سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
نشست خبری سخنگوی وزارت بهداشت؛

برنامه‌ای برای تامین داروهای گران بیماران نادر نداریم/ تصمیم مجلس برای ۱۹ هزار میلیارد حق درمان

سخنگوی وزارت بهداشت توضیحاتی در ارتباط با سلامت مردان،‌ سقوط هواپیمای آسمان، اهدای خون در روزهای سرد و کاهش پرداختی از جیب مردم با اجرای طرح تحول ارائه داد.
شیویاری:

گروکشی دارویی از سوی واردکنندگان غیرقانونی است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس هرگونه گروکشی دارویی را به دلیل عدم پرداخت مطالبات واردکنندگان دارو اقدام غیرانسانی و غیرقانونی دانست.
ورود غیر قانونی یک داروی اعتیاد آور ؛

بازی خطرناک یک کارخانه داروسازی خارجی با معتادان ایرانی

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف سرنخ‌هایی در ارتباط با ورود غیرقانونی یک داروی اعتیادآور خبر داد که بر اساس آن پای یک کارخانه تولید دارو در یکی از کشورهای همسایه در میان است.
معرفی بهره ورترین شرکت های دارویی؛

بهره‌ورترین شرکت‌های داروسازی جهان کدامند؟

بهره‌ورترین شرکت‌های داروسازی جهان معرفی می شوند.
سخنگوی سازمان غذا و دارو تاکید کرد؛

هشدار به شرکت های دارویی که «جایزه» فروش می دهند

سخنگوی سازمان غذا و دارو، خواستار قطع شیوه های تبلیغاتی برخی شرکت های دارویی برای فروش محصولات شان شد و گفت: در غیر این صورت، با این قبیل شرکت ها برخورد خواهد شد.
سخنگوی سازمان غذا و دارو تاکید کرد؛

هشدار به شرکت های دارویی که «جایزه» فروش می دهند

سخنگوی سازمان غذا و دارو، خواستار قطع شیوه های تبلیغاتی برخی شرکت های دارویی برای فروش محصولات شان شد و گفت: در غیر این صورت، با این قبیل شرکت ها برخورد خواهد شد.
سخنگوی سازمان غذا و دارو :

تبلیغ هرگونه دمنوش لاغری در رسانه ممنوع است

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: تاکنونی مجوزی برای فرآورده‌های دمنوش جهت لاغری در کوتاه هترین زمان ممکن از جانب سازمان غذا و دارو صادر نشده است و مردم باید نسبت به مصرف اینگونه محصولات آگاه باشند.
گزارش مرکز پژوهشی آرا درباره صنعت داروی ایران؛

معجونی مرکب از 669% خطا در محاسبات و 100% سوءتفاهم در بدیهیات

یک کارشناس حوزه دارو نسبت به گزارش تازه منتشر شده اندیشکده سرآمد متعلق به مرکز پژوهشی آرا با عنوان «گزارش راهبردی تحلیل استراتژیک صنعت دارویی کشور» واکنش نشان داده و جوابیه‌ای را بطور اختصاصی در این زمینه در اختیار ما قرار داد.
مشکلات حوزه دارو؛

در حوزه دارو با نقطه بحرانی فاصله داریم

در نظام سلامت هر کشور، دارو جایگاه مهمی دارد؛ افراد زیادی به مصرف آن نیاز دارند و هرگونه اختلال در تولید یا توزیعش می‌تواند صدمات جبران‌ناپذیری به مردم و سلامت‌شان بزند.
رئیس سازمان غذا و دارو خبرداد:

تولید داروهای ایرانی در ترکیه و روسیه

معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو، ضمن تشریح مهمترین اقدامات وزارت بهداشت در حوزه دارویی کشور، برنامه های آتی سازمان غذا و دارو در حوزه دارو را اعلام کرد.
حمید خیری مطرح کرد؛

استفاده از خردجمعی برای توانمندی سازی داروخانه‌ها

رئیس روابط عمومی انجمن داروسازان ایران با تاکید بر ضرورت انسجام و استفاده از خردجمعی برای توانمندی سازی داروخانه ها اظهار داشت: برای توسعه خدمات سلامت در کشور باید توانمندسازی داروخانه‌ها در دستور کار دولت قرار گیرد.
در یک گزارش راهبردی؛

دارو؛ راهبرد سلامت ملی/ واردات دارو از ۵۰ کشور دنیا

آمار منتشر شده در ۵ ماهه سال ۱۳۹۶ نشان می‌دهد ایران از بیش از ۵۰ کشور دنیا محصولات دارویی وارد کرده است و بیشترین حجم واردات از کشورهای اروپایی انجام شده است.
عضو هیات علمی دانشکده داروسازی دانشگاه شهید بهشتی:

وضعیت داروخانه های خصوصی کشور بحرانی است

عضو هیات علمی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: اشتغال داروسازان در بخش بیمارستانی و افزایش قیمت دارو به شکل منطقی، منجر به ارائه خدمات بهتر به عموم مردم خواهد شد.
پیرویان مطرح کرد:

سازمان غذا و دارو از وظایف اصلی رگولاتوری خود خارج شده است

مدیر گروه اقتصاد و مدیریت دارو دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و معاون سابق سازمان غذا و دارو گفت: سازمان غذا و دارو از وظیفه اصلی رگولاتوری خود خارج شده و باید به این جایگاه بازگردد.
دین دوست مطرح کرد؛

نیازمند رگولیشن شبکه‌های اجتماعی در حوزه دارو هستیم

مدیرعامل شرکت بهستان دارو گفت: سخت است تصور کنیم عراق و سوریه فقط به خاطر کمک ما به شکست داعش از ما دارو بخرند.
قانعی:

ایران دومین کشور تولید کننده داروی فاکتور هفت در دنیا

دبیر ستاد زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در خصوص روند رو به رشد و موفقیت های این ستاد بعد از انقلاب اسلامی توضیح داد.
سازمان غذا و دارو اعلام کرد؛

اسامی لوازم آرایشی و بهداشتی غیر مجاز

لیست برخی اقلام آرایشی و بهداشتی غیر مجاز بوسیله سازمان غذا و دارو اعلام شد.
مدیر روابط عمومی انجمن داروسازان ایران:

به دنبال اصلاح قراردادهای بیمه سلامت با داروخانه‌ها هستیم

مدیر روابط عمومی انجمن داروسازان ایران گفت: پرداخت‌های سازمان‌های بیمه‌گر باید منطبق بر زمان بندی ابلاغ شده از سوی قانون باشد و در ازای تاخیر، باید جریمه دیرکرد پرداخت کنند.
مدیرکل تغذیه وزارت بهداشت:

سرمایه گذاری در بهبود تغذیه ای سبب افزایش 16 برابری سود می شود

مدیر کل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بر اساس آخرین گزارش جهانی تغذیه که سال 2017 منتشر شد، هر یک دلار سرمایه‌گذاری در مداخلات تغذیه‌ای 16 برابر ‌سود خواهد داشت.
حریرچی خبر داد؛

جلوگیری از ورود و حمایت مالی دارو و مکمل‌های وارداتی تقلبی و قاچاق

قائم مقام وزير بهداشت گفت: در حوزه دارو و ملزومات دارویی، از ورود فراورده‌های تقلبی و قاچاق به زنجیره تامین و همچنین تخصیص حمایت‌های یارانه و ...
صفحه  از ۲۷
نظرات و گلایه ها