سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مٌردیم از بس که مٌردیم؛

گویی عادت کرده ایم به نظاره نشستن مٌردن دیگران تا نوبت به خودمان برسد !

بارها و بارها شاهد کشته شدن مردم این سرزمین در حوادث مختلف هستیم اما هیچگاه اقدامی ریشه ای و اساسی نشده است .
در گفت‌وگو با محمدعلي‌ نجفي؛

خلأ يک رويکرد در مديريت شهر و احياي آن

محمدعلي نجفي شايد راه سختي را پيموده تا در قامت شهردار تهران پاسخ‌گوي ما باشد. چه از ماراتن رقابت اصلاح‌طلبان براي تصدي اين پست و چه ورود به بازي قدرتي که شايد آمادگي آن در هر دو سمت ماجرا مهيا نبود.
مولاوردی:‌

بیشترین نارضایتی مردم از نحوه برخورد در ادارات است

دستیار ویژه رییس جمهوری در حقوق شهروندی گفت: بیشترین نارضایتی مردم از نحوه برخورد ادارات و تشکیلات دولتی با مراجعه کنندگان است اما با تصویب نامه حقوق شهروندی ادارات این نارضایتی ها کاهش می یابد.
عضو کمیسیون انرژی مجلس:

دریافت آبونمان گاز در سال 95 بدون مجوز بود

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به دریافت آبونمان روی قبوض گاز گفت: دریافت آبونمان در سال 95 بدون مجوز بود که پس از بررسی، باید به مشترکان برگردانده شود.
یادداشت آخوندی درباره حوادث اخیر؛

پاسخ های وزیر راه درخصوص بحران برف

وزیر راه در یادداشتی نوشت: در راه‌ماندگی تعداد زیادی از هموطنان عزیز و مشکلات بازگشایی کامل فرودگاه امام(ره) و زحمتی که مسافران عزیز متحمل شدند همگان را آزرده ساخته و ابهام‌‌هایی را موجب شده است. غرض از این یادداشت نه توجیه است و نه فرافکنی مسوولیت به دیگران چرا که مسوول هر دستگاهی باید تا پایان مسوولیت خود را بپذیرد و با مردم صادق باشد.
اکبر رنجبرزاده توضیح داد؛

نمایندگان مجلس چقدر حقوق می‌گیرند؟

عضو هیئت رئیسه مجلس میزان حقوق نمایندگان مجلس را اعلام کرد.
محمد رضا باهنر :

درباره اتفاقات سال 88 نبايد مذاكره كرد

مجموع آن‌هايي كه ايستادند و شعار دادند در كل كشور 40 هزار نفر بودند. كه از اين بين 30 هزار نفر نيز نه به دلايل مخالفت با نظام بلكه به دلايل مشكلاتي كه داشتند آمده بودند. اين كه شما بخواهيد تحليل كنيد كه آن‌ها پاي صندوق نمي‌آيند چون نظام را قبول ندارند، اين گونه نيست.
بازخوانی کلام رهبر انقلاب؛

دیوان محاسبات را دست کم نگیرید/ باید مشخص باشد که بودجه چگونه خرج شد

دیوان محاسبات را دست کم نگیرید. من در مجالس قبلی مکرر به مسؤولان و دست‌اندرکاران میگفتم دیوان محاسبات را خیلی جدی بگیرید؛ این ابزار بسیار مهمی است. به شما هم این نکته را عرض میکنم. البته بعضی گوش کردند، بعضی هم گوش نکردند؛ اما شما گوش کنید. دیوان محاسبات خیلی مهم است. بودجه‌ی عظیم این ملت، تنها درآمد عمده‌ی عمومی ملت است که در اختیار دستگاه‌ها قرار میگیرد؛ باید مشخص باشد که این بودجه چگونه خرج شد.
سهم یارانه‌ها از افزایش قیمت انرژی؛

محمدباقر نوبخت: دولت هم‌چنان طرح حذف یارانه‌بگیر پردرآمد را دنبال می‌کند

تازه‌ترین گزارش رسمی دولت درباره سهم سازمان هدفمندی یارانه‌ها از محل افزایش قیمت حامل‌های انرژی سال 1395 منتشر شد.
وزیر نفت تشریح کرد؛

پاسخ زنگنه به ۱۳ پرسش نفتی

وزیر نفت شنبه شب با حضور در یک برنامه تلویزیونی به ۱۳ پرسش درخصوص شرایط صنعت نفت و گاز کشور پاسخ داد.
اتاق بازرگانی ایران شناسایی کرد؛

سه متهم نقشه مخدوش توسعه

برنامه‌های توسعه ای در ایران یکی پس از دیگری تدوین می‌شوند اما همچنان کشورمان در جایگاه کشورهای در حال توسعه قرار دارد. این گزارش، سه متهم را در این خصوص معرفی کرده است. نخست کمی بودن تلاش‌هایی که در راستای توسعه شکل گرفته، دوم؛ وضعیت نامطلوب شاخص‌های مربوط به فقر و توزیع درآمد و در نهایت، نابرابری جنسیتی در ایران.
شناسایی وظایف و افراد مناسب؛

چرا مدیران از واگذاری وظایف اجتناب می‌کنند؟

همه ما، حتی اگر حرفه‌ای باشیم، گاهی به کمک دیگران نیاز داریم و این یک حقیقت انکارناپذیر است. درخواست کمک از دیگران کسر شأن نیست. فقط کافی است غرور خود را کنار بگذاریم و به استعدادهایی که دیگران دارند و ما نداریم، احترام بگذاریم. هیچ موفقیتی به تنهایی حاصل نمی‌شود. تنها در صورتی می‌توانید خودتان و اعضای تیمتان را به سمت پیشرفت هدایت کنید که از دانش و مهارت‌های تک تک آن ها استفاده کرده باشید.
زنگنه خبر داد:

اختلاس‌گر میلیاردی اکتشافات وزارت نفت کیست؟ / برکناری چند مدیر بخش اکتشاف به دلیل قصور

وزیر نفت، توضیحاتی پیرامون اختلاس در بخش اکتشافات وزارت نفت ارائه کرد.
صالحی امیری:

ریاست کمیته ملی المپیک افتخاری است و شغل محسوب نمی‌شود

سيدرضاصالحي اميري معاون اجتماعي و فرهنگي شهرداري تهران در واكنش به ايجاد برخي جنجالها پيرامون انتخابش بعنوان رييس كميته ملي، نامه اي خطاب به منتقدانش منتشر كرد.
ربیعی در گفتگوی ویژه خبری؛

شایعه‌برخورد موشک‌به نفتکش‌سانچی صحت‌ندارد

رئیس کمیته پیگیری نفت‌کش سانچی در برنامه گفتگوی ویژه خبری به تشریح ابعاد مختلف حادثه این نفتکش پرداخت.
خصوصیات رهبر سازمانی؛

۱۰ خصوصیتی که از شما یک رهبر سازمانی فوق‌العاده می‌سازد

می‌خواهید یک رهبرسازمانی قابل ستایش باشید؟ پس در ادامه سخنان شنیدنی مدیرانی را که دارای خصوصیات راهبری فوق‌العاده‌ای بوده‌اند مطالعه کنید.
روایتی از دو ابومشاغل؛

چرا ولایتی و حداد عادل بیش از ۵۰ شغل دارند؟

اما در رسانه‌های جمعی علی‌اکبر ولایتی و غلامعلی حداد عادل بیش از هر کس دیگر در برابر واکنش منتقدین قرار می‌گیرند. آنگونه که گفته می‌شود ولایتی و حداد عادل، که هردو ۷۲ ساله اند، روی هم رفته بیش‌تر از ۵۰ سمت دارند.
وزیر نفت:

وزارت نفت پیگیر برطرف کردن مشکلات کارکنان قراردادی است

وزیرنفت گفت: وزارت نفت به طور جدی پیگیر برطرف کردن مشکلات کارکنان قراردادی و همکاران مناطق عملیاتی صنعت نفت از جمله کارکنان شرکت نفت فلات قاره است.

واکنش تند وزیر آموزش پرورش به اتهامات خلاف واقع رحیم پور ازغدی

اتهامات خلاف واقع رحیم پور ازغدی و پاسخ وزیر آموزش و پرورش
کوسه غراوی:

عمر برخی پروژه های نیمه تمام به ۵۰ سال هم می رسد

عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از کاهش چشمگیر اعتبارات پیشنهادی دولت در لایحه بودجه ۹۷ برای پروژه های عمرانی و تکیه صرف به انتشار اوراق برای تکمیل این نوع پروژه ها، گفت: عمر برخی پروژه های نیمه تمام به ۵۰ سال هم می رسد.
صفحه  از ۱۰
نظرات و گلایه ها