سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
بازنشستگی ترسناک نیست؛

«تقی زاده» مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری رفتنی شد

قانون منع بکارگیری بازنشستگان شامل مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری شد و وی ظرف حداکثر دوماه باید طبق قانون پست خود را ترک کند.
پرونده‌های گران‌فروشی فولادیها ؛

مکاتبه عجیب معاون وزیر با شریعتمداری برای تعلیق پرونده‌ تعزیراتی فولادیها + سند

معاون وزیر صنعت در مکاتبه‌ای با شریعتمداری، خواستار بسته‌شدن و یا تعلیق پرونده تعزیراتی فولادسازان متخلف شد.
نجومی بگیران؛

فیش حقوقی مدیری که حاشیه‌ساز شد+عکس

در حالی که اخیرا بسیاری از پزشکان و اعضای کادر بهداشت و درمان کشور به دلیل تاخیر در حقوق و پرداخت هایشان با مشکلات جدی مواجه شده‌اند، مدیران سازمانی که قرار بوده مطالبات آنها را پیگیر باشند حقوق‌هایی نامتعارف و نجومی دریافت می‌کنند.
نورچشمی ها حذف نمی شوند؛

بی توجهی دنباله دار روحانی در ترمیم و تکمیل کابینه به نظرات حامیان و منتقدان

دولت بعد از تشدید مشکلات اقتصادی از زبان «محمود واعظی» رئیس دفتر رئیس جمهور چند بار به رسانه ها قول داد که تغییراتی در تیم اقتصادی خود اعمال کند. اما دولت تا کجا به وعده تغییر تیم اقتصادی خود عمل کرد؟
سایه غفلت دستگاه‌های نظارتی؛

نقش مدیرعامل و رئیس‌هیات‌مدیره بانک صادرات در قرارداد مبهم شرکت خوارزمی چیست؟+اسناد

شرکت توسعه ساختمانی خوارزمی زیر مجموعه هلدینگ خوارزمی که یکی از سهامداران بیمه سرمد متعلق به بانک صادرات است، در قراردادی عجیب بدون آنکه شرکت پیمانکار تعهد خود را انجام دهد، ۴۰ میلیارد به پیمانکار پرداخت می‌کنند!
جنگ پنهان دلاری؛

نرخ آنلاین ارز در ایران را چه کسانی تعیین می‌کنند؟

به طور مشخص می‌توان دست چهار گروه رسانه‌ای را در فضای آنلاین فعلی بازار رصد کرد.
قانون منع بکارگیری بازنشستگان؛

پرداخت رشوه‌های کلان برای بازنشسته نشدن!

در اين پرونده نيز، معاون مورداشاره قاضي‌زاده که مشغول خدمت در يکي از وزارتخانه‌هاي اقتصادي دولت است، با پرداخت همه حق و حقوق يکي از صندوق‌هاي کوچک و ورشکسته که به دليل مسئوليت‌هايش در يک حوزه صنعتي، چند سالي بيمه‌پرداز اين صندوق بوده، تلاش کرده است بازنشستگي خود را به تعويق بيندازد.
عادل آذر افشا کرد؛

رای انفصال از خدمت سیف در بهمن ۹۶!

رئیس کل دیوان محاسبات کشور گفت: هیأت مستشاری و دادستان دیوان محاسبات کشور در بهمن سال ۹۶ تخلفات بانک مرکزی را محرز دید و بر انفصال رئیس کل بانک مرکزی و معاونان ایشان رأی داد.
رزومه‌سازی تقلبی؛

بلوف‌زدن چطور کار شما را پیش می‌اندازد؟

یک روز هم در عمرش کار نکرده اما چند سال دیگر بازنشسته می‌شود و حقوق بازنشستگی‌اش را از تأمین اجتماعی می‌گیرد. چرا؟ چون در تمام این سال‌ها اسمش به‌عنوان کارمند دفتری، در کنار کارگران کارخانه در لیست بیمه رد شده، چون همسر آقای مدیر است و می‌تواند بدون اینکه کار کند از مزایای بیمه شغلی و بازنشستگی بهره‌مند شود. این، جدا از رزومه‌ای است که مفت و مجانی برایش درست شده.
در صندوق بازنشستگی صنعت نفت چه خبر است؟

حیف و میل بیت المال در صندوق بازنشستگی صنعت نفت!

صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت، در یکی از اماکن اقتصادی و مرکزی لندن برج و ساختمان بزرگی دارد که به ساختمان کالای نفت مشهور است. گفته می‌شود که اجاره چشمگیر 35 سال این ساختمان به حساب صندوق واریز نشده است!
افشاگری تازه از جزییات فساد عجیب در وزارت صنعت؛

ارز کاغذ را ۲ نفر گرفته‌اند که اصلا وجود ندارند!

برای آن دو نفری که حدود ۲۴ میلیون یورو برای واردات گرفته‌اند، دو پرونده قضایی تشکیل شده که هنوز به جایی نرسیده است چون اصلا این افراد وجود خارجی نداشتند!
دکتر امان الله قرایی مقدم ؛

در چه جوامعی احتکار، رشوه گیری و باندبازی اتفاق می افتد؟

فروشگاه هایی با قفسه های خالی و مردمی که هر بار رفتنشان به فروشگاه به معنای خرید اقلام چند ماه بعدشان است منظره آشنای این روزهای کشورمان است. هر جا که می روی حرف از تحریم و گرانی و نبودن اجناس مختلف در بازار است. در کوچه و بازار، مهمانی و سفر همه جا فقط بحث اقتصاد است و قیمت هایی که دیگر نه ماهانه و هفتگی بلکه روزانه و ساعتی بالا می رود.کارشناسان بسیاری معتقدند که خریدهای اینچنینی تنها باعث بالاتر رفتن قیمت ها و ضربات بیشتر بر پیکره اقتصاد خانواده های فرودست است. موضوعی که در این آشفته بازار کمتر مورد توجه قرار گرفته و این ذهنیت را القا می کند که هر کس فقط سعی می کند گلیم خود را از آب بکشد و به دیگران توجهی ندارد
نفتی‌ها گزارش می‌دهد:

مدیران بی سواد در صنعت نفت چه می‌کنند؟

این روزها تب کاهش هزینه بهره برداری یک مجتمع پتروشیمی و یا یک پالایشگاه چنان به جان مدیران افتاده که کمتر مدیری پیدا می‌شود این امر را افتخاری برای درج در کارنامه کاری اش نداند
نماینده تهران:

روزانه بیش از ۶ میلیون لیتر سوخت قاچاق می شود

سخنگوی هیئت رییسه مجلس، گفت: استفاده از کارت سوخت به معنای بازگشت به سیستم کوپنی و سهیمه بندی بنزین نیست بلکه به معنای اعمال سیستم نظارتی برای جلوگیری از قاچاق بوده که این اقدام اجتناب ناپذیر است.
نتیجه بی توجهی مدیران؛

پرچم ایران برعکس / پرچم آمریکا در اهتزاز

اتفاقی بسیار شرم آور که در شعب بانک های بزرگ در خراسان رضوی اتفاق افتاده است.
چرایی بازگشت سیف به دولت؛

ردپای اقدام روحانی برای مصونیت بخشی به رئیس پیشین بانک مرکزی

با آغاز روند ایجاد التهاب در بازار ارز و سکه بسیاری از نگاه‌ها به سمت ولی الله سیف به عنوان تصمیم گیرنده اصلی در این بازار رسید. علی رغم جدایی وی از پاستور او مجددا با تصمیم روحانی به نهاد ریاست جمهوری بازگشت!
مدیرکل تخلفات اداری سازمان مالیاتی هشدار داد:

کارمندان مالیاتی مجاز به ارائه مشاوره مالیاتی نیستند

مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و هماهنگی هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری سازمان مالیاتی در رابطه با همکاری کارمندان سازمان مالیاتی با شرکت‌ها و کارفرمایان هشدار داد و جهت رسیدگی به مسئولان این سازمان رونوشت زد.
وزیر بازرگانی دولت دفاع مقدس:

فساد به جای قواعد و قوانین کشور نشسته

حسن عابدی‌جعفری (مجری طرح سنجش فساد در شهرداری تهران) با اشاره به نتایج تحقیق خود درباره فساد در شهرداری گفت: در میان تمام دستگاه‌ها، هنوز شهرداری در زمینه میزان دریافت رشوه و پارتی‌بازی رتبه اول را دارد. در این میان کارمند شهرداری هم با خود فکر می‌کند باید از این نمد برای خود کلاهی ببافد. به همین دلیل پدیده رشوه رخ می‌دهد و کارمندان با دریافت رشوه از مراجعین به نوعی سهم خود را دریافت کرده یا آنکه پارتی‌بازی می‌کنند
نابسامانی مهمترین شرکت بانک صادرات؛

یک ژن خوب عصاکش ژن خوب دیگر شد!

انتصابات پرابهام بیمه سرمد توسط مجتبی کاتب در حالی انجام می‌شود که تاکنون خبر دقیقی از تایید صلاحیت فنی فرزند پرنفوذ نماینده مجلس توسط بیمه مرکزی به صورت رسمی اعلام نشده است
وزیر ارتباطات خطاب به رشیدپور:

مجری گری را رها کن برو قاچاق سوخت!

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات میهمان برنامه حالا خورشید بود.
صفحه  از ۱۵
نظرات و گلایه ها