغامی

مدیرعامل بانک سپه از انجام تغییراتی در هیات مدیره بانک‌های ادغامی خبر داد و گفت: تا پایان سال تابلو همه بانک‌های ادغامی تغییر می‌کند و تابلوی بانک سپه برای این بانک‌ها نصب خواهد شد.
از پایان شهریور؛

افزایش ۲۰ درصدی پرداخت به مستمری بگیران

رئیس سازمان برنامه و بودجه: مستمری مستمری بگیران کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی ۲۰ درصد افزایش می‌یابد.
در پی اعتراضات کارگران اراک؛

دستور رئیس جمهور برای معرفی فوری مدیرعامل هپکو

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری درباره برنامه‌های دولت در خصوص اعتراضات کارگران اراک اظهار کرد: خواسته کارگران این است که هر چه زودتر مدیرشان انتخاب شوند و آقای رئیس جمهوری نیز دستور داده‌اند که این انتخاب هر چه سریعتر انجام شود.
عملکرد مدیریت جدید ایران خودرو؛

دستورات مدیرعامل ایران خودرو درباره بدهی ۲۲ هزار میلیاردی

مدیرعامل ایران‌خودرو در نامه‌ای به مدیرعامل ساپکو دستور داد تا همه پرداخت‌ها به تامین‌کنندگان قطعات این گروه با راه‌اندازی سیستم محاسبه دقیق طلب و بدهی بر اساس شاخص‌های مالی و عملکردی سازندگان، نظام‌مند، شفاف و متمرکز شود.تدوین دستورالعمل شاخص‌های تعیین MRP (برنامه ریزی مواد مورد نیاز) قطعات سازندگان و ایجاد کمیته راهبردی تعیین قیمت قطعات جاری و جدید، دو بند دیگر این نامه است که مقیمی پس از نشست مشترک با تامین کنندگان گروه صنعتی ایران خودرو دستور طرح‌ریزی و اقدام آن را به مدیرعامل ساپکو صادر کرد.
آذری‌جهرمی:

فیلترشکن در کشور به راحتی خرید و فروش می شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اقدامات این وزارتخانه برای مدیریت بازار سیم کارت تلفن همراه، گفت: با اقدامات صورت گرفته بیش از ۱۷ میلیون سیم کارت فاقد هویت و مخدوش از شبکه خارج شد.
عملکرد وزیر پیشنهادی میراث به مجلس؛

بررسی۲۰ وعده مونسان در آستانه گرفتن رای اعتماد مجلسی‌ها

مونسان تا سه شنبه فرصت دارد رای اعتماد مجلسی ها را برای وزارت میراث فرهنگی بگیرد او در زمان ریاستش در سازمان میراث فرهنگی عملکردهایی داشت و وعده هایی داد که قابل بررسی و تامل هستند.
غریبه نیستیم؛ ما را ببینید!

سه خواسته معدنی‌ها از سیاستگذاران صنعت و معدن

هر زمان که درباره معدن صحبت می‌شود اولین سؤالی که برای همه ایجاد می‌شود این است که کشور چه زمان به پایان خام فروشی مواد معدنی می‌رسد؟ البته فعالان معدنی چنین موضوعی را قبول ندارند و می‌گویند هر فردی که درباره خام فروشی صحبت می‌کند با این صنعت غریبه است چرا که سالیان سال است خبری از خام فروشی نیست.
اسناد منتشر شده در سامانه شفافیت ؛

چند سند بر روی سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات منتشر شده است؟

از مجموع ۱۹۲۹ سند منتشر شده در سامانه foia.iran.gov.ir، سازمان برنامه و بودجه با ۵۰۷ ، وزارت کار با ۴۵۳ و وزارت فرهنگ با ۳۰۰ سند منتشر شده سه نهادی هستند که بیشترین تعداد را داشته اند.
وظایف معاونت حقوقی:

توضیحات معاون روحانی درباره دلیل دفاع از مدیران بازداشت شده بانک مرکزی

روزنامه ایران نوشت:معاون حقوقی رئیس جمهوری به بیان نکاتی درباره حمایت دولت از مدیرانی که اخیرا بازداشت شده‌اند پرداخت.
استخدام ۳۲هزار نفری در راه است ؛

شفاف‌سازی حقوق دو میلیون کارمند دولت تا آخر شهریور

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور از شفاف‌سازی حقوق ۲ میلیون کارمند دولت تا آخر شهریور خبر داد.
آذری جهرمی خبر داد:

تنبیه هیات مدیره شرکت زیرساخت به خاطر اختلال اینترنت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که به دلیل قطعی سراسری اینترنت با مدیران زیرساخت برخورد قاطع می‌کند.
در پی برکناری مدیر عامل ایران خودرو؛

بهارستانی‌ها در مواجهه با متخلفان جاده مخصوص چه کردند؟

تخلف در شرکت ایران خودرو و برکناری مدیرعامل این شرکت، بار دیگر خلاء نظارت و شفافیت دستگاه‌های مجری و ناظر را نمایان می‌کند؛ اکنون این سوال مطرح است که مجلس در مواجهه با متخلفان جاده مخصوص از ابزارهای نظارتی خود چه استفاده ای کرده است.
علی ربیعی سخنگوی دولت:

سود شخصی در کار نبوده/ مداخله دولت در سیاست های ارزی طبیعی است

علی ربیعی سخنگوی دولت با بیان اینکه دولت با تخلف و فساد مبارزه می‌کند و مطمئن هستیم که آقای عراقچی و سیف هیچ سود شخصی در این کار نداشته اند، تاکید کرد: مداخله در بازار ارز طبیعی است هر مداخله ای بوده مسئولیتش با دولت است و مرجع درستی و اشتباه بودن این سیاست هم وجود دارد.وی همچنین از برکناری مدیرعامل ایران خودرو خبر داد و گفت: مدیر عامل ایران خوردو امروز به دلیل تغییر قیمت برکنار می شود و آقای علی آبادی جایگزین می شود.
ادغام بد اقدام؛

مرور کارنامه 8 ساله پیوست وزارت بازرگانی به صنعت

طرح تفکیک وزارت بازرگانی از صنعت در نوبت بررسی صحن علنی مجلس است کمیسیون اجتماعی مجلس از اواخر سال گذشته با توجه به‌نظر دولت برای احیا وزارت بازرگانی مشغول به تهیه طرحی شد که به واسطه آن وظایف حوزه بازرگانی داخلی و خارجی و سایر بخش‌های مرتبط با بازرگانی از وزارتخانه‌های صنعت و کشاورزی جدا و وزارتخانه بازرگانی پاسخگو ایجاد شود.
محمود جامساز عنوان کرد؛

هیچیک از تصمیم‌های اقتصادی دولت استراتژی مشخصی ندارد

محمود جامساز می‌گوید: اغلب طرح‌ها و پیشنهادها کوتاه مدت هستند و هیچ الزامی برای اجرای بلند مدت طرح‌ها نیست و استراتژی درستی و مشخصی برای آن تدوین نشده است و به همین دلیل هر طرحی که آغاز شد از کوپن تا کارت سوخت و کارت ملی الکترونیک با فشار بر مردم همراه بود و میلیارد‌ها تومان زیان به همراه داشت.محمود جامساز اقتصاددان درباره تصمیم‌سازی‌های اقتصادی دولت می‌گوید: دولت درباره یک موضوع مشخص تصمیم‌های متفاوتی می‌گیرد؛ یکی از آنها مسئله کوپنی کردن اقلام اساسی بود که چندین بار در دوره‌های مختلف در کشور اتفاق افتاده است و هر بار با آزمون و خطا همراه بوده این موضوع علاوه بر اینکه نتیجه مثبتی به همراه نداشته فساد زیادی نیز در هر دوره با خود آورده است.
صفحه  از ۴۰
نظرات و گلایه ها