سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
طوطی و بازرگان؛

سازمان منافقین از روشنفکری تا ترور

بازخوانی جنایات و سبوعیت سازمانی که چندین هزار ایرانی بی‌گناه را ترور کرده، در جنگ تحمیلی به صدام سرویس می‌داده و حالا هم رسما در خدمت سعودی و آمریکاست، حتما مهم است. مهم است، چون در این سال‌ها برای تبیین جنایت‌ها و خیانت‌های آن کوتاهی صورت گرفته؛ آن قدر کوتاهی شده که کاندیداهای ریاست‌جمهوری هم فکر می‌کنند از این گسست تاریخی و اکنون‌زدگی به وجودآمده در جامعه ایرانی می‌توانند استفاده کرده، با شعبده‌بازی جای جلاد و شهید را عوض کنند و سبد رأیشان را از این طریق پر کنند.
طنز؛

یعنی از اپوزیسیون هم شانس نیاوردیم

از اپوزیسیون هم شانس نیاوردیم
عامل ارسال پیامک به نمایندگان؛

خلیل موحدی: مسیر‌های دیگری جز پیامک دادن دارم که آن را نمی‌گویم

موحدی عضو سابق شورای شهر مشهد می‌گوید پیامک‌های تهدید آمیزی که به نمایندگان مجلس برای منع تصویب CFT ارسال شده است از سوی او و همراهانش نبوده است و اگر ثابت شود که توهین و تهدیدی صورت گرفته است شخصا آن را پیگیری و خاطیان را تحویل دستگاه قضا می‌دهد.
عامل ارسال پیامک به نمایندگان؛

چهره پشت پرده پیامک‌های مشهد، نامزد مجلس یازدهم!

معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان رضوی گفته است: متولی اصلی پیامک‌های ارسالی به نمایندگان شناسایی نمی‌خواهد و خود افراد دخیل در این امر اعلام کرده‌اند که ارسال این پیامک‌ها کار چه کسی است. این فرد عضو سابق شورای شهر مشهد بوده است.
مواضع ضد ایرانی؛

لابی‌گری گروهک «کومله» علیه ایران در واشنگتن

یک رسانه آمریکایی از تلاش یک گروهک تروریستی برای جلب حمایت‌های دولت آمریکا علیه ایران خبر داده است.
مناطره ای جالب!؛

آنچه فمنیست فرانسوی فهمید و مسیح علینژاد نه

مسیح علینژاد در جریان یک مناظره تلوزیونی با فمنیست فرانسوی وقتی در مقابل تاکید وی از قانون شرعی حجاب در ایران کم آورد از مد شدن حجاب در جهان و حمایت از آن ابراز تاسف کرد.وی از نوشتن گزارشی علیه این قانون در نیویورک تایمز می گوید و اینکه دولت فرانسه جلوی پای زنان مسلمان دو راه گذاشته یا فرانسوی باشند با مسلمان! در حالیکه مسلمانان از شهروندان فرانسه محسوب می شوند. دولت فرانسه درک نمی کند و یا نمی خواهد بپذیرد و تا وقتی حقوق مسلمانان را نپذیرد شرایط بدتر و بدتر خواهد شد.
علی‌اصغر رمضانپور؛

از معاونت ارشاد تا سردبیری تلویزیون ضدانقلاب

علی‌اصغر رمضانپور سردبیر شبکه ماهواره‌ای «ایران اینترنشنال» که ابتدای هفته، تریبون زنده خود را در اختیار سخنگوی گروهک تروریستی الاحواز قرار داد، زمانی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود
سر دبیر اینترنشنال کیست؟

رابطه معاون وزیر ارشاد دولت خاتمی با تروریست های الاحوازیه

علی‌اصغر رمضانپور در دوره وزارت احمد مسجدجامعی در دوران اصلاحات به عنوان معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران فعالیت می‌کرد.
حمایت فیک‌ها و تمسخر داخلی‌ها؛

این ۴۰ نفر با #فرشگرد می‌خواهند جمهوری اسلامی را براندازند!

تشکلی تازه به نام «فرشگرد» با ادعای سرنگونی جمهوری اسلامی اعلام موجودیت کرده است؛ تشکلی که توسط چهل فعال سیاسی کمتر شناخته شده خارج از کشور تأسیس شده است.
نقش‌ آمریکا در تأمین مالی تروریسم ؛

منافقین از عربستان چند تُن طلا گرفتند

گزارش یک سایت اردنی نشان می‌دهد رژیم عربستان سعودی چندین تُن طلا و چند چمدان ساعت رولکس در اختیار اعضای گروهک تروریستی منافقین قرار داده است.
۴ نفر پرچم ایران را آتش زدند؛

تعرض به سفارت ایران در فنلاند

این تارنمای انگلیسی زبان به نقل از پلیس فنلاند خبر داد که پلیس از پیش مطلع شده بود که قرار است از ساعت 1 تا 3 بعد از ظهر این اعتراضات انجام شود ولی در جریان آشوبگری ها معترضین به خشونت متوسل شدند.
چنین اقداماتی مصداق لاشخور است؛

شراکت رضا پهلوی در قتل ایرانیانی مانند خلبان فتاحی

علی علیزاده در پاسخ به توییت رضا پهلوی، نوشت: ازآنجاکه سالی یک نامه برای تحریم ایران می‌نویسی در قتل ایرانیانی چون خلبان فتاحی شریک هستی.
به اتهام ترور شیمیایی منصور اسانلو؛

حسینی، مجری ری‌استارت در آمریکا دستگیر شد

سید محمد حسینی لیدر گروه ضد انقلاب ری استارت به اتهام ترور شیمیایی منصور اسانلو، یکی از فعالان ضدانقلاب دستگیر شد
شیوه نوین مبارزه، تروریسم اقتصادی؛

اسناد تازه کشف شده از مأموریت تازه منافقین برضد ایران

هدف منافقین و اربابان جدید آن‌ها تروریسم اقتصادی است و برای تابستان سال ۱۳۹۷ با اسم رمز «تابستان داغ »، چنین خوابی را دیده‌اند.
توئیت جالب انگیز؛

دوگانگی تاجزاده ها در مقابل ملک مطیعی ها

مصطفی تاجزاده طی مطلبی در سوگ ناصر ملک مطیعی نوشت کاش می شد این جماعتی که رفتن برگردند ایران.
پروژه جدید ضدانقلاب؛

جعل فتوای آیت الله سیستانی درباره پرداخت فطریه +تصاویر

رسانه‌های ضدانقلاب پس از شکست خوردن در پروژه بی‌اعتماد کردن مردم به کمیته امداد امام(ره) طی روزهای گذشته، این بار در آستانه عید فطر دست به جعل فتوای آیت‌الله سیستانی زدند.
رسانه‌های هلندی:

عامل انفجار حزب جمهوری اسلامی کشته شده است

رسانه‌های هلندی گزارش داده‌اند: علی معتمد نام مستعار محمدرضا کلاهی صمدی، عامل یکی از بزرگ‌ترین حملات تروریستی در تاریخ ایران بوده است که در سال 2015 در هلند کشته شده است.
یاسر الخبیث کیست؟

ادای دین یاسر الخبیث به سیدحسین شیرازی/ چرا به سفارت ایران حمله شد؟

توهین‌های صریح سید حسین شیرازی به ولایت فقیه، نشان داد آن‌چه به عنوان تندروی‌های بعضی طرفداران جریان شیرازی مطرح می‌شده، در واقع متن و دیالوگ رسمی بیت آیت الله سیدصادق شیرازی بوده است.
سازمان آدم‌کش منافقین؛

چهار دهه پادویی گروهکی آدم‌کش ضد ملت

حِقد و دشمنی پادوهای سازمان آدم‌کش منافقین از ملت ایران به زمانی باز می‌گردد که به دنبال سو‌ءاستفاده از نام انقلاب اسلامی با سیلی مردم انقلابی ایران از کشور اخراج شدند.
نشست گروهک منافقین؛

مجوز فرانسه برای برگزاری نشست گروهک منافقین

گروهک تروریستی منافقین روز گذشته با مجوز فرانسه نشستی را در پاریس برگزار کرد.
صفحه  از ۳
نظرات و گلایه ها