پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۹۷۲۱
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸
روند تحویل اسناد صندوق‌های اجاره‌ای مورد سرقت شعبه دانشگاه بانک ملی ایران در شعبه هفتم تیر این بانک آغاز شد.
شعار سال: روند تحویل محتویات صندوق‌ها مرحله به مرحله پیش خواهد رفت و از آنجایی که تشخیص صاحبان اسناد و مدارک با نام‌های مشخص، انجام گرفته، تحویل اسناد مثبته قابل احراز آغاز شده است.

در این راستا یحیی حبیبی، رئیس اداره امور شعب مرکزی بانک ملی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این بانک، گفت: در راستای قول بانک ملی به مشتریان برای تحویل اموال مسروقه در اسرع وقت، تحویل اسناد و مدارک مثبته قابل احراز از صبح دیروز (سه‌شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱) آغاز شده است و خوشبختانه با همکاری و صبوری مشتریان محترم بانک، فضایی آرام و به دور از هیچ چالشی بر این روند حاکم است.

حبیبی ادامه داد: برای انجام هرچه سریع‌تر و دقیق‌تر امور، فعالیت همکاران بانک به ساعات اداری محدود نبوده و کار به صورت ۲۴ ساعته انجام شده است.

وی همچنین با اشاره به این که از توانمندی‌های همه کارکنان بانک بهره گرفته شده، اظهار کرد: تفکیک کالا‌ها و تحویل اسناد و مدارک قابل احراز با دستور دستگاه قضا در حال انجام است و امیدواریم هر چه سریع‌تر وارد مراحل بعدی تحویل اموال شویم.

رئیس اداره امور شعب مرکزی بانک ملی تصریح کرد: تک تک مراحل تحویل اموال مسروقه به مشتریان خسارت دیده از سرقت، با تصمیم دستگاه قضا انجام خواهد شد و پس از دستور مراجع قضائی بانک به مشتریان اطلاع‌رسانی می‌کند.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی به صاحبان اموال مسروقه تنها به صورت تماس نخواهد بود و کارکنان بانک ملی با پیگیری‌های مستمر نسبت به اطلاع‌رسانی مراحل مختلف اقدام می‌کنند.

حبیبی در خصوص مراحل آتی تحویل اموال مسروقه از صندوق‌های اجاره‌ای توضیح داد: آمادگی‌های لازم در بانک ملی وجود دارد و ۳۰ ایستگاه برای پاسخگویی به مشتریان ایجاد شده است تا روند شناسایی، احراز و تحویل اموال تسهیل و تسریع شود.

رئیس اداره امور شعب مرکزی بانک ملی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: بانک امیدوار است که تحویل اموال مسروقه به صاحبان در اسرع وقت انجام شود، اما همان طور که اشاره شد، مراجع قضائی باید نسبت به آغاز مراحل بعد تصمیم گیری کنند.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه خبری پرسون، تاریخ انتشار:۲۵ خرداد ۱۴۰۱، کد خبر: ۴۰۱۴۴۸، www.purson.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین