سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
با خرید نیمی از سهام «یکتاشیر»؛

گامی بلند در تکمیل زنجیره‌ تولید و فرآوری شیرخام در استان چهارمحال و بختیاری

اتحادیه شرکت‌های تعاونی دامداران استان چهارمحال و بختیاری، در راستای سیاست‌های جاری سازمان مرکزی تعاون روستایی و رونق تولید، اقدام به خرید ۵۰ درصد از سهام شرکت تولیدی محصولات لبنی "یکتاشیر" با برند صادراتی «نیک پسند» نموده است.
دکتر شیرزاد :

تشکیل کمیته فنی و حقوقی بازنگری اساسنامه و قوانین موضوعه سازمان تعاون روستایی کشور

بازپردازش مأموریت‌های اصلی و راهبردی سازمان و شبکه تعاونی‌های روستایی در راستای نقش آفرینی در تولید و انباشت ثروت اجتماعی و تقویت جایگاه واقعی تعاونی به مفهوم واقعی کلمه در زندگی و کسب و کار جامعه روستایی و کشاورزی، چشم انداز اصلی ما در این فرآیند اصلاحی خواهد بود.
دکتر حسین شیرزاد؛

ایجاد صدای واحد و مشترک در بین تشکل‌ها، تنها راه تأمین مطالبات بنیادین بهره برداران کشاورزی کشور است

باحضور معاون وزیر و رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، شورای هماهنگی اتحادیه‌ها، تشکل‌ها و شبکه تعاونی‌های روستایی و کشاورزی کشور آغاز به کار کرد.
دکتر شیرزاد خبر داد؛

خیز بلند اتحادیه مرکزی تعاونی های تولید روستایی ایران/گسترش تولیدات سالم و گواهی شده

بر اساس قرارداد همکاری با شرکت سوئیسی GPPW ، اتحادیه مرکزی تعاونی‌های تولید روستایی ایران نمایندگی انحصاری جهت ارائه خدمات فنی و مشاوره ای در حوزه تولید محصولات سالم و ارگانیک کشاورزی کشور را برعهده گرفت.
معاون وزیر جهاد کشاورزی خبرداد؛

منتفی شدن واگذاری سازمان مرکزی تعاون روستایی

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: سازمان مرکزی تعاون روستایی از شمول شرکت های تحت واگذاری سازمان خصوصی سازی رسماً خارج شد.
معاون وزیر جهاد کشاورزی خبر داد؛

بیش از ۳۵۰ شغل کشاورزی، کدگذاری بین‌المللی شده‌اند

معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه اتاق اصناف کشاورزی به زودی تشکیل می‌شود گفت: در یک دهه فعالیت نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، بیش از ۳۵۰ شغل در بخش کشاورزی کدگذاری بین‌المللی شده‌اند.
وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد:

افزایش 2 برابری تولیدات کشاورزی با آموزش و ترویج بهره وری

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه عملکرد رسانه ملی در زمینه حمایت از تولید بویژه در بخش کشاورزی بسیار مثبت و خوب بوده است، گفت: رسانه ملی تاکنون مکمل بخش تولید در کشور بوده و عملکرد مناسبی داشته است.
معاون وزیر جهاد کشاورزی مطرح کرد؛

سرنوشت مشترک، نخبه گرایی و گسترش شعاع اعتماد در تعاونی های تولید روستایی

دکتر حسین شیرزاد مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور در جمع گروه کثیری از مدیران عامل و هیات مدیره های شرکتهای تعاونی تولید روستایی کشور به تبیین سیاست های هیات مدیره تعاونی های تولید و وظایف خطیر این گروه از منتخبان روستایی به مثابه پرچمداران تکنوکراسی در محیط تولیدی کشاورزی کشور پرداخت و نقش این گروه فنآور، نخبه، برگزیده و الیت روستایی را در چشم انداز آتی توسعه و پیشرفت کشاورزی کشور بسیار مهم و ارزشمند برشمرد.
معاون وزیر جهاد کشاورزی:

سرمایه سازمان مرکزی تعاون روستایی ۸۷۵ برابر شد

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: سرمایه سازمان مرکزی تعاون روستایی با افزایش قابل ملاحظه از ۸۰۰۰ میلیون ریال به ۷۰۰۰ میلیارد ریال افزایش یافته که می تواند به طرز چشمگیری قدرت شبکه تعاونی‌ های روستایی را برای تامین منابع مالی افزایش دهد
دکتر حسین شیرزاد خبر داد؛

افزایش سرمایه سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران/ آغاز اجرای طرح پرورش بز شیری نژاد مورسیا

دکتر شیرزاد رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در گفتگو با خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این سازمان اظهار داشت: براساس مصوبه اخیر مجمع عمومی، سرمایه سازمان مرکزی تعاون روستایی با افزایش قابل ملاحظه از ۸۰۰۰ میلیون ریال به ۷۰۰۰ میلیارد ریال افزایش یافته که می تواند بطرز چشمگیری قدرت شبکه تعاونی‌ های روستایی را برای تامین منابع مالی افزایش دهد.
یادداشت حسین شیرزاد؛

اتحاد استراتژیک اتحادیه های تعاونی روستایی برای تعدیل ریسک در بخش کشاورزی به کمک رهیافت کشاورزی‌ قراردادی

کشاورزی قراردادی نیازمند نهادسازی و حضورتشکلها و اتحادیه های پرقدرت روستایی و کشاورزی می باشد.انباشت بدهی ها به سیستم بانکی از سوی شبکه تعاون روستایی کشور به بانکها، و دو دهه فشارهای پردامنه جهت ورود به خرید و فروش های پرریسک، زیان انباشته جبران نشده، وفور داراییهای غیر مولد و انباشت ناکارآمدی ها، اتحادیه های تعاونی روستایی کشور را به یکی از بزرگترین شرکتهای بدهکار سیستم بانکی کشورمبدل نموده است.
احیای کسب و کارهای خانگی زنان روستایی؛

توسعه همکاری‌های ایران و فائو در زمینه فعالیت‌های زنان روستایی و عشایری

با حضور نماینده فائو در ایران، بر تقویت همکاری‌های ایران و فائو در زمینه فعالیت‌های زنان روستایی و عشایری تاکید شد.
هشدار مخاطرات محصولات تراریخته؛

نامه سرگشاده «پویش ملی نه به تراریخته» به دفتر مقام معظم رهبری

جمعیت پویش ملی نه به تراریخته با تنظیم نامه‌ای سرگشاده خطاب به دفتر مقام معظم رهبری نسبت به مخاطرات حمایت از محصولات تراریخته هشدار دادند و خواهان منع قانونی واردات، تولید، کشت، عرضه، انتشار و مصرف هرگونه محصول تراریخته‌ شدند.
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران:

ساماندهی و ایجاد تعاونی‌های تولید روستایی در طرح نوین آبیاری دشت سیستان

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: در راستای نگاه ویژه مقام معظم رهبری به منطقه سیستان و بلوچستان،‌ در طرح نوین آبیاری دشت سیستان،‌ تعاونی‌های تولید روستایی ایجاد و ساماندهی ‌شد.
کسب و کارهای نوین کشاورزی ؛

پیشنهاد بیش از ۱۱۷۱ طرح توسعه اشتغال در حوزه تعاونی‌های روستایی و کشاورزی

هدفگذاری و اولویت اصلی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در جهت ایجاد و تثبیت اشتغال از طریق حرکت از کشاورزی سنتی به‌سمت کسب و کارهای نوین کشاورزی با تمرکز بر تأمین مالی زنجیره ارزش بجای فعالیت‌های جزیره‌ای و توسعه کشاورزی قراردادی بوده‌است.
دکتر حسین شیرزاد مطرح کرد؛

تعاونی‌های زنان روستایی ، کانون امیدبخش توسعه روستایی

ایجاد اشتغال مولد در جامعه زنان روستایی از طریق توانمندسازی شبکه تعاونی‌های زنان، بستری مناسب در جهت ارتقاء تولید ملی و توسعه پایدار روستایی است.
گفتگو با دکتر حسین شیرزاد:

در جستجوی نظام‌های بهره‌برداری مطلوب در طرح ۴۶هزار هکتاری دشت سیستان

به بهانه اعلام متولی گری دفتر نظام‌های بهره‌برداری سازمان مرکزی تعاون روستایی درتاسیس نظام‌های بهره‌برداری مطلوب در طرح۴۶ هزار هکتاری دشت سیستان، روابط عمومی سازمان تعاون روستائی با دکتر حسین شیرزاد، معاون وزیر جهادکشاورزی و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفتگویی ترتیب داده‌است که،متن کامل این گفتگو پیش روی شماست.
یادداشت دکتر حسین شیرزاد؛

صندوق‌های کالایی محصولات کشاورزی، ضامن امنیت عرضه ، رونق تولید و توسعه ابزارهای نوین مالی

طی ۳ سال اخیر این موضوع به اثبات رسیده که از ظرفیت‌های بازار سرمایه نیز می‌توان برای شرکت ها و تعاونی‌های کشاورزی، تأمین مالی کرد، در یادداشت زیر دکتر حسین شیرزاد به چگونگی استفاده از ظرفیت‌های بازار سرمایه برای تامین مالی، شرکت ها و تعاونی‌های کشاورزی، پرداخته است.
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران :

شورای ملی تعاونی‌ها و تشکل‌های بخش کشاورزی تشکیل می‌شود

تشکیل شورای ملی تشکل‌ها به منظور تشریک مساعی و ایجاد صدای واحد از سوی ذینفعان بخش کشاورزی از اولویتهای سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در سالجاری خواهد بود.
دکتر حسین شیرزاد:

رونق تولیدات کشاورزی با حمایت از اتحادیه سراسری گیاهان دارویی

تاکنون تعداد ۲۰۹ شرکت تعاونی بخش کشاورزی به منظور ساماندهی تولیدکنندگان و بهره برداران گیاهان دارویی و رونق تولید و توسعه اقتصادی بخش کشاورزی در قالب اتحادیه سراسری گیاهان دارویی تشکیل شده است .
صفحه  از ۴
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد سازمان محیط زیست رضایت دارید؟
بی نظرم
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها