سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
امیری در حاشیه جلسه هیئت دولت؛

احتمالا وزیران پیشنهادی علوم و نیرو اوایل مهر به مجلس معرفی می شوند

معاون پارلمانی رییس جمهور درباره معرفی وزیران پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری و نیرو به مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر می رسد که این دو وزیر در اوایل مهر به مجلس معرفی شوند.
مدیر کل امور فنی مستمری های تامین اجتماعی:

بخشنامه مربوط به مستمری از کارافتادگی تلخیص و تجمیع شد

مدیر کل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی گفت: بخشنامه بازبینی، تجمیع و تلخیص بخشنامه ها و دستورات اداری مستمری ازکارافتادگی از طرف حوزه معاونت فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی صادر و با امضای مدیر عامل به استانها جهت اجرا ابلاغ شده است.
میراث یازدهم، فرزندسالاری؛

بررسی عملکرد رئیس‌کل بانک مرکزی در دولت یازدهم

پرونده «میراث یازدهم» به بررسی عملکرد وزرای دولت یازدهم اختصاص دارد. در چهارمین گزارش از این پرونده با عنوان «فرزندسالاری»، عملکرد ولی‌الله سیف، رئیس‌کل بانک مرکزی در دولت یازدهم مورد بررسی قرار گرفته است.
میراث یازدهم، سکونِ مسکن؛

بررسی عملکرد وزیر راه‌وشهرسازی در دولت یازدهم

پرونده «میراث یازدهم» به بررسی عملکرد وزرای دولت یازدهم اختصاص دارد. در ششمین گزارش از این پرونده با عنوان «سکونِ مسکن»، عملکرد عباس آخوندی، وزیر راه‌وشهرسازی در دولت یازدهم مورد بررسی قرار گرفته است.
رئیس سازمان بهره وری؛

سنجش بهره وری در ۲۳ دستگاه اجرایی

طباطبایی گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغی معاون اول رئیس جمهور، شاخص بهره وری در ۲۳ دستگاه اجرایی با استفاده از آخرین استانداردهای روز دنیا ارزیابی خواهد شد.
آیا داستان دنباله دارد؟

"اغتشاش مدیریتی" در مهمترین طرح پالایشی کشور ادامه دار شد؟

حدود چهار سال پیش وزیر نفت تکمیل نشدن حتی یک فاز از پالایشگاه ستاره خلیج فارس را با وجود هزینه های بسیار ناشی از "اغتشاش مدیریتی" دانست؛ حال سوال اینجاست آیا دلیل تکمیل نشدن حتی یک فاز از این پروژه پس از سپری شدن دولت یازدهم باز هم "اغتشاش مدیریتی" است؟
روزنامه اصلاح طلب؛

یک توئیت یا حضور نمادین در صحنه، برای خانواده‌های داغدار هرمزگانی پاسخ نمی‌شود

منصور مظفری نوشت:‌ این درد است که مسئولان ما در برهه ای که بایستی پاسخگو باشند می روند بین مردم و گمُ می شوند. آقای مسئول!شما باید اکنون توضیح دهی که چرا و چگونه چنین فاجعه ای رخ داده است؟
دولت دوازدهم در مرحله عمل؛

نظارت روحانی بر مردان پاستور؟

اکنون فضای سیاسی کشور منتظر اجرای برنامه‌های دولت دوازدهم و بررسی عملکرد روحانی و همراهان او در کابینه است. کابینه‌ای که برای بسیاری کمتر از انتظارات و ناهماهنگ با وعده‌های روحانی در ایام انتخابات بود و اعتماد به برخی از آنان برای مردم حامی روحانی ساده نبود.

قاضی پور: گلابی خوردم تا فضول ها عکس بگیرند

قاضی پور: گلابی را عمدا خوردم چون می دانستم فضول ها عکس می گیرد.
معاون رئیس جمهوری:

امسال 30هزار نیرو جذب دستگاه‌های دولتی می‌شوند

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی گفت: با برگزاری 2 آزمون استخدامی، امسال 30 هزار نیروی جدید جذب سازمان‌ها و نهادهای دولتی خواهند شد.
نوبخت:

باوجود تنگناها، اختلالی درچرخه اقتصاد نداشتیم

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه امروز نوع ماموریت دفاع از کشور تغییر کرده، گفت: با وجود تنگناهای موجود طی چهارسال گذشته به یاد نداریم که اختلالی در چرخه اقتصادی بوجود آمده باشد.

عذرخواهی صندوق بازنشستگی کشوری برای تاخیر در پرداخت حقوق

روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه ای ضمن عذرخواهی از بازنشستگان و مستمری بگیران این صندوق اعلام کرد: با هماهنگی های انجام شده با سازمان برنامه و بودجه و بانک عامل، حقوق بازنشستگان کشوری حداکثر تا ظهر روز پنجشنبه به حساب واریز می شود.
توکلی:

آقای رئیس جمهور، فهرست اموال خود و خانواده را منتشر کنید

رئیس سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رئیس جمهور، از وی خواست تا برای شفافیت بیشتر، فهرست اموال و دارایی های خود و فرزندانش را در اختیار عموم قرار دهد.
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس:

زنگنه در مورد باشگاه خصوصی نفتی توضیح دهد

خادمی با اظهار بی اطلاعی از نحوه سازوکار این باشگاه عنوان کرد: هنوز نمایندگان اطلاعات دقیقی از نحوه سازوکار این باشگاه در کشور ندارند و کسی هم تا به حال در این خصوص اطلاعاتی را به مجلس ارائه نداده است.
نوبخت:

تعدد تیم اقتصادی دولت مانع هماهنگی نیست

رئیس سازمان برنامه وبودجه با بیان اینکه برای تحقق اهداف برنامه ششم به تیم اقتصادی هماهنگ، منسجم و همفکر نیاز داریم، گفت: تعدد تیم اقتصادی دولت مانع از هماهنگی نیست و هماهنگی به شکل دیگری انجام می شود.
محجوب از اتهام های خانه کارگر میگوید:

منتظر ارائه مستندات ادعاهای پورابراهیمی علیه خانه کارگر در فراکسیون شفافیت هستم

نماینده مردم تهران با انتقاد از رویه رییس کمیسیون اقتصادی مجلس و همچنین رییس فراکسیون شفافیت اعلام کرد: آقای پورابراهیمی چندبار علیه تشکیلات خانه کارگر اتهام زنی کرده که علیرغم درخواست‌ ما برای ارائه مستندات، همچنان به اتهام‌زنی خود ادامه داده و جای متهم و شاکی را عوض کرده است.
کابینه متخصص!

تخصص و کارآمدی وزرای پیشنهادی

ارتباط میان تخصص رشته تحصیلی وزرای پیشنهادی و حوزه ای که برای آن معرفی شده اند، در نوع خود جالب است.
وزیر کار:

دادستان کل مخالف بازگشایی انجمن صنفی روزنامه نگاران است

وزیر پیشنهادی تعاون،کار و رفاه اجتماعی با حضور در فراکسیون امید برنامه های وزارتخانه متبوع خود برای ۴ سال آینده را تشریح کرد و به سوالات مطروحه نمایندگان پاسخ داد.
یک تامل؛

محمد علی نجفی شهردار شد

جفی در نامه ای نوشت: در طول این مدت بنده تلاش کردم که این امر بر روند انجام امور تأثیر منفی ایجاد نکند و بر مدیریت سازمان خللی وارد نسازد، اما اکنون بیم آن دارم که با ادامه این وضع و به علت ضعف جسمانی نتوانم مسئولیت‌های مربوط را به نحو شایسته‌ای به انجام برسانم.
پرویز فتاح:

همه فرصت‌ها برای احمدی‌نژاد از دست رفته است

وزیر دولت نهم و رئیس فعلی کمیته امداد خمینی با انتقاد از رفتارهای ساختارشکنانه حلقه نزدیکان احمدی‌نژاد، تاکید دارد: حرکتهای تند افراطی جواب نمی دهد، نظام هم نشان داده که قدرتمندتر، صبورتر و جدی تر از آن است که در مقابل چنین حرکاتی هر کسی که باشد، ‌کوتاه بیاید.
صفحه  از ۸
نظرات و گلایه ها