پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۲۴۵۸
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
رییس بیمه مرکزی گفت: ۲۰ درصد از پرداخت خسارت‌ها به دلیل سوانح ساختگی و تقلب است به عنوان مثال در سال ۹۹، ۲۵ هزار میلیارد خسارت بابت بیمه شخص ثالث انجام شد.
شعار سال: رییس بیمه مرکزی گفت: از حدود ۱۲ میلیون موتورسیکلت فقط یک میلیون و ۶۰۰ هزار موتورسیکلت دارای بیمه بوده این در حالی است که ۲۶ درصد تصادفات مربوط به تصادفات موتورسیکلت است و به دلیل نداشتن بیمه خودرو مقصر شناخته می‌شود.
 
غلامرضا سلیمانی در همایش تجلیل از کروکی برتر کاغذ و الکترونیکی افزود: ۵۰ درصد تصادفات زیر ۱۶ میلیون تومان به دلیل سازش نیازی به کروکی ندارد، اما در تصادفات سنگین تقلب افزایش می‌یابد.

وی اضافه کرد: ۲۰ درصد از پرداخت خسارت‌ها به دلیل سوانح ساختگی و تقلب است به عنوان مثال در سال ۹۹، ۲۵ هزار میلیارد خسارت بابت بیمه شخص ثالث انجام شد.

رئیس بیمه مرکزی با بیان اینکه حق بیمه براساس میزان خسارت‌های پرداختی سال گذشته حساب می‌شود، گفت: براساس آمار یک میلیون و ۵۰۰ هزارخودرو وجود دارد که بیمه ندارند.

سلیمانی افزود: در وسایل نقلیه ون و اتوبوس میزان خسارت به بالای ۱۰۰ درصد و خوردو‌های سواری به ۷۰ درصد می‌رسد.

هفته نیروی انتظامی از ۱۷ مهرماه با شعار پلیس مقتدر، قانونمدار و امین مردم آغاز و ۲۳ مهر ماه با شعار پلیس، ولایتمداری، حفظ ارزش‌ها و جامعه ایمانی به پایان می‌رسد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از عصر ایران، تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰، کد خبر:۸۰۷۷۹۷، www.asriran.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین