سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
فرشاد حیدری، معاون نظارتی بانک مرکزی به برخی شایعات پاسخ داد؛

من نقشی در جابجایی مدیران بانکی ندارم

حیدری گفت: در بانک صادرات ایران به جای تقسیم سود بین سهامداران گزینه انتخاب ذخیره کافی برای استحکام بانک را انتخاب کردیم، این عمل بانک مرکزی موجب ثبات مالی و سلامت بانک صادرات خواهد شد
گفت گو با مسعود کرباسیان؛

۵۰۰ هزار میلیارد اموال و دارایی دولت/ بدهی کمتر شده

وزیر اقتصاد از احصای بیش از ۵۰۰ هزار میلیارد تومان اموال و دارایی دولت خبر می‌دهد و اینکه بدهی‌های دولت از قبل کمتر شده. او همچنین معتقد است دولت سیاست کاهش نرخ ارز را دارد و در این زمینه اعتماد مردم به دولت یاری‌رسان خواهد بود. اعتمادی که به زعم کرباسیان در دولت یازدهم تقویت شده.
یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه؛

نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران 97 یازدهمین دوره

نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران ۹۷ یازدهمین دوره، در تاریخ ۲۷ الی ۳۰ فروردین ۹۷ برگزار می شود.
شریعتمداری در همایش انتخاب شرکت های برتر؛

در حال برداشتن گامهای موثری در بخش اقتصادی هستیم

وزیر صنعت ،معدن و تجارت: کشور در شرایط مطلوبی است وما درحال برداشتن گامهای موثری در بخش اقتصادی هستیم.
روابط عمومی بیمه نوین:

بلگوری عضو هیأت مدیره بیمه نوین شد

در جلسه هیأت مدیره شرکت بیمه نوین، علیرضا بلگوری؛ مدیرعامل جدید بانک اقتصاد نوین به عنوان عضو هیأت مدیره این شرکت معارفه شد.
شهرام جزایری:

کنار برج ترامپ برج بلندتر می سازم/ از شهرام کوین رونمایی می کنم/ احتمالا نوبل اقتصاد بگیرم

شهرام جزایری می گوید، از اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور تبرئه شده است. مردی که ادعا دارد شهرام جزایری که در دهه هشتاد محاکمه شد، وجود خارجی ندارد و او نه به دلیل اتهامات اقتصادی که به دلیل جنبه اجتماعی پرونده اش سیزده سال در زندان ماند.
مراسم پنجاهمین سالگرد تاسیس بورس؛

چه کسانی به سواری گرفتن مجانی از اقتصاد معتاد شده‌اند؟

رییس‌کل بانک مرکزی گفت: عدم تقارن اطلاعاتی و درجه نفوذ و قدرت بالای ذی‌نفعان نامشروعی که به سواری گرفتن مجانی از اقتصاد معتاد شده‌اند، از جمله موانع پرقدرتی هستند که در کنار سایر عوامل، سدهای چند لایه را در مسیر اقدامات اصلاحی ایجاد کرده‌اند.
از اقتصاد کلنگی تا اقتصاد بی وزن!

ثروت مالک آمازون 106 میلیارد دلار شد

ثروت مالک آمازون با رسیدن به 106 میلیارد دلار به رکوردی جدید در میان ثروتمندان جهان تبدیل شد و صدر نشینی خود را در جدول ثروتمندان جهان حفظ کرد.
سهم‌بران عمده رانت؛

تنوع توزیع رانت در بنگاه های صنعتی بزرگ دولتی و شبه دولتی

بسیاری از آگاهان قاطعانه معتقدند: «نمی توان با وجود انتقال شرکت های دولتی به شرکت های شبه دولتی و خصولتی ادعا کرد که خصوصی سازی انجام شده است.»
یک اقتصاددان عنوان کرد؛

قدرت خرید یارانه ۸۰۰۰ تومان شد،گرانی سوخت ۸درصد تورم و بیکاری درپی دارد

یک اقتصاددان با اشاره به اینکه افزایش قیمت حامل‌های انرژی باعث از بین رفتن شغل های موجود می شود گفت:افزایش ۵۰درصدی نرخ سوخت باعث اضافه شدن حداقل ۸درصد تورم خواهد شد.
بدتر از ترکمانچای؛

در قرارداد گمرکی ایران و روس چه گذشت؟

همچنان‌که ‌در اوایل قرن نوزدهم دیگر کشورها به تبعیت از عهدنامه‌های گلستان و ترکمانچای روابط تجاری خود را با ایران تنظیم کردند، قرارداد گمرکی ایران و روس در اوایل قرن بیستم نیز مبنایی برای بقیه کشورها قرار گرفت.

پیام تسلیت رییس کل بانک مرکزی به عضو شورای پول و اعتبار

رییس کل بانک مرکزی در پیامی درگذشت عموی محمدرضا تابش، عضو شورای پول و اعتبار را تسلیت گفت.
لاریجانی:

ارائه مشوق‌های صادراتی در کشور پنچر است/ دولت‌ها اصل۴۴ را سقط جنین کردند

رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم حمایت دائمی از صادرکنندگان تاکید کرد.
الگو برداری از تخفیفات ویژه فروشگاه های آمریکایی؛

از جمعه سیاه تا "حراجمعه" و "جمعه به خرید

مشکلاتی که اولین کپی برداری ها از جمعه سیاه در ایران را با انتقاد همراه کرد
دکتر فرخ قبادی؛

ما و سرمایه‌گذاری خارجی

سازمان ملل‌متحد «جهانی شدن اقتصادی را افزایش وابستگی متقابل اقتصادهای جهان، ناشی از گسترش تجارت بین مرزی کالاها و خدمات، نقل‌وانتقال سرمایه جهانی و انتشار گسترده و سریع فناوری»۱ تعریف می‌کند.
پاسخ به دو پرسش و پنج شایعه؛

ابعاد بزرگترین زلزله ربع قرن ایران

زلزله یکشنبه شب غرب ایران (مرز ایران و عراق)که در دو نقطه نزدیک به هم در خاک ایران و عراق-به‌عنوان نقاط اصلی زمین‌لرزه-رخ داد، به ثبت زمین‌لرزه بی‌سابقه طی ۲۷ سال اخیر در ایران منجر شد و در عین حال «لرزش محسوس» در ۱۶ استان کشور و ۸ کشور همسایه ایران و عراق را به همراه داشت.
خواندنی های جالب؛

پولدارهای دنیا اهل کجا هستند؟

به گزارش مرکز مشاوره و مطالعاتی PWC ، با وجود افزایش تنش‌های سیاسی و بی ثباتی‌های اقتصادی در سال‌های اخیر، ثروت میلیاردرهای دنیا ۱۷ درصد رشد کرد و از ۵.۱ هزار میلیارد دلار در سال ۲۰۱۵ میلادی به شش هزار میلیارد دلار در سال ۲۰۱۶ رسید.
دکتر سعید زیباکلام:

به‌راستی صرفا با صدور احکام مفاسد اقتصادی از بین می‌روند؟

دستاوردهای ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی به قدری نامشخص بود که 50 نماینده طرح تحقیق و تفحص از این ستاد را به هیئت رئیسه مجلس تسلیم کردند. در جلسه غیرعلنی که در آبان‌ماه سال 84 و در حضور آیت‌الله شاهرودی برگزار شد و ایشان مهمترین اقدام ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی را ایجاد توجه در جامعه نسبت به اصل فرهنگ مبارزه با مفاسد عنوان کردند و گفتند؛ هیچ فسادی را یک شب نمی‌توان ریشه‌کن کرد.
دکتر محمدابراهیم محجوب؛

از زیادی جواب‌ها در عذابیم

18 سال پیش به ایران می‌آید تا به تعبیر خودش در پروژه‌های پارس جنوبی مشارکت کند. پیشتر در کانادا زندگی می‌کرده، کار می‌کرده و درس می‌داده است.
شریعتمداری در مراسم روز ملی صادرات:

کیک اقتصاد کوچک مانده است

وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم روز ملی صادرات گفت: کیک اقتصادی ما کوچک مانده و اگر حجم بازار و تولید خود را افزایش ندهیم سهم ما از بازارهای جهانی رقمی اندک خواهد بود.
صفحه  از ۶
نظرسنجی
میزان رضایت شما از عملکرد بورس، در سال 1396 چقدر است؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها