سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
خسرو شهبازی:

رتبه های برتر کشوری از آن کشاورزان کرمانشاهی

سه تولید کننده کشاورزی استان کرمانشاه به عنوان نمونه کشوری انتخاب شدند.
شغلی عجیب و احساس موفقیت:

زن موفق ایرانی که کروکودیل پرورش می دهد

وحشت تمام وجودت را به لرزه می اندازد وقتی در فاصله نیم متری از جانوری بایستی که می دانی به دندان هایش گیر کنی، دیگر راه فراری نداری.
بیانیه متخصصان زیست فناوری کشاورزی کشور؛

محققان و اساتید دانشگاهی از فناوری محصولات تراریخته حمایت کردند

بیش از 100 نفر از مدیران و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و محققان مراکز تحقیقاتی کشور با انتشار یک بیانیه مشترک از فناوری بومی-ملی محصولات تراریخته حمایت کردند.
کارآفرین بخش کشاورزی:

با پشت میزنشینی خداحافظی کردم / با وام ۳۰ میلیونی، کارآفرین بخش کشاورزی شدم

با پشت میزنشینی خداحافظی کردم / با وام ۳۰ میلیونی، کارآفرین بخش کشاورزی شدم کار پشت میز نشینی افق محدودی دارد، بعد از تجربه این کار متوجه شدم درآمد و میزان پیشرفتم در قیاس با وقتی که صرف می کنم، بسیار کم است. تصمیم گرفتم از ۲ هکتار زمینی که در اختیار داشتم برای تولید محصولات کشاورزی استفاده کنم و به همین دلیل با کار کارمندی خداحافظی کردم.
داستان یک تولید کننده موفق؛

تولید ورمی کمپوست با وام ازدواج و صادرات به افغانستان

تولید کننده موفق ورمی کمپوست می گوید:"هر فارغ التحصیل کشاورزی که به من می گوید از هیچ حمایتی برای آغاز کار تولیدی برخوردار نیستم، فورا به او می گویم آیا تا به حال یک گروه چنده نفره علاقمند، متخصص و با انگیزه تشکیل داده ای؟
نگاهی تازه به «حسین گل گلاب» در یکصد و بیستمین سال تولدش

مروج گیاه‌شناسی نوین

استاد فرزانه شادروان دکتر حسین گل گلاب بی‌تردید یکی از برجسته‌ترین چهره‌های علمی و فرهنگی و هنری سرزمین ماست. من این افتخار را داشتم که در اوایل دهه چهل شاگرد ایشان در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران بودم و خاطره‌های خوشی از کلاس درس و محضر گرم و صمیمی و به یادماندنی ایشان دارم که تأثیری عمیق بر من گذاشت و در واقع مسیر زندگیم را تغییر داد.
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد سازمان محیط زیست رضایت دارید؟
بی نظرم
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها