سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی؛

باید گام های بزرگتری در جهت ارتقاء زندگی کارگران و بازنشستگان برداشته شود

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: کارهایی که در این سال ها انجام داده ایم وظیفه ما بوده است و هنوز کار ناکرده زیادی باقی مانده است و باید گام های بزرگتری در جهت ارتقاء زندگی و معیشت کارگران و بازنشستگان عزیز برداشته شود.
اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی؛

رسانه‌ها برای دریافت یارانه بیمه زمستان ۹۵ و بهار ۹۶ اقدام کنند

رسانه‌ها برای محاسبه و دریافت یارانه بیمه فصل زمستان ۹۵ و بهار ۹۶ نسبت به بارگذاری فیش های پرداختی به تامین اجتماعی در ماه های اسفند ۹۵ و فروردین ۹۶ اقدام نمایند.
رفراندوم یارانه‌ها؛

ادامه یارانه ‌های نقدی تا چهارسال دیگر

طبق پیش بینی های صورت گرفته در قانون برنامه ششم، پرداخت یارانه نقدی تا آخرین سال قرن حاضر نیز تداوم خواهد داشت و به این ترتیب به نظر می رسد بار سنگین یارانه های نقدی تا چهار سال آتی نیز بر دوش دولت ایران سنگینی کند.
تخلف در مسیر اجرای قانون هدفمندی یارانه ها؛

پرداخت یارانه ها جرم و تصرف در اموال دولتی است

محمد مقیمی، حقوقدان و وکیل دادگستری با اشاره به اینکه قانون هدفمندی یارانه ها در قانونگذاری هم ایراد داشت، ابراز می دارد: این قانون به طور صحیح قانونگذاری و هدفمند نشد و در اجرا هم متخلف شناخته شد. به عنوان مثال باید به بخش صنعت و کشاورزی یارانه پرداخت می شد که یا اصلا […]
واریز یارانه ؛

زمان واریز یارانه خرداد ماه 96

بر اساس روال ماههای گذشته، یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی خانوار روز جمعه ۲۶ خرداد ساعت ۲۴ واریز می‌شود.
پرداخت مجدد یارنه به خانوارها؛

بلاتکلیفی پیامک‌های یارانه‌ای

از حدود چهار میلیون نفری که یارانه آنها قطع شده بود حدود ۹۰۰ هزار نفر برگشت داده شده‌اند.
در هفته اول ماه رمضان؛

افزایش قیمت چهار کالای اساسی

در هفته نخست ماه مبارک رمضان، قیمت چهار گروه کالایی با افزایش مواجه شده، چهار گروه کالایی کاهش قیمت را تجربه کرده‌ و قیمت سه گروه نیز ثابت ماند.
گزارش مرکز پژوهش های مجلس؛

شاخص رشد رفاه مردم در ۷ دولت

مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی از شاخص رفاه خانوارها در ۷ دولت نشان داد، رفاه مردم تنها در یک دولت بیشتر شد.
از وعده تا عمل؛

سه برابر شدن‌ یارانه کم‌درآمدها

دیروز سخنگوی دولت از برنامه دولت دوازدهم برای افزایش پنج برابری سطح معیشت 10 میلیون نفر از اقشار فقیر جامعه و امکان افزایش سه برابری یارانه فقرا در سال آینده خبر داد؛ کارشناسان ضمن استقبال از این اقدام، توصیه‌هایی نیز به دولت دارند.
سخنگوی دولت؛

منابع پنج برابر کردن معیشت اقشار فقیر

سخنگوی دولت با اشاره به برنامه دولت دوازدهم برای افزایش پنج برابری سطح معیشت ۱۰ میلیون نفر از اقشار فقیر جامعه گفت: منابع پنج برابر کردن معیشت اقشار فقیر را از هدفمندی تأمین می‌کنیم.
به منظور آزادسازی قیمت ها؛

زمزمه اجرای فاز نهایی هدفمندی یارانه‌ها

زمزمه های جدید از بدنه دولت:اجرای فاز نهایی هدفمندی یارانه ها به منظور آزادسازی قیمت ها و کاهش یارانه های دولتی در بخش مصرف در حال آغاز است.
فرمان واردات برای کنترل قیمت‌ها؛

واکنش وزارت صنعت به افزایش قیمت گوشت، برنج و حبوبات

طی روزهای گذشته قیمت مواد مصرفی به یکباره افزایش یافت، این افزایش قیمت که در سایه نبود نظارت سازمان حمایت و تعزیرات درآستانه ماه مبارک رمضان اتفاق افتاده این بار با واکنش وزارت صنعت و تجارت مواجه شده است، به طوری که با ارسال نامه‌ای به سازمان حمایت، درخصوص گرانی‌های اخیر توضیح خواست.
وضعیت قرمز گوشت قرمز؛

باران هم گوشت را گران کرد

می‌گویند دامداران به دلیل افزایش بارندگی‌ و بهبود علوفه مراتع، طمع کرده و دام خود را برای پرواربندی روانه بازار نمی‌کنند. این امر سبب شده گوشت شقه گوسفندی به کیلویی ۴۰ هزار تومان برسد.

یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی امشب واریز می‌شود

بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، یارانه نقدی خانوارها به ازای هر نفر ماهانه ۴۵۵۰۰ تومان امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
بررسی و برقراری مجدد یارانه متقاضیان معترض ؛

دستور رییس‌جمهور برای توقف هر اقدام جدید درباره یارانه

در پی برخی خبرسازی ها و شبهه افکنی ها در خصوص ارسال پیامک بررسی برقراری مجدد یارانه برای گروهی از هموطنان، دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت ضمن تکذیب موارد مطرح شده تاکید کرد که بررسی و برقراری مجدد یارانه افراد معترض که طبق قانون مشمول دریافت یارانه محسوب می شوند اقدامی متعارف و بر اساس روال ماههای گذشته بوده است.
بعد از یک سال اتفاق افتاد؛

وصل مجدد یارانه نقدی قطع شده شهروندان ۳ روز مانده به انتخابات+سند

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در آستانه انتخابات ریاست جمهوری با ارسال پیامک به برخی شهروندان که قبلا یارانه‌شان قطع شده و اعتراض کرده‌ بودند، از وصل شدن مجدد یارانه آنها در این ماه خبر داده است.
مستند مرکز پژوش های مجلس :

هر ۵۰ هزار تومان افزایش یارانه ۶/۴ درصد تورم ایجاد می کند

مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی اعلام کرده که در شرایط فعلی اقتصاد ایران، هر ۵۰ هزار تومان افزایش یارانه برای هر ایرانی، می تواند در سال اول اثر تورمی معادل افزایش ۶.۴ درصد داشته باشد.
یارانه؛ از خیال تا واقعیت؛

یارانۀ ۲ برابری، مساوی با بنزین ۳ هزار تومانی، آب و برق و گاز گران‌تر است

آیا در شرایط فعلی اقتصاد کشور، امکان تحقق وعده‌های یارانه‌ای وجود دارد و اگر یارانه‌ها چند برابر شود، چه اتفاقاتی را باید برای اقتصاد ایران متصور شویم؟
پوپولیسم با عدد و رقم:

یا نمی‌دانی شلاق چیست یا نمی‌دانی هزار چقدر است

نقل است حاکمی مردی را به هزار ضربه شلاق محکوم کرد. مرد گفت ای حاکم! یا نمی‌دانی شلاق چیست یا نمی‌دانی هزار چقدر است. این حکایت انتخابات در ایران است؛ زیرا برخی چنان وعده‌های رنگ به رنگ می‌دهند که گویی از عملکردها، منابع و هزینه‌ها خبر ندارند.
سعید لیلاز عنوان کرد؛

یارانه ۲۵۰ هزار تومانی، دلار را به ۸۰۰۰ تومان می‌رساند

سعید لیلاز گفت که اگر بنزین به لیتری ۱۰ هزار تومان برسد می‌توان ۷۰۰ هزار تومان یارانه پرداخت کرد. چرا‌ آقای قالیباف می‌خواهد ۲۵۰ هزار تومان یارانه بدهد؟ بنزین را به ۱۰ هزار تومان برساند و به همه ملت ۷۰۰ هزار تومان یارانه بپردازد.
صفحه  از ۱۶
نظرسنجی
میزان رضایت شما از عملکرد بورس، در سال 1396 چقدر است؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها