سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
افشاگری رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

آمار ساختگی دولت درباره کاهش قاچاق کالا!

افشاگری رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از آمار ساختگی دولت درباره کاهش قاچاق کالا در دولت یازدهم!
انحصار اطلاعات در گمرک؟!

موازی کاری با سامانه جامع تجارت به نفع قاچاق

گمرک باید طبق قانون مبارزه با قاچاق کالا، اقدامات خود را حول محور قانون و سامانه جامع تجارت انجام دهد، اما با موازی کاری و انحصار اطلاعات، عملا به تنهایی قادر به مبارزه نیست و به متولی قانون هم کمک نمی‌کند.
ترفند جدید قاچاقچیان؛

خروج ارز با شگرد جدید در سوء‎استفاده از کارت بازرگانی

با تشدید فشارها برای مبارزه با فرار مالیاتی در تجارت خارجی، کارت های بازرگانی یکبار مصرف اشخاص حقوقی جایگزین کارت های بازرگانی اجاره ای افراد حقیقی شده و به نظر می‌رسد سازمانهای نظارتی برای این ترفند جدید قاچاقچیان راهکاری در پیش نگرفته‌اند.
مبارزه با قاچاق کالا؛

حریق نمادینِ کالاهای مکشوفهِ قاچاق،بازدارنده نیست

بر اساس گزارشات موجود، ارزش کالاهای وارداتی قاچاق، قریب به ۱۵ میلیارد دلار، معادل ۵۵ هزار میلیارد تومان برآورد می‌شود، رقمی سنگین که هدررفت آن بخش قابل توجهی از توان تولید کشور را معیوب می‌سازد.
با یک سند افشا شد؛

واگذاری مشکوک انحصار واردات سیگار آمریکایی به یک شرکت تازه تاسیس

مطابق دستور نعمت‌زاده، انحصار واردات سیگار مارلبورو به شرکتی تازه تاسیس واگذار شده است. بررسی سوابق این شرکت، مشکوک بودن این واگذاری را بیشتر نشان می‌دهد.
کوچکی‌نژاد تشریح کرد؛

جزئیات ورود ۱۰۰هزار تن برنج آلوده وارداتی‌ به کشور

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: واردات ۱۰۰هزار تن برنج خارجی به کشور در فصل برداشت برنج خلاف قانون است.
تخلفات مالی در بانک سرمایه؛

30 نفر از بانک سرمایه 9 هزار میلیارد تومان وام گرفتند

رئیس هیئت تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: حدود ۳۰ نفر از بانک سرمایه ۹ هزار میلیارد تومان وام خارج از ضوابط و به صورت مشکوک‌الوصول دریافت کرده‌اند.
مبارزه با پدیده شوم قاچاق؛

قاچاق سیگار نصف شد

رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور اظهار کرد : قاچاق سیگار از ۱۲ میلیارد نخ در سال ۱۳۹۳ به ۶ میلیارد نخ در سال ۱۳۹۵ رسید و کاهش ۵۰ درصدی داشته است.
عباسی خبر داد؛

اعطای هزار میلیارد وام‌های مشکوک‌الوصول به افراد خاص توسط بانک سرمایه

عضو هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از اعطای حدود هزار میلیارد تومان وام‌های مشکوک‌الوصول به افزاد خاص توسط بانک سرمایه خبر داد.
عضو فراکسیون امید ؛

در موضوع موسسات مالی و اعتباری بزرگ نمایی می کنند

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی درباره موضوع موسسات مالی گفت: البته سپرده گذاران این موسسات حق دارند و دولت وظیفه دارد از پول آنان حمایت کند ولی در این راستا ما شاهد بزرگ نمایی هایی در داخل و خارج کشور هستیم.
اقتصاد و شفافیت اطلاعات؛

سالم‌سازی اقتصاد و مبارزه با فساد چگونه محقق می‌شود؟

گام موثر در راستای اجرای بند 19 سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، ایجاد و بهینه‌سازی سامانه‌های شفافیت اطلاعاتی است. این سامانه‌ها علاوه بر کاستن از عامل انسانی و درنتیجه برچیدن زمینه بسیاری از فسادهای ناشی از اعمال قدرت و سلیقه افراد، زمینه مناسبی جهت اطلاع‌رسانی و شفافیت اطلاعات و در نتیجه افزایش اعتماد عمومی به مسئولین کشور و مشارکت شهروندان در اقتصاد مولد فراهم می‌آورند.
گزارش یک اشکال ؛

در هيچ كجاي دنيا نمی شود این همه سود از بدنه اقتصاد به جیب زد!!

آقای «ایکس» درست زمانی که آقای دکتر روحانی داشت در مقام یازدهمین رئیس‌جمهور کابینه‌اش را در مرداد 1392 می‌چید، یک میلیون دلار سرمایه وارد ایران کرد. او قصد داشت این سرمایه را در کار تولید به کار گیرد. سرمایه دلاری‌اش را به قيمت روز به ريال تبديل كرد و سه میلیارد و 700 میلیون تومان گرفت. به او گفته شد سپرده‌گذاری در بانک صرفه اقتصادی بیشتری از کار تولید دارد.
اظهارنامه و بارنامه صوری برای عبور از مسیر سبز؛

اسناد قاچاق ۹کانتینر دوربین مداربسته با کارت یک‌بارمصرف

بررسی اسناد قاچاق ۹ کانتینر دوربین مداربسته نشان می‌دهد قاچاقچیان ضمن استفاده از کارت بازرگانی یک‌بارمصرف، دوربین مداربسته را در سامانه گمرک، اجزا و قطعات با مأخذ ۵درصد اظهار کرده‌اند.
معاون سازمان حمایت :

گران‌فروشی به اسم "مالیات بر ارزش افزوده"

معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اخذ مالیات بر ارزش افزوده بطور مضاعف توسط واحدهای صنفی را تخلف دانست و نسبت به برخورد با واحدهای متخلف هشدار داد.
نامه ۱۰نماینده به هیات‌رئیسه مجلس؛

آغاز تحقیق و تفحص از بانک مرکزی

ده نماینده در نامه‌ای به هیات‌رئیسه مجلس با اشاره به نقض قانون و اجرای ناقص آن از سوی بانک مرکزی در موضوع موسسات مالی غیرمجاز، خواستار آغاز تحقیق و تفحص از این بانک شدند.
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز مطرح کرد ؛

اختلاف گمرک و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مورد ماهیت کشف محموله کولر گازی

سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز روز پنجشنبه جزییات جدیدی از کشف یک محموله بزرگ کولر گازی را رسانه ای کرد و گفت: از نظر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، این محموله ماهیت قاچاق دارد، اما مسئولان گمرک چنین اعتقادی ندارند.
سخن‌روز مطبوعات کشور؛

یک‌سال فرصت روحانی برای ایجاد 950 هزار شغل/ بحران پیش‌روی دولت دوازدهم

به نظر می رسد مردم با وجود نارضایتی که از شرایط اقتصادی کشور داشته اند، همچنان اعتماد به دولت فعلی را بهترین گزینه موجود می دانند.
پولشویی میلیون دلاری داماد اردوغان؛

استبداد سیاسی مادر فساد اقتصادی

زمامدارانی که بازور و نیرنگ کار خود راپیش می برند شاید روزگاری محبوب دلها بوده اند و سپری شدن روزگار انها را را به زورگویان تاریخ تبدیل کرده است. ازاین دست رهبران در اسیا و در اروپا و افریقا اندک نبوده و برخی هنوز زنده اند .
رئیس کل دادگستری استان تهران خبر داد؛

صدور کیفرخواست پرونده تعاونی ثامن الحجج

رئیس کل دادگستری استان تهران از صدور کیفرخواست پرونده تعاونی اعتبار ثامن الحجج خبر داد و گفت: قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست پرونده صادر و با مجموعه بیش از 90 جلد به دادگاه کیفری یک استان ارجاع شده است.
اطلاعیه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز؛

کاهش ۵۰% قاچاق در طی ۳ سال حاصل برنامه‌های دولت است

در پی طرح مطالبی در جریان سومین دوره مناظره‌ی نامزدهای انتخاباتی دوازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن تأکید بر روند مثبت فرآیند مبارزه‌ی هدفمند و دستیابی به کاهش پنجاه درصدی حجم قاچاق کالا طی سه سال گذشته توضیحات اجمالی ذیل را به منظور تنویر افکار عمومی به محضر ملت عزیز و شریف ایران اسلامی تقدیم می‌دارد:
صفحه  از ۱۲
نظرسنجی
میزان رضایت شما از عملکرد بورس، در سال 1396 چقدر است؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها