سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
واکنش جهاد کشاورزی به اختلاط خاک با گندم؛

تخلفات موردی و جزئی است ولی ۷۰۰هزار تن کذب است

وزارت جهاد کشاورزی با اذعان به اختلاط خاک و شن در گندم خریدتضمینی‌شده نوشت: هرچند بروز برخی تخلفات موردی و جزیی از سوی دلالان را انکار نمی‌کنیم اما این موارد در مقایسه با حجم ۷.۷میلیون تن گندم خریداری‌شده بسیار جزیی است.
شکایت از عامل قطع درختان؛

زندان و جریمه در انتظار اربابان اره و تبر

«اره به دست‌ها»، اگر مجوز نداشته باشند و درختان مردم یا متعلق به شهر را قطع کنند، ممکن است تا ۶ ماه در زندان به سر ببرند، جریمه بپردازند و حتی شلاق بخورند. این مجازات قانونی کسانی است که اقدام به قطع اشجار دیگران می کنند.
نایب رئیس بنیاد ملی گندمکاران ایران؛

برنامه حساب شده دلالان برای گندم‌

علی‌قلی ایمانی نایب رئیس بنیاد ملی گندمکاران ایران با بیان اینکه دلالان برای گندم‌های که به مراکز دولتی تحویل داده نشده برنامه دارند، افزود: فروش آرد و سبوس گندم‌ها در بازار آزاد و یا احتکار برای ایجاد بازار سیاه از برنامه‌های دلالان برای گندم‌های است که به مراکز دولتی تحویل داده نشده است.
مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان البرز:

وزیر جهاد کشاورزی برخورد با فساد مالی و اداری را از نزدیکترین اشخاص حقیقی و حقوقی پیرامون خود شروع کند!

وزیر محترم برخورد با فساد مالی و اداری را از نزدیکترین اشخاص حقیقی و حقوقی پیرامون خود شروع کند تا همه بدانند که وزیر محترم در برخورد با مفاسد اقتصادی پرسنل تحت امر خود کمتر همت بسته است.
شکری که کام شیرین نمی‌کند؛

وقتی‌نهادهای‌نظارتی توان مقابله‌ندارند

داستان پر غصه توزیع شکر بین مغازه‌ها و مراکز عرضه برای توزیع بین مردم شهرستان شاهرود به طرزی عجیب‌وغریب شبیه به داستان سورئالیستی پلیسی شده که مظنونان احتمالی فراوان هستند اما هر چه می‌گردی تا مقصر اصلی را دریابی کمتر دستگیرت می‌شود تا آنجا که متوجه می‌شوی شاید همه عوامل دست‌به‌دست هم داده‌اند تا چنین روایتی در این شهرستان رقم بخورد.
محمدتقی فیاضی؛

حواله گوشت‌های وارداتی با دلار ۴۲۰۰ تومانی، چهار بار دست‌به‌دست می‌شد!

درپی سخنان «حسین راغفر» که هدف گزارش‌های اخیر مرکز پژوهش‌ها و سازمان برنامه را مهندسی افکار مسئولان برای افزایش قیمت ارز خوانده بود، یک اقتصاددان می‌گوید: در توزیع غیرمستقیم یارانه، فساد بزرگی اتفاق می‌افتد، زیرا توزیع ارز ارزان شرایط را برای عده‌ای فرصت‌طلب و غارتگر فراهم می‌کند تا از طریق ایجاد رابطه با دستگاه‌های اجرایی به این منابع عمومی دست یابند.
انتقادات تند و تیز حجتی از فساد اداری؛

وزیر جهاد: برخی تا مردم را تیغ نزنند کارشان را انجام نمی دهند

محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در یک افشاگری بی سابقه از یک فساد اداری گفت: برخی پرسنل ارباب رجوع را آنقدر می برند و می آورند تا بتوانند در جایی او را تیغ بزنند.وی ادامه داد: بنده از مدیران خواهش می کنم در سطح شهرستان ها و استان یک دستیار ویژه را فقط برای پاسخگویی برای مردم در نظر بگیرند تا بتوانیم پرسنل خود را از این منجلاب که در آن غوطه ورند، نجات دهیم.
فساد در حوزه کشاورزی؛

ترکیب فضولات حیوانی با گندم توسط کارکنان شرکت غله

مدیر غله گنبد کاووس و تعدادی از کارکنان سیلوی این شهرستان امروز با حضور رئیس کل دادگستری گلستان و دادستان مرکز استان در گنبد کاووس دستگیر شدند. هادی هاشمیان امروز در بازدید از سیلوی گنبدکاووس اظهار کرد: این افراد نخاله‌ها و فضولات حیوانی را با گندم ترکیب و سپس روانه سیلوی دولتی می‌کردند و از این راه میلیاردها تومان به جیب زده بودند.
باز شدن پای کوه‌خواران به بهبهان؛

فساد بزرگی که در جریان ارزش‌گذاری اراضی تنگ تکاب صورت گرفت!

فساد بزرگی که در زمینه ارزش‌گذاری اراضی تنگ تکاب بهبهان صورت گرفته، صدای فعالان محیط زیستی را درآورده؛ تا جایی که دادستانی کل کشور دستور توقف موقت اجرای پروژه گردشگری تنگ تکاب را صادر کرده است.پدیده جدیدی که در این باره رخ داده مربوط به پروژه ویلاسازی تنگ تکاب بهبهان است که در اصل نوعی از کوه خواری در این جریان به وقوع پیوسته و زمینی به مساحت ۳۲ هکتار توسط یکی از سرمایه گذاران خوزستانی خریداری شده و بعد از مدتی اقدام به تغییر کاربری این اراضی به پروژه ویلاسازی شده است.
فساد در ارزشگذاری اراضی طرح گردشگری تنگ تکاب به قیمت 1200 تومان؛

خطر از سرگیری پروژه تنگ تکاب در "منطقه حفاظت شده خاییز"

"طرح گردشگری تنگ تکاب" همان طرحی است که عیسی کلانتری رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، برای جفت وجور کردن مجوز محیط زیستی اش در "منطقه حفاظت شده خاییز"، خود شخصا به موضوع ورود کرد و در نامه ای به دو مدیرکل خود در دو استان مربوط به طرح، یعنی خوزستان و کهکیلویه وبویراحمد، نامه ای اداری نوشت و از آنان خواست که در این باره پروژه را مدیریت کنند و دادستان بهبهان طی نامه‌ای دستور توقف عملیات اجرایی طرح گردشگری «تنگ تکاب» در منطقه حفاظت شده خائیز را صادر کرد.
تبانی کارشناسان یک نهاد دولتی؛

فروش گوشت‌های دولتی به قیمت گران‌تر به رستوران‌های همدان!

«علیرضا حسن پور» روز یکشنبه در باره این خبر توضیح داد: در حالی که قیمت گوشت هر روز درحال افزایش بود، دولت برای تنظیم بازار اقدام به توزیع گوشت منجمد به نرخ مصوب می کرد.وی گفت: متصدی یک واحد صنفی که ۲ تن گوشت منجمد به قیمت دولتی برای توزیع بین مردم دریافت کرده و آن را بین رستوران ها و تهیه غذا ها به قیمت گرانتر عرضه می کرد، شناسایی و جریمه شد.
واردات ذرت های آلوده برزیلی ؛

دستور رئیس‌جمهور برای امحاء ذرت‌های آلوده یک سال و نیم بعد از گزارش تسنیم

در حالی که در اسفند ماه سال ۹۶ جزئیات دپو دهها هزارتن ذرت آلوده در بندر امام خمینی مطرح شده بود، اخیرا رئیس جمهور دستور امحاء ذرتهای فاسد را صادر کرده است.
رئیس سازمان استاندارد خبر داد:

واردکنندگان ذرت آلوده ۳ شرکت خصوصی بودند

نیره پیروزبخت مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرد که واردکنندگان ذرت‌های آلوده که نهایتا محموله آن‌ها با دستور رئیس‌جمهوری مرجوع یا امحاء می‌شود، سه شرکت بخش خصوصی بودند و این مسئله هیچ ارتباطی به وزارت جهادکشاورزی و بخش دولتی ندارد.
عباس پاپی زاده بالنگان:

گوشت‌های وارداتی به جای سفره مردم از رستوران‌های شمال تهران سر درآوردند!

عباس پاپی زاده بالنگان نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: گوشت‌های وارداتی باید به دست مصرف کننده کم‌درآمد می‌رسید اما شاهد بودیم که بسیاری از رستوران‌های شمال تهران نیز از گوشت‌های وارداتی استفاده می‌کنند.
رئیس اداره تشخیص و درمان اداره کل دامپزشکی؛

فروش هرگونه دارو و واکسن دامپزشکی بصورت اینترنتی و در شبکه‌های اجتماعی غیرقانونی است

«دکتر فرانک ابناء رودحله» افزود: در ماه‌های اخیر موارد عدیده‌ای از تخلف فروش اقلام وارداتی مجاز، غیرمجاز و تولیدات داخل از طریق شبکه‌های اجتماعی توسط افراد غیرمجاز مشاهده شده است ...
مافیای واردات خوراک دام و طیور؛

۷۵ درصد واردات طیور کشور به دست یک نفر با نام «م» سپرده شده است!

«حبیب اسدالله‌نژاد» نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی کشور گفت: عدم نظارت بر توزیع و قیمت‌ها و همچنین سپردن سرنوشت صنعت مرغداری به یک عده که از گذشته واردات کلان خوراک دام و کشور را به دست گرفته‌اند باعث شده قیمت تمام شده مرغ در کشور به شدت افزایش یابد به طوری که از ابتدای سال صنعت مرغداری کشور 750 میلیارد تومان ضرر کرده است.
خوراک دام نا مرغوب ؛

کشف ۲۵ تن ذرت تقلبی مخلوط شده با ماسه و خاک در نجف‌آباد!

تلاش شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد در تحقق شعار دام سالم، غذای سالم، انسان سالم با نظارت شبانه روزی و مستمر بر مراکز تولید، توزیع، عرضه خوارک دام و طیور ادامه دارد.
تخلفات مرغی؛

شنیده‌ایم گوشت‌ مرغ‌ منجمد را آب کرده و به عنوان گوشت مرغ‌ تازه می‌فروشند!

مدیر کل تعزیرات حکومتی همدان با بیان اینکه از يك منبع غیرموثق شنیده‌ایم گوشت‌ مرغ‌ منجمد را آب کرده و به عنوان گوشت مرغ‌ تازه می‌فروشند اما تاکنون موردی در همدان کشف نشده است، گفت: اگر به چنین مواردی برخورد کنیم شدیدترین مجازات را برای متخلفان در نظر خواهیم گرفت.
فرماندار پارس‌آباد :

۱۴۳۰ تن گندم قاچاق و احتکاری در پارس‌آباد کشف شد

فرماندار پارس‌آباد از کشف ۱۴۳۰ تن گندم قاچاق و احتکاری در شهرستان خبر داد .
محمدرضا نوریان مطرح کرد؛

جزییات کتک‌کاری عجیب مأموران منابع طبیعی با راننده نیسان حامل سبزی خوردن

رئیس شورای بخش چهاردانگه، راننده و رئیس منابع طبیعی روایت متفاوتی از برخورد مأموران یگان حفاظت منابع طبیعی با راننده نیسان حامل سبزی مطرح کردند.
صفحه  از ۸
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد سازمان محیط زیست رضایت دارید؟
بی نظرم
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها