سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
معاون رئیس جمهور در امور زنان خبر داد؛

اختصاص ۱.۵میلیارد دلار به اشتغال زایی‌ روستاهای کشور

معاون رییس جمهور در امور زنان گفت:زنان و مشاغل سبز و فناوری می‌توانند مشکلات زیست محیطی را حل کنند.
به اندازه ی اشتهایتان بردارید؛

نوشته تاثیرگذار یک رستوران

نوشته تاثیرگذار یک رستوران؛ "به اندازه ی اشتهایتان بردارید، اما هرچه را که برمیدارید بخورید!
فیلم دیدنی؛

حضور یک گربه در مراسم خاکسپاری فردی که با او مهربان بود

ویدئویی جالب از نشانه علاقه گربه به فرد فوت شده
در حکمی از سوی کریم شافعی؛

فریبا دهقان سرپرست اداره کل محیط زیست بوشهرشد

فریبا دهقان با حکمی از سوی معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس به سمت سرپرست اداره کل محیط زیست استان بوشهر منصوب شد.

نه به اسراف ، من را بخورید!

در یکی از فروشگاه های فرانسه ، روی بسته مرغ که زمان کمی به تاریخ انقضایش مانده نوشته شده: “نه به اسراف – من را بخورید” و قیمت آن از ۴ یورو به ۲ یورو کاهش پیدا کرده است.
بررسی صلاحیت حجتی؛

مشکلات عدیده بازار تولید کشاورزی را با مشکل مواجه کرده است

مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، امور خارجه، بهداشت و درمان و تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی را در دستور کار خود قرار داد. ادامه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی کشاورزی به جلسه صبح فردا پنجشنبه موکول شد.
با موافقت نمایندگان؛

تحقیق و تفحص از علل انتقال آب سد زولای سلماس به قره باغ ارومیه تصویب شد

نمایندگان مجلس با تقاضای تحقیق و تفحص از علل انتقال آب سد زولای شهرستان سلماس به قره باغ ارومیه موافقت کردند.
همبرگر تهیه شده از گوشت مصنوعی؛

بررسی جامع گوشت‌ مصنوعی کشت داده‌شده در آزمایشگاه

گوشت مصنوعی، گوشت آزمایشگاهی، گوشت پرورشی سلولی یا به عبارت دقیق‌تر، گوشت کشت‌ داده‌شده در آزمایشگاه؛ فرقی نمی‌کند چه نامی برای آن به کار ببرید، چراکه به‌زودی آن را در فروشگاه‌ها خواهید دید.
رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی:

ذخیره سازی 17 میلیون نمونه در بانک ژن کشاورزی کشور

معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: بانک ژن ذخایر کشاورزی ایران در ردیف 10 بانک برتر دنیا رتبه بندی شده است و افزون بر 17 میلیون و 500 هزار نمونه زنده و غیرزنده در این بانک نگهداری می شود.

حقوق کاربردی ارضی در ایران ( مقدماتی )

کارگاه آموزشی " حقوق کاربردی ارضی در ایران ( مقدماتی ) " با یک هفته تأخیر در تاریخ 96/5/3 برگزار می گردد.
نماینده مردم نوشهر و چالوس:

حذف طرح انتقال آب دریای خزر به سمنان

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس رأی به حذف طرح انتقال آب خزر به سمنان داد، گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر اساس نظر کارشناسان محیط‌زیست که غالباً از نخبگان و فعالان در حوزه مسائل زیست‌محیطی هستند، این طرح را از دستور کار خارج کردند و رأی به حذف آن دادند.
بررسی عملکرد سازمان تعاون روستایی؛

گزارش رئیس کمیسیون کشاورزی از روند عملکرد سازمان تعاون روستایی

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس پیش از بررسی سوال از حجتی وزیر جهاد کشاورزی، گزارشی از بررسی آن در کمیسیون ارائه کرد و گفت: موضوع سوال عدم عمل کردن سازمان تعاون روستایی به وظایف قانونی خود در جهت حمایت از کشاورزان براساس اهداف تعیین شده در اساسنامه بود.
مشاور وزیر جهاد کشاورزی:

راهکارهای تشكیلاتی باید بر اساس نوع مشکلات کشور تعیین شود

احیای وزارت بازرگانی موافقان و مخالفانی دارد و کمیسیون‌های تخصصی مجلس نیز در یک ماه گذشته به شدت در حال بررسی این مسئله هستند. دکتر محمد حسین عمادی مشاور وزیر جهاد کشاورزی در زمره مخالفان جداسازی وظایف بازرگانی کشاورزی از وزارتخانه متولی تولید در شرایط كنونی كشور است.

شيوه نامه تشكيل هياتهاي انديشه ورز روستا

در مورد هیئت های اندیشه ورز روستایی چه می دانید؟؟ در دنیای امروز با توجه به تغییرات سریع، همواره نیاز به حرکت های جمعی انسانها، برای اداره امور عمومی احساس می شود.
رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه؛

کلاهبرداری با کانال های غیرمجاز عرضه دسته گل و گل‌آرایی

با افزایش تعداد شکایات مردم از سایت‌ها و کانال‌های غیرمجاز عرضه دسته گل و گل‌آرایی مجالس، اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تصمیم گرفت طی اطلاعیه‌ای نسبت به رشد قارچ‌گونه آن‌ها و این شیوه جدید کلاهبرداری در فضای مجازی هشدار دهد.
یک مسئول سازمان جنگل ها:

چهار هزار میلیارد ریال برای مالچ پاشی عرصه های بیابانی اختصاص یافت

سرپرست دفتر امور بیابان سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری گفت: برای اجرای طرح های مالچ پاشی در عرصه های بیابانی کشور، چهار هزار میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.
بر اساس یک پژوهش انجام شده؛

رشوه‌های شیرین به مورچه‌ها کلید به ثمر نشستن میوه‌ها و محصولات کشاورزی است

مطالعه ای نشان می دهد که برخی محصولات گلدار مانند حبوبات و پنبه با دقت میزان شیرینی شهد تولید شده در گل ها و برگ ها، موقعیت خود را کنترل می کنند. این کار آن ها را قادر می کند تا مورچه ها را که به شدت با جانوران گیاهخوار مقابله می کنند و هم چنین حشراتی را که گرده افشانی می کنند، به خود جذب کنند. این استراتژی نیازهای آن ها را به دفاع و تولید مثل متعادل می کند.
رئیس جمهور هوشیار باشد؛

چشم طمع متولیان تراریخته مشکوک به صندلی وزیر کشاورزی

اخبار تایید نشده‌ای از تلاش متولیان ورود تراریخته های مشکوک برای کسب سمت وزارت در یکی از حساس ترین وزارتخانه های کشور که وظیفه تامین غذای سالم را برای مردم برعهده دارد، به گوش می رسد. البته هوشیاری رئیس‌جمهور محترم این طرح را نقش برآب خواهد کرد.
معاون بهبود تولیدات گیاهی:

محدودیت تسهیلاتی برای اجرای طرح ایکاردا در کردستان وجود ندارد

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: ایکاردا عامل پایداری تولید در دیم زارهای استان بوده و هیچ محدودیت تسهیلاتی برای اجرای این طرح در کردستان وجود ندارد.
احمدرضا لعلی نیا خبر داد؛

پنجمین صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی کشور در سمنان تشکیل شد

مجری طرح تاسیس صندوق های حمایت از توسعه منابع طبیعی کشور گفت : پنجمین صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی کشور با اعتباری بیش از یک میلیارد تومان در استان سمنان تشکیل شد.
صفحه  از ۳
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد سازمان محیط زیست رضایت دارید؟
بی نظرم
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها