سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز مطرح کرد ؛

اختلاف گمرک و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مورد ماهیت کشف محموله کولر گازی

سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز روز پنجشنبه جزییات جدیدی از کشف یک محموله بزرگ کولر گازی را رسانه ای کرد و گفت: از نظر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، این محموله ماهیت قاچاق دارد، اما مسئولان گمرک چنین اعتقادی ندارند.
سخن‌روز مطبوعات کشور؛

یک‌سال فرصت روحانی برای ایجاد 950 هزار شغل/ بحران پیش‌روی دولت دوازدهم

به نظر می رسد مردم با وجود نارضایتی که از شرایط اقتصادی کشور داشته اند، همچنان اعتماد به دولت فعلی را بهترین گزینه موجود می دانند.
پولشویی میلیون دلاری داماد اردوغان؛

استبداد سیاسی مادر فساد اقتصادی

زمامدارانی که بازور و نیرنگ کار خود راپیش می برند شاید روزگاری محبوب دلها بوده اند و سپری شدن روزگار انها را را به زورگویان تاریخ تبدیل کرده است. ازاین دست رهبران در اسیا و در اروپا و افریقا اندک نبوده و برخی هنوز زنده اند .
رئیس کل دادگستری استان تهران خبر داد؛

صدور کیفرخواست پرونده تعاونی ثامن الحجج

رئیس کل دادگستری استان تهران از صدور کیفرخواست پرونده تعاونی اعتبار ثامن الحجج خبر داد و گفت: قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست پرونده صادر و با مجموعه بیش از 90 جلد به دادگاه کیفری یک استان ارجاع شده است.
اطلاعیه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز؛

کاهش ۵۰% قاچاق در طی ۳ سال حاصل برنامه‌های دولت است

در پی طرح مطالبی در جریان سومین دوره مناظره‌ی نامزدهای انتخاباتی دوازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن تأکید بر روند مثبت فرآیند مبارزه‌ی هدفمند و دستیابی به کاهش پنجاه درصدی حجم قاچاق کالا طی سه سال گذشته توضیحات اجمالی ذیل را به منظور تنویر افکار عمومی به محضر ملت عزیز و شریف ایران اسلامی تقدیم می‌دارد:
اسناد جدید از تخلفات بانک سرمایه در دولت یازدهم؛

از پرداخت مبلغ 3000،000،000 به یک بدهکار بانکی تا مفقود شدن پرونده وام‌های میلیاردی

در حالی که انتظار می رفت فخرالدین دانش آشتیانی بعد از روی کار آمدن اهتمام بیشتری به موضوع اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان بپردازد، اما شواهد نشان می دهد که روند اختلاس در این بانک نه تنها متوقف نشده بلکه همچنان ادامه داشته است.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان:

طرح سامانه جامع انبارها یکی از راههای مبارزه با قاچاق کالا و ارز است

معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان صنعت ،معدن وتجارت گلستان با بیان این که، طرح سامانه جامع انبارها یکی از راههای مبارزه با قاچاق کالا وارز است، گفت: هدف طرح سامانه جامع انبارها شناسائی کل مکانهایی است که مبدا و مقصد کالا می باشند.
تغییر مدیرعامل بانک سرمایه؛

جزئیات تازه از دلایل برکناری مدیرعامل بانک سرمایه

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان دربارهٔ تغییر مدیرعامل بانک سرمایه گفت: گزارشاتی از تخلفات ایشان بود که ادامه حضورش در بانک سرمایه به صلاح نبوده است همچنین وزیر آموزش و پرورش را برای این تغییر تهدید به استیضاح کردند و به او فشار آوردند تا خانی را تغییر ندهد.
وزیر وارداتچی؛

کارگر ایرانی طعمه وارداتچی‌ مظلوم!

در حالی که رئیس جمهور و وزرا در شعار بر لزوم حمایت از تولید داخل تاکید می ورزند و مردم را نیز به خرید کالای ایرانی ترغیب می‌کنند چرا باید یک وزیر وارداتچی کالایی باشد که واردات آن تولید داخل را نابود و کارگر ایرانی را بیکار کرده است؟
در پی ادعایی در خصوص آمار حجم قاچاق کالا در کشور؛

واکنش شدید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به تکرار ادعاهای خلاف واقع قالیباف

در پی ادعای محمدباقر قالیباف نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خصوص آمار حجم قاچاق کالا در کشور ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز واکنش شدید نشان داد.
مرور تجربه سالم‌سازی نظام اداری؛

فسادزدایی به سبک چینی

فعالان اقتصادی مبارزه با فساد اداری را مدت‌ها است که در دستور کار خود قرار داده‌اند. به اعتقاد آنها مقصران نامساعد بودن فضای کسب‌وکار، وجود مفاسد اقتصادی در دستگاه‌های دولتی است. بنابراین این موضوع که چگونه می‌شود با چنین معضلی مبارزه و آن را در اقتصاد کشور ریشه‌کن کرد، از مواردی است که مورد توجه بخش‌خصوصی قرار گرفته و از این‌رو در برنامه‌های مختلف قصد دارند به این موضوع بپردازند.
رمزگشایی از همکاری‌های شهرداری تهران و بابک زنجانی:

وقتی شهرداری تهران پرداخت بدهی نفتی بابک زنجانی را ضمانت کرد!

رمزگشایی از همکاری‌های شهرداری تهران و بابک زنجانی بی‌تردید به حل بسیاری از ابهامات سال‌های اخیر کمک می‌کند.
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد؛

پورشه‌های قاچاق اگر قابل صادرات نباشد، امحا می‌شود

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: اگر شرایط صادرات پورشه ها و دیگر خودروهای لوکس قاچاق به کشورهای دیگر فراهم شود آنها را صادر می کنیم وگرنه باید امحا شوند.
چه کسی اطلاعات غلط به روحانی داد؟

افشای سند جدید از خبط "بانک مرکزی" در بحران کاسپین

درحالی حسن روحانی رئیس جمهور اخیراً مدعی شده که یک قاضی در بحرانی شدن موضوع کاسپین نقش داشته که افشای یک سند جدید نشان می دهد، بانک مرکزی اسفند ۹۴ در جریان تغییر تابلوهای موسسات ادغامی به نام کاسپین بوده است.
رییس کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ :

چگونه از بخش‌های قرمز قاچاق انجام شد؟

رییس کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ در برنامه گفت و گو ویژه خبری شبکه دو گفت:«در گذشته نهادهای امنیتی عامل اصلی قاچاق بودند، اما هم اکنون این موضوع مطرح نیست. امضاهایی طلایی که در گمرکات و گمرک مرکزی داشتیم اصلا قابل مقایسه نیست.»
قاسم خورشیدی اعلام کرد:

طرح‌ سامانه‌های الکترونیکی تجارت امسال نهایی می‌شود

سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد: طرح‌ها و پروژه‌هایی که در سال های گذشته مورد توجه قرار گرفته باید مراحل نهایی خود را در سال جاری طی ‌کند. به ویژه طرح سامانه های الکترونیکی که مقرر شده مجموعه فرایندهای تجاری کشور را شفاف، سیستماتیک، شیشه ای و قابل رصد کند و به مسئله پیشگیری از قاچاق کالا و ارز کمک کند.

لشکربلوکی چگونه بدون سابقه بانکی عضو هیات مدیره شد!

در مجموع باید از فرشاد حیدری و ولی‌اله سیف پرسید در مشاور جوان و کم تجربه طیب نیا کدام سوابق بانکی را دیده‌اند که مهر هیات مدیره شدن وی را امضا کرده اند؟! آیا لشکر بلوکی سابقه بانکی داشته است؟

لشکربلوکی چگونه بدون سابقه بانکی عضو هیات مدیره شد!

در مجموع باید از فرشاد حیدری و ولی‌اله سیف پرسید در مشاور جوان و کم تجربه طیب نیا کدام سوابق بانکی را دیده‌اند که مهر هیات مدیره شدن وی را امضا کرده اند؟! آیا لشکر بلوکی سابقه بانکی داشته است؟
معضلات کارت‌های بازرگانی؛

برندهای بزرگ چگونه قاچاقچی می‌شوند؟

میزان فرار مالیاتی از محل تجارت خارجی را 14 هزار میلیارد تومان تخمین می‌زند.
معاون وزیردادگستری :

افزایش نظارت بر قاچاق در مرزها/آخرین وضعیت استخدام قضات تعزیرات

سرپرست تعزیرات حکومتی از انجام برنامه های پیشگیری از قاچاق در مرزها خبرداد.
صفحه  از ۱۱
نظرسنجی
میزان رضایت شما از عملکرد بورس، در سال 1395 چقدر است؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها