سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کدام دولت گرانی و رکود را به مسکن هدیه کرد؟

قيمت مسكن از سال ۶۸ تا ۹۱حدود ۵۳ برابر شده است|بازار مسکن همسو با تورم دچار نوسان شد

رکود بازار مسکن،وارد ششمین سال خود شده؛خیلی از کارشناسان پیش بینی می کنند که امسال سال خروج از رکود است.چه آنکه شرایط اقتصاد تثبیت رشد اقتصادی است.
پایداری ادامه پیدا می‌کند؟

نفع مستاجران از رکود مسکن

رکورد کمترین رشد اجاره‌بها، پس از 11 سال، در کارنامه بازار مسکن 95 ثبت شد. سال گذشته، میانگین اجاره‌بهای واحدهای مسکونی در تهران، تحت‌تاثیر 5 مولفه ثبات‌ساز، 2 درصد افزایش یافت.
یک تحلیلگر بازار مسکن اعلام کرد؛

بهترین زمان برای خرید مسکن

یک تحلیلگر بازار مسکن گفت: با توجه به اشباع شدن مال‌ها در شهری مانند تهران خریداران بهتر است به جای تهران به سایر شهرهای کشور که هنوز در آن خلاء وجود دارد، فکر کنند.
قیمت بازار مسکن؛

بازار مسکن در آستانه انتخابات

در شرایطی که حدود یک ماه تا انتخابات ریاست جمهوری زمان باقی است بازار مسکن همچون چهار سال اخیر در رکود به سر می برد.

آخرین وضعیت مسکن مهر در سال ۹۶

آخوندی با بیان اینکه برخی از واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی و ۴۸ هزار واحد نیز گرفتار دادگاه‌ هستند،‌ گفت: تلاش ما این است که واحدهای مسکن مهر که بدون مشکل هستند و تعداد آنها در سال جاری به اتمام برسد.
مدیرطرح جامع مسکن خبر داد؛

بازار مسکن امسال بدون جهش قیمت رونق می‌گیرد

مدیرطرح جامع مسکن با اشاره به اینکه ۴۹۰ هزار خانه لوکس خالی در تهران پاسخگوی نیاز واقعی شهروندان پایتخت به مسکن نیست، گفت: در نیمه نخست امسال شاهد رونق بخش مسکن هستیم اما جهش قیمتی نداریم.
داستان خانه‌هایی که به ارث رسید؛

تا پایان پروژه مسکن مهر یک قدم دیگر باقیست/ تعیین تکلیف 20 هزار واحد کم آورده،به‌زودی

نزدیک به 10 درصد تا پایان تکمیل طرح به ارث رسیده مسکن مهر باقی است؛از مجموع 2 میلیون 200 هزار واحد مسکونی کلنگ زده شده،تنها 265 واحد باقی مانده که درحال تکمیل است.
معاون وزیر راه ؛

پیش‌بینی بازار مسکن در سال ۹۶/خطر بازگشت خرید و فروش دلالانه

مظاهریان معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت: رشد ۵.۶ درصدی بخش مسکن در اسفند ماه ۹۵ رشد مطلوبی است و ما خواهان رشد ناگهانی این بخش که با تورم همراه است، نیستیم.
اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران:

تسهیلات مسکن از سه کانال جدید

بانک عامل بخش مسکن با اعلام سرفصل برنامه‌های 17 گانه تامین مالی در سال 96، از برنامه‌ریزی برای ایجاد سه کانال جدید برای ارائه تسهیلات در سال جاری خبر داد.

افزایش معاملات مسکن تهران در سال گذشته

تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران در سال 1395 به 162.1 هزار واحد مسکونی بالغ شد، که در مقایسه با سال 1394، 5.4 درصد افزایش نشان می دهد.
سیاست‌های حاکم بر اقتصاد بخش مسکن را به رکود برد:

موفقیت کمتر از ۱۰ درصد نوسازی بافت‌های فرسوده

رئیس انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان با بیان اینکه سهم مسکن به‌ طور واقعی در اقتصاد کشور 16 درصد است پس اگر مسکن از رکود خارج شود، اقتصاد کشور نیز تکان خواهد خورد، گفت: سیاست‌های حاکم بر اقتصاد موجب رکود در بخش مسکن شده است.
یک کارشناس مسکن عنوان کرد؛

روزهای خوش مسکن،آخر پاییز۹۶/محرک‌های بازار مسکن کدامند؟

تحرک در بازار مسکن با افزایش معاملات، قیمت، تولید و سرمایه‌گذاری همراه است و تحرک در هر چهار بخش به رونق بازار مسکن و خروج از رکود می‌انجامد.
بر اساس آخرین سرشماری نفوس و مسکن؛

بلوکه شدن 250 میلیارد دلار در خانه های خالی

بر اساس آخرین سرشماری نفوس و مسکن در سال 1395 بالغ بر 2.5 میلیون واحد مسکونی خالی در کشور وجود دارد که به معنای عدم بهره وری اقتصادی 250 میلیارد دلار است.
رکود مسکن ؛

میمون برای مسکن خوش یمن نبود

بخش مسکن در حالی شمع چهارمین سال رکود خود را اواخر سال ۱۳۹۵ فوت کرد که طی ۱۱ ماه اخیر بیش از یک میلیون فقره تسهیلات به این بخش پرداخت شد.
مدیرعامل پردیس خبر داد:

واحدهای مسکن مهر پردیس پس از اسکان افتتاح می‌شوند/ پرداخت قطره‌چکانی وام ۴۰ میلیونی

مدیرعامل شهر جدید پردیس با بیان اینکه پرداخت وام ۴۰ میلیونی مسکن مهر از ۸۳ هزار واحدی که قرار است در شهر پردیس ساخته شود مشمول ۷۳ هزار واحد می‌شود، گفت: در حال حاضر پرداخت وام ۴۰ میلیونی به واحدهای مسکن مهر قطره‌چکانی است.
رشد اقتصادی سال آینده؛

پیش‌بینی‌خروج مسکن و معدن از رکود

یک کارشناس اقتصادی پیش بینی کرد:رشد اقتصادی سال آینده پایدار خواهد بود.
محمدرضا پورابراهیمی:

رکود مسکن با شرایط فعلی ادامه خواهد داشت

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با توجه به عدم اقدامات دولت در تغییر وضعیت اقتصادی کشور رکود مسکن در کشور ادامه خواهد داشت.
سعید غفوری:

۲۰۰ میلیارد تومان بودجه مسکن‌مهر از بلوکه درآمد

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از حل مشکل واریز یارانه ۲۰۰ میلیارد تومانی مسکن مهر خبر داد.
بازار مسکن خود را برای خواب بهاره آماده‌ می‌کند؟

تعداد معاملات مسکن در دومین ماه زمستان کاهش یافته است

در بهمن ماه سال جاری تعداد معاملات واحد های مسکونی و متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع واحد مسکونی در شهر تهران به ترتیب به 15.6 هزار فقره و 45.0 میلیون ریال رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل به ترتیب 4.5 درصد کاهش و 7.6 درصد افزایش نشان می دهد.
رییس اتحادیه مشاوران املاک خبر داد؛

گزارش مسکنی بانک مرکزی اشتباه است/ درخواست عجیب فئودال ها از رییس اتحادیه املاک

رییس اتحادیه مشاوران املاک با رد گزارش بانک مرکزی در خصوص افزایش قیمت مسکن تهران نسبت به فعالیت وب سایت های غیرمجاز در حوزه معاملات مسکن هشدار داد و گفت: قیمت مسکن از سال ۷۱ تا سال ۹۴ حدود ۱۰۰۰ درصد (۱۰۴برابر) افزایش یافته است.
صفحه  از ۶
نظرسنجی
میزان رضایت شما از عملکرد بورس، در سال 1395 چقدر است؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها