سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       

مدیرعامل، آقازاده اش را به استخدام همشهری درآورد!

مرتضی حاجی که در دوره شهرداری محمد علی نجفی به سمت مدیرعامل همشهری منصوب شده، در جدیدترین اقدام خود فرزندش مصطفی حاجی را در مجموعه دفتر مدیر عامل به کار گرفته و این دقیقا بر خلاف ادعاهایی است که مدیرعامل همشهری طی هفته های اخیر بر زبان آورده است.
شاهکار جدید در یکی از زیر مجموعه های شهرداری تهران؛

ژن-خوب این بار در موسسه همشهری/ مدیرعامل، آقازاده اش را به استخدام همشهری درآورد

مرتضی حاجی که در دوره شهرداری محمد علی نجفی به سمت مدیرعامل همشهری منصوب شده، در جدیدترین اقدام خود فرزندش مصطفی حاجی را در مجموعه دفتر مدیر عامل به کار گرفته و این دقیقا بر خلاف ادعاهایی است که مدیرعامل همشهری طی هفته های اخیر بر زبان آورده است.
طنزی برای گروه انحراف دولتی؛

حکایت سیاست و کش شلوار

يارو نشسته بوده پشت بنز آخرين سيستم، داشته صد و هشتاد تا تو اتوبان ميرفته، يهو ميبينه يك موتور گازي ازش جلو زد! خيلي شاكي ميشه، پا رو ميگذاره رو گاز، با سرعت دويست از بغل موتوره رد ميشه.
افشاگری سید‌کمال سیدعلی:

طلا را جای ارز می‌فروختیم؛ ریشه مشکل تحریم‌ها بود

«بازی خطرناک با نرخ ارز»؛ این عبارت به‌کاررفته از سوی معاون ارزی بانک مرکزی در دولت دهم، تنها یکی از دستاوردهای هشت‌ساله بانک مرکزی در دولت احمدی‌نژاد بود.
دستمزد‌های پرداختی گزاف مدیران؛

بازگشت حقوق‌های‌ نجومی در شرکت‌های خصولتی!

مستندات حکایت از پرداخت نجومی به مدیران مجموعه‌های خصولتی دارد؛ مستنداتی که البته از دید ناظران قانون پنهان نگه داشته می‌شود!
عضو فراکسيون روحانيت مجلس:

پرداخت 400 سکه به عنوان هديه توسط يک استاندار

عضو فراکسيون روحانيت مجلس با بيان اينکه يکي از استانداران در يکسال بيش از 400 سکه از بيت‌المال هديه داده است، گفت: بيشتر هزينه‌ها در کشور مصارف غير ضروري است که توسط دستگاه‌هاي اجرايي انجام مي‌شود و دولت در نظام بودجه‌ريزي نتوانست موفق عمل کند.
حاجی دلیگانی مطرح کرد؛

دریافت های ناعادلانه در دستگاه های مختلف

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تاخیر در پرداخت مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی انتقاد کرد و گفت: علاوه بر این تاخیرات، شاهد دریافت های ناعادلانه در دستگاه های مختلف و تبعیض های فاحش در پرداخت حقوق ها بین بازنشستگان دستگاههای مختلف هستیم.
غلامرضا تاج‌گردون:

موضوع تخلفات نفتی احمدی‌نژاد را سیاسی جلوه ندهید

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: انتشار گزارش دیوان محاسبات درباره تخلف نفتی رئیس دولت‌های نهم و دهم برای خاتمه به شایعات اختلاس بود.
نایب رئیس مجلس مطرح کرد:

مدیری که سازمانی را نابود کرده فوق‌العاده مدیریت دریافت می‌کرد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که دسترسی به داده‌های صحیح راهکار مقابله با قاچاق و رشوه خواری است گفت: مدیری که سازمان را نابود کرده فوق‌العاده مدیریت دریافت می‌کند.
انتقادهای شدید جمشید انصاری؛

ساختمان و خودرو ناموس مدیران دولتی شده است

رئیس سازمان اداری و استخدامی با تأکید بر اینکه نگاه و رویکرد قدیمی در میان مدیران دولتی وجود دارد، که خودرو و ساختمان را ناموس خود می‌دانند، گفت: در گذشته این تعبیر وجود داشت که اگر مدیری ساختمانی را تحویل می‌داد، مانند (شاه‌سلطان حسین که حکومت را تحویل داده)‌ خواهد بود، بنابر این مدیر حاضر نبود ساختمان و خودرو تحویل بدهد، در عوض نیروی انسانی که مهمترین عامل است را به راحتی منتقل می‌کرد.
اسناد پرونده تخلفات نفتی؛

محکومیت احمدی‌نژاد به جبران ۴هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان

رئیس جمهور دولت دهم در سال ۸۸ محکوم به جبران ۴۶.۰۱۰ میلیارد ریال از طریق انتقال این مبلغ از حساب‌های درآمدی شرکت ملی نفت به خزانه شد.
نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران؛

تأیید دستگیری دو تن از اعضای هیأت رئیسه اتاق بازرگانی تهران

نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران با تأیید دستگیری ۲ تن از اعضای هیأت رئیسه اتاق بازرگانی تهران،‌ گفت:‌ از دلایل دستگیری این ۲ نفر اطلاعی نداریم و موضوع بازداشت آنها هم به اتاق بازرگانی مربوط نیست.
انتقاد توکلی به یک رانت عمرانی؛

گاز فقط به ویلای وزیر سابق رسید

احمد توکلی با انتشار یادداشتی در کانال شخصی خود نسبت به رانت یکی از وزرای سابق در گازرسانی به ویلای شخصی خود در روستای سنگان انتقاد کرد.
مرکز پژوهش های مجلس منتشر کرد؛

استفاده از ظرفیت های مردمی برای مبارزه و پیشگیری از فساد

مرکزپژوهش های مجلس شورای اسلامی چگونگی استفاده از ظرفیت های مردمی در امر مبارزه و پیشگیری از فساد را با توجه به تجربه کشورهای منتخب بررسی کرد.
تسویه حساب روحانی؛خط قرمز احمدی نژاد؛

رفتار روسای جمهور نسبت به تخلفات احتمالی نزدیکان

هنوز از خاطر افراد نرفته است که «محمود احمدی نژاد» در پاسخ به جدی شدن مساله برخورد با برخی اطرافیانش در زمان صدارتش؛ نزدیکان و اطرافیان خود را خط قرمزش خواند و مانع هرگونه برخورد قانونی با آنها بود؛در این سو هم رئیس جمهور روحانی و معاونش،اگر چه بررسی تخلف های احتمالی نزدیکانشان دادگستری درباره نزدیکانشان را خط قرمز نداسته اند ولی با سیاسی خواندن و تسویه حساب کردن، به آن در محافل عمومی اعتراض کرده اند!آیا نزدیکان شما معصوم از خطا و تخلف هستند که یا باید دورشان خط قرمز کشید و یا آن را تسویه حساب نامگذاری کرد؟
نجفی:

اشرافی‌گری مسئولان خیانت به مردم است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، اشرافی‌گری برخی مسئولان را خیانت به مردم دانست و گفت: ساده‌زیستی از عمده‌ترین اهداف قیام امام راحل در برابر رژیم شاهنشاهی بود.
زنگنه: نعمت‌زاده عوام است، الکی حرف می‌زند؛

مشاور «عوام» وزیر نفت کیست؟

باید از زنگنه پرسید، انتصاب فردی که عوام است و الکی حرف می‌زند، به عنوان مشاور ارشد صنعتی، چه توجیهی دارد؟
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:

بیکاری، رانت، فساد در ایران قابل قبول نیست

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه قابل قبول نیست در جامعه‌ای باشیم که بیکاری، رانت، فساد و... در کشور باشد ادامه داد: از ما نمی‌پذیرند که در برابر خون شهدا پاسخگو نبودیم و کم‌کاری کنیم.
پالیزدار:

تشکل‌های مردمی پیش قدم رسوایی افراد فاسد شوند

دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه یک میلیون و ۷۵ هزار میلیارد تومان مطالبه غیرجاری بانکی وجود دارد، از تلاش دولت برای بازپس‌گیری بیت‌المال از بابک زنجانی خبرداد و گفت: واگذاری املاک در دوران فعالیت شهردار سابق در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بررسی و مقرر شد با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد
انتقاد برخی نمایندگان مجلس؛

انتصاب "آقازاده‌ها" باعث به وجود آمدن چه مشکلاتی می‌شود؟

اعتراض جمعی از نمایندگان مجلس در مقابل فرافکنی و پاسخ‌های سربالای برخی دیگر از نمایندگان باعث امیدواری است و باید دید که آیا مسئولان همت می‌کنند تا از روند انتصاب آقازاده‌ها در سمت‌های مختلف جلوگیری کنند یا قرار است فرزندان مسئولان در آینده نه‌ چندان دور جایگزین پدرانشان در سمت‌های مدیریتی کشور شوند.
صفحه  از ۹
نظرات و گلایه ها